post

WK | Het wedstrijd schema voor het WK vrouwen in Frankrijk

Morgen begint eindelijk het lang naar uit gekeken Wereld kampioenschap voor vrouwen in Frankrijk
Gastland Frankrijk begint in Parijs de aftrap tegen Zuid-Korea.
Hieronder het wedstrijdschema en daar onder de 6 groepen met deelnemende landen.
Onze Oranjeleeuwinnen spelen op 11, 15 en 20 juni hun poulewedstrijden.
Na de wedstrijden staat de uitslag en het aantal toeschouwers welke de wedstrijd hebben bezocht.

Vrijdag 7 juni 2019

21.00 uur: Frankrijk – Zuid-Korea | Groep A | Parijs  4 – 0,  45261

Zaterdag 8 juni
15.00 uur: Duitsland – China | Groep B | Rennes  1 – 0, 15283
18.00 uur: Spanje – Zuid-Afrika | Groep B | Le Havre 3 – 1, 12044
21.00 uur: Noorwegen – Nigeria | Groep A | Reims  3 – 0, 11058

Zondag 9 juni
13.00 uur: Australië – Italië | Groep C | Valenciennes  1 – 2, 15380
15.30 uur: Brazilië – Jamaica | Groep C | Grenoble 3 – 0, 17668
18.00 uur: Engeland – Schotland | Groep D | Nice 2 – 1, 13188

Maandag 10 juni
18.00 uur: Argentinië – Japan | Groep D | Parijs 0 – 0, 25055
21.00 uur: Canada – Kameroen | Groep E | Montpellier 1 – 0, 10710

Dinsdag 11 juni
15.00 uur: Nieuw-Zeeland – NEDERLAND | Groep E | Le Havre  0 – 1,  10654
18.00 uur: Chili – Zweden | Groep F | Rennes 0 – 2, 15875
21.00 uur: Verenigde Staten – Thailand | Groep F | Reims 13 – 0,  18591

Woensdag 12 juni
15.00 uur: Nigeria – Zuid-Korea | Groep A | Grenoble 2 – 0, 11252
18.00 uur: Duitsland – Spanje | Groep B | Valenciennes 1 – 0, 20761
21.00 uur: Frankrijk – Noorwegen | Groep A | Nice 2 – 1, 34872

Donderdag 13 juni
18.00 uur: Australië – Brazilië | Groep C | Montpellier 3 – 2, 17032
21.00 uur: Zuid-Afrika – China | Groep B | Parijs  0 – 1, 20011

Vrijdag 14 juni
15.00 uur: Japan – Schotland | Groep D | Rennes  2 – 1, 13201
18.00 uur: Jamaica – Italië | Groep C | Reims   0 – 5, 12016
21.00 uur: Engeland – Argentinië | Groep D | Le Havre 1 – 0, 20294

Zaterdag 15 juni
15.00 uur: NEDERLAND – Kameroen | Groep E | Valenciennes 3 – 1, 22423
21.00 uur: Canada – Nieuw-Zeeland | Groep E | Grenoble 2 – 0,14856

Zondag 16 juni
15.00 uur: Zweden – Thailand | Groep F | Nice 5 – 1, 9354
18.00 uur: Verenigde Staten – Chili | Groep F | Parijs  3 – 0, 45594

Maandag 17 juni
18.00 uur: Zuid-Afrika – Duitsland | Groep B | Montpellier  0 – 4, 15502
18.00 uur: China – Spanje | Groep B | Le Havre  0 – 0 ,11814
21.00 uur: Nigeria – Frankrijk | Groep A | Rennes  0 – 1, 28267
21.00 uur: Zuid-Korea – Noorwegen | Groep A | Reims  1 – 2, 13034

Dinsdag 18 juni
21.00 uur: Jamaica – Australië | Groep C | Grenoble  1 – 4,  17402
21.00 uur: Italië – Brazilië | Groep C | Valenciennes 0 – 1,  21669

Woensdag 19 juni
21.00 uur: Japan – Engeland | Groep D | Nice  0 – 2, 14319
21.00 uur: Schotland – Argentinië | Groep D | Parijs  3 – 3, 28205

Donderdag 20 juni
18.00 uur: NEDERLAND – Canada | Groep E | Reims  2 – 1, 19277
18.00 uur: Kameroen – Nieuw-Zeeland | Groep E | Montpellier, 2 – 1 8009
21.00 uur: Zweden – Verenigde Staten | Groep F | Le Havre, 0 – 2  22418
21.00 uur: Thailand – Chili | Groep F | Rennes, 0 – 2 13567

Groep A
Frankrijk
Korea
Nigeria
Noorwegen

Groep B
China
Duitsland
Spanje
Zuid-Afrika

Groep C
Australië
Brazilië
Italië
Jamaica

Groep D
Argentinië
Engeland
Japan
Schotland

Groep E
Canada
Kameroen
Nederland
Nieuw Zeeland

Groep F
Chili
Thailand
Verenigde Staten
Zweden

*Blauw = Rechtstreeks geplaatst voor 1/8 finale
*Groen = Beste nr 3

Wereldkampioenschap Poule E

PosClubPWGVDVDTDGPnt
133006249
232014226
3310235-23
4300315-40

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.