Programma, uitslagen & standen EK 2015 O19 jaar
- Gegevens
- Gemaakt op dinsdag 14 juli 2015 08:57
- Geschreven door Saskia
De UEFA lootte woensdag 20 november 2013 voor de 1e EK-kwalificatieronde voor het EK O19 in 2015 in Israel.
Duitsland, Engeland en Frankrijk zijn vrijgeloot voor de 1e ronde.
De 11 mini toernooien zullen worden gespeeld tussen 13 en 18 september 2014.
De loting voor de 2e ronde vindt plaats op 19 november 2014.
De loting voor het EK 2015 te Israel vond plaats op woensdag 20 mei 2015.
Het EK vindt plaats van 15 t/m 21 juli 2015.
Momentje geduld tabbladen worden geladen!
Programma & Uitslagen EK
Programma en Uitslagen EK
Datum | Poule | Wedstrijden | Uitslagen |
15-07-15 | 18:30 | A | Frankrijk O19 - Denemarken O19 | 1 - 0 |
15-07-15 | 18:30 | B | Engeland O19 - Duitsland O19 | 1 - 2 |
15-07-15 | 18:30 | B | Spanje O19 - Noorwegen O19 | 4 - 0 |
15-07-15 | 19:10 | A | Israel O19 - Zweden O19 | 0 - 3 |
18-07-15 | 18:30 | A | Zweden O19 - Denemarken O19 | 1 - 0 |
18-07-15 | 18:30 | B | Engeland O19 - Spanje O19 | 1 - 3 |
18-07-15 | 18:30 | B | Duitsland O19 - Noorwegen O19 | 0 - 2 |
18-07-15 | 20:15 | A | Israel O19 - Frankrijk O19 | 0 - 4 |
21-07-15 | 18:30 | B | Noorwegen O19 - Engeland O19 | 0 - 0 |
21-07-15 | 18:30 | B | Duitsland O19 - Spanje O19 | 1 - 0 |
21-07-15 | 18:40 | A | Denemarken O19 - Israel O19 | 2 - 1 |
21-07-15 | 18:40 | A | Zweden O19 - Frankrijk O19 | 0 - 1 |
24-07-15 | 20:30 | - | Frankrijk O19 - Spanje O19 | 1 - 1 (Spanje door na penalties 4-5) |
24-07-15 | 18:30 | Duitsland O19 - Zweden O19 | 3 - 3 (Zweden door na penalties 2-4) | |
27-07-15 | 18:40 | FINALE Spanje O19 - Zweden O19 |
1 - 3 |
Standen EK
Poule A
Nr | Land | GP | W | GL | V | P | DV - DT |
1 | Frankrijk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 6 - 0 |
2 | Zweden | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 - 1 |
3 | Denemarken | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 - 3 |
4 | Israel | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 - 9 |
Poule B
Nr | Land | GP | W | GL | V | P | DV - DT |
1 | Duitsland | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 - 3 |
2 | Spanje | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 - 1 |
3 | Noorwegen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 - 4 |
4 | Engeland | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 - 5 |
Loting EK 2015
EK 2015 TE ISRAEL
Groep A: Israel, Zweden, Frankrijk, Denemarken.
Groep B: Engeland, Duitsland, Spanje, Norwegen.
2e ronde
EliterondeProgramma groep 6
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
04-04-15 | 15:00 | sv Meerssen | Nederland O19 - Tsjechie O19 | 6 - 0 |
04-04-15 | 17:00 | VV Schaesberg | Denemarken O19 - Slovenie O19 | 4 - 0 |
06-04-15 | 15:00 | VV Schaesberg | Nederland O19 - Slovenie O19 | 3 - 0 |
06-04-15 | 17:00 | sv Meerssen | Tsjechie O19 - Denemarken O19 | 1 - 2 |
09-04-15 | 18:00 | sv Meerssen | Denemarken O19 - Nederland O19 | 1 - 0 |
09-04-15 | 18:00 | VV Schaesberg | Slovenie O19 - Tsjechie O19 | 0 - 2 |
Stand groep 6
Nr. | Land | G | W | GL | V | P | V - T |
1 | Denemarken O19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 7 - 1 |
2 | Nederland O19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 - 1 |
3 | Tsjechie O19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 - 8 |
4 | Slovenie O19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 - 9 |
Programma overige groepen 1 t/m 5
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
Groep 1 | ||
04-04-15 | Finland O19 - Turkije O19 | 2 - 2 |
04-04-15 | Spanje O19 - Portugal O19 | 2 - 0 |
06-04-15 | Spanje O19 - Turkije O19 | 5 - 0 |
06-04-15 | Portugal O19 - Finland O19 | 1 - 1 |
09-04-15 | Turkije O19 - Portugal O19 | 0 - 1 |
09-04-15 | Finland O19 - Spanje O19 | 0 - 6 |
Groep 2 | ||
04-04-15 | Zweden O19 - Oostenrijk O19 | 0 - 0 |
04-04-15 | Italie O19 - Servie O19 | 4 - 2 |
06-04-15 | Zweden O19 - Servie O19 | 4 - 2 |
06-04-15 | Oostenrijk O19 - Italie O19 | 2 - 3 |
09-04-15 | Servie O19 - Oostenrijk O19 | 1 - 5 |
09-04-15 | Italie O19 - Zweden O19 | 1 - 2 |
Groep 3 | ||
04-04-15 | Frankrijk O19 - IJsland O19 | 5 - 0 |
04-04-15 | Rusland O19 - Roemenie O19 | 2 - 0 |
06-04-15 | Frankrijk O19 - Roemenie O19 | 2 - 0 |
06-04-15 | IJsland O19 - Rusland O19 | 1 - 4 |
09-04-15 | Rusland O19 - Frankrijk O19 | 0 - 1 |
09-04-15 | Roemenie O19 - IJsland O19 | 0 - 3 |
Groep 4 | ||
04-04-15 | Engeland O19 - Noorwegen O19 | 1 - 2 |
04-04-15 | Zwitserland O19 - Noord-Ierland O19 | 1 - 0 |
06-04-15 | Engeland O19 - Noord-Ierland O19 | 9 - 1 |
06-04-15 | Noorwegen O19 - Zwitserland O19 | 2 - 0 |
09-04-15 | Zwitserland O19 - Engeland O19 | 1 - 3 |
09-04-15 | Noord-Ierland O19 - Noorwegen O19 | 1 - 8 |
Groep 5 | ||
04-04-15 | Belgie O19 - Oekraine O19 | 1 - 0 |
04-04-15 | Duitsland O19 - Schotland O19 | 6 - 0 |
06-04-15 | Duitsland O19 - Oekraine O19 | 9 - 0 |
06-04-15 | Schotland O19 - Belgie O19 | 2 - 2 |
09-04-15 | Belgie O19 - Duitsland O19 | 1 - 3 |
09-04-15 | Oekraine O19 - Schotland O19 | 0 - 3 |
Groep 6 | ||
04-04-15 | 15:00 | Nederland O19 - Tsjechie O19 | 6 - 0 |
04-04-15 | Denemarken O19 - Slovenie O19 | 4 - 0 |
06-04-15 | 15:00 | Nederland O19 - Slovenie O19 | 3 - 0 |
06-04-15 | Tsjechie O19 - Denemarken O19 | 1 - 2 |
09-04-15 | 18:00 | Denemarken O19 - Nederland O19 | 1 - 0 |
09-04-15 | Slovenie O19 - Tsjechie O19 | 0 - 2 |
De 2e ronde van het EK-Kwalificatie wordt gehouden tussen 4 en 19 april 2015. Nederland speelt op 4-6-9 april 2015 in eigen land!
Op 19 november 2014 vond de loting plaats. Geen land kan wederom in de 2e ronde tegen elkaar uitkomen. Ook Rusland en de Oekraine kunnen niet in dezelfde groep komen!
Nederland, titelverdedigster zit in pot A, tesamen met Duitsland, Engeland, Franrkijk, Spanje en Zweden.
Pot B: Zwitserland, Finland, Rusland*, Italie, Denemarken, Belgie
Pot C: Noorwegen, Schotland, Portugal, Oostenrijk, IJsland, Tsjechie
Pot D: Servie, Noord-Ierland, Oekraine*, Slovenie, Roemenie, Turkije
De zes groepswinnaars + de beste nummer 2 gaan door naar het Europees Kampioenschap welke van 15 t/m 27 juli 2015 in Israel wordt gehouden.
Loting van de 2e ronde:
Groep 1 | Groep 2 | Groep 3 |
-Spanje -Finland -Portugal -Turkije |
-Zweden -Italie -Oostenrijk -Servie |
-Frankrijk -Rusland -IJsland -Roemenie |
Groep 4 | Groep 5 | Groep 6 |
-Engeland -Zwitserland -Noorwegen -Noord-Ierland |
-Duitsland -Belgie -Schotland -Oekraine |
-Nederland -Denemarken -Tsjechie -Slovenie |
vet = thuisland
1e ronde
Programma 1e rondeNL zit in groep 5!
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
za. 13-09 | 16.30 uur | (FK Srem, Jakovo) | Nederland – Faeröer | 9 - 0 |
za. 13-09 | 16.30 uur | (Sports Center, Stara Pazova) | Servië – Letland | 5 - 1 |
ma. 15-09 16.30 uur | (Sports Center, Stara Pazova) | Nederland – Letland | 10 - 0 |
ma. 15-09 | 16.30 uur | (Suvača, Pecinci) | Faeröer – Servië | 2 - 5 |
don 18-09 | 16.30 uur | (Sports Center, Stara Pazova) | Servië – Nederland | 1 - 2 |
don 18-09 16.30 uur | (Suvača, Pecinci) | Letland – Faeröer | 0 - 3 |
STAND GROEP 5
Nr. | Land | G | W | GL | V | P | V - T |
1 | Nederland | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21- 1 |
2 | Servie | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 - 5 |
3 | Faroer Eilanden | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 - 14 |
4 | Letland | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 - 18 |
OVERIG PROGRAMMA
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
Groep 1 | ||
13-09-14 | Spanje - Kroatie | 7 - 0 |
13-09-14 | IJsland - Litouwen | 8 - 0 |
15-09-14 | Spanje - Litouwen | 14 - 0 |
15-09-14 | Kroatie - IJsland | 0 - 1 |
18-09-14 | Litouwen - Kroatie | 0 - 8 |
18-09-14 | IJsland - Spanje | 1 - 2 |
Groep 2 | ||
13-09-14 | Denemarken - Cyprus | 3 - 0 |
13-09-14 | Oekraine - Azerbadjan | 1 - 0 |
15-09-14 | Denemarken - Azerbadjan | 3 - 0 |
15-09-14 | Cyprus - Oekraine | 1 - 3 |
18-09-14 | Oekraine - Denemarken | 1 - 4 |
18-09-14 | Azerbadjan - Cyprus | 0 - 0 |
Groep 3 | ||
13-09-14 | Noorwegen - Polen | 3 - 0 |
13-09-14 | Schotland - Albanie | 8 - 0 |
15-09-14 | Polen - Schotland | 1 - 3 |
15-09-14 | Noorwegen - Albanie | 11 - 0 |
18-09-14 | Albanie - Polen | 0 - 5 |
18-09-14 | Schotland - Noorwegen | 0 - 0 |
Groep 4 | ||
13-09-14 | Italie -Turkije | 1 - 0 |
13-09-14 | Wales - Kazachstan | 3 - 1 |
15-09-14 | Italie - Kazachstan | 8 - 0 |
15-09-14 | Turkije - Wales | 1 - 1 |
18-09-14 | Wales - Italie | 0 - 3 |
18-09-14 | Kazachstan - Turkije | 1 - 6 |
Groep 5 | ||
13-09-14 | 16:30 | Nederland - Faroer Eilanden | 9 - 0 |
13-09-14 | Servie - Letland | 5 - 1 |
15-09-14 | 16:30 | Nederland - Letland | 10 - 0 |
15-09-14 | Faroer Eilanden - Servie | 2 - 5 |
18-09-14 | 16:30 | Servie - Nederland | 1 - 2 |
18-09-14 | Letland - Faroer Eilanden | 0 - 3 |
Groep 6 | ||
13-09-14 | Zweden - Moldavie | 3 - 0 |
13-09-14 | Rep. Ierland - Montenegro | 3 - 0 |
15-09-14 | Zweden - Montenegro | 12 - 0 |
15-09-14 | Moldavie - Rep. Ierland | 1 - 1 |
18-09-14 | Rep. Ierland - Zweden | 1 - 5 |
18-09-14 | Montenegro - Moldavie | 2 - 3 |
Groep 7 | ||
13-09-14 | Tsjechie - Bosnie Herzegovina | 2 - 0 |
13-09-14 | Roemenie - Malta | 0 - 0 |
15-09-14 | Tsjechie - Malta | 6 - 0 |
15-09-14 | Bosnie Herzegovina - Roemenie | 1 - 1 |
18-09-14 | Malta - Bosnie Herzegovina | 1 - 4 |
18-09-14 | Roemenie - Tsjechie | 1 - 0 |
Groep 8 | ||
13-09-14 | Rusland - Wit-Rusland | 9 - 0 |
13-09-14 | Portugal - Macedonie | 9 - 0 |
15-09-14 | Portugal - Wit-Rusland | 6 - 0 |
15-09-14 | Macedonie - Rusland | 0 - 4 |
18-09-14 | Rusland - Portugal | 1 - 0 |
18-09-14 | Wit-Rusland - Macedonie | 2 - 2 |
Groep 9 | ||
13-09-14 | Belgie - Slovenie | 4 - 0 |
13-09-14 | Hongarije - Estland | 4 - 0 |
15-09-14 | Belgie - Estland | 1 - 0 |
15-09-14 | Slovenie - Hongarije | 1 - 0 |
18-09-14 | Hongarije - Belgie | 1 - 2 |
18-09-14 | Estland - Slovenie | 2 - 4 |
Groep 10 | ||
13-09-14 | Finland - Griekenland | 4 - 0 |
13-09-14 | Noord-Ierland - Georgie | 8 - 0 |
15-09-14 | Griekenland - Noord-Ierland | 0 - 1 |
15-09-14 | Finland - Georgie | 7 - 0 |
18-09-14 | Noord-Ierland - Finland | 0 - 3 |
18-09-14 | Georgie - Griekenland | 0 - 8 |
Groep 11 | ||
13-09-14 | Zwitserland - Slowakije | 5 - 0 |
13-09-14 | Oostenrijk - Bulgarije | 8 - 0 |
15-09-14 | Zwitserland - Bulgarije | 9 - 0 |
15-09-14 | Slowakije - Oostenrijk | 0 - 3 |
18-09-14 | Oostenrijk - Zwitserland | 0 - 2 |
18-09-14 | Bulgarije - Slowakije | 2 - 7 |
Poule indeling 1e ronde
Poule indelinge 1e EK kwalificatie rondeNederland zit in groep 5 !
Groep 1 | Groep 2 |
Spanje Ijsland Kroatie Litouwen |
Denemarken Oekraine Cyprus Azerbadjan |
Groep 3 | Groep 4 |
Noorwegen Schotland Polen Albanie |
Italie Wales Turkije Kazagstan |
Groep 5 | Groep 6 |
Nederland Servie Faroer Eilanden Letland |
Zweden Rep. Ierland Moldavie Montenegro |
Groep 7 | Groep 8 |
Tsjechie Roemenie Bosnie Herzegovina Malta |
Portugal Rusland Macedonie Wit-Rusland |
Groep 9 | Groep 10 |
Belgie Hongarije Slovenie Estonie |
Finland Noord-Ierland Griekenland Georgie |
Groep 11 | * |
Zwitserland Oostenrijk Slowakije Bulgarije |
Gastlanden |