Kwalificatie O17 Programma & Uitslagen 2018
- Gegevens
- Gemaakt op vrijdag 24 november 2017 03:47
- Geschreven door Saskia
Het Europees Kampioenschap 2018 zal worden georganiseerd door Litouwen van 9 t/m 21 mei 2018. De top 3 van dit EK plaatst zich ook voor het WK 2018 te Uruguay welke plaatst vindt in december 2018.
De loting van de Eliteronde vond plaats vrijdag 24 november 2017.
Eliteronde
Eliteronde
UEFA European Women's Under-17 Championship holders Germany will face the Republic of Ireland, Iceland and Azerbaijan after the elite round draw was made by Rikke Nygard, who captained Norway in last season's finals and was in Nyon to receive the Respect Fair Play trophy on behalf of her squad.
Elite round draw
Group 1: Netherlands, Belgium, Portugal, Romania
Group 2: Sweden, France, Scotland, Finland
Group 3: Spain, Denmark, Russia, Israel
Group 4: Hungary, Serbia, Czech Republic, Italy
Group 5: England, Norway, Switzerland, Slovenia
Group 6: Austria, Poland, Bosnia and Herzegovina, Turkey
Group 7: Germany (holders), Republic of Ireland, Iceland, Azerbaijan
Hosts/dates tbc
• Azerbaijan and Israel are in this stage for the first time.
• The seven group winners qualify to join hosts Lithuania in the finals from 9 to 21 May.
• The top three finishers in the finals will qualify for the 2018 FIFA U-17 Women's World Cup from 13 November to 1 December in Uruguay.
The pots
Pot A: Germany (holders), Spain, Austria, England, Sweden, Netherlands, Hungary
Pot B: Poland, Republic of Ireland, France, Serbia, Belgium, Denmark, Norway
Pot C: Portugal, Switzerland, Czech Republic, Iceland, Scotland, Bosnia and Herzegovina, Russia
Pot D: Finland, Slovenia*, Italy, Turkey*, Israel*, Romania*, Azerbaijan*
*Israel en Azerbajan zitten voor het eerst in de Eliteronde!
** Een groepswinnaar kan geen nummer 2 loten waar tegen zij al hebben gespeeld in ronde 1.
Geplaatst zijn:
Group 1: Poland, Switzerland
Group 2: England, Scotland
Group 3: Spain, Iceland, Azerbaijan*
Group 4: Republic of Ireland, Bosnia and Herzegovina, Romania*
Group 5: France, Denmark
Group 6: Sweden, Russia, Israel*
Group 7: Netherlands, Czech Republic, Turkey*
Group 8: Hungary, Norway
Group 9: Serbia, Belgium
Group 10: Austria, Portugal
Group 11: Italy, Finland, Slovenia*
*Five third-placed sides with the best record against the top two in their group.
1e ronde
Programma 1e rondeNederland zit in groep 7
Datum & Tijden | Stadions | Wedstrijden | Uitslagen |
01-10-17 | 13:00 | Kadrioru Staadion, Tallinn | Turkije O17 - Nederland O17 | 0 - 3 |
01-10-17 | 15:00 | A. Le Coq Arena, Tallinn | Tsjechie O17 - Estland O17 | 8 - 0 |
04-10-17 | 18:00 | A. Le Coq Arena, Tallinn | Nederland O17 - Estland O17 | 9 - 0 |
04-10-17 | 15:00 | Kadrioru Staadion, Tallinn | Tsjechie O17 - Turkije O17 | 2 - 1 |
07-10-17 | 15:00 | Kadrioru Staadion, Tallinn | Nederland O17 - Tsjechie O17 | 3 - 0 |
07-10-17 | 15:00 | A. Le Coq Arena, Tallinn | Estland O17 - Turkije O17 | 0 - 4 |
Stand Groep 7
Nr | Land | G | W | GL | V | P | DV - DT |
1 | Nederland O17 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 - 0 |
2 | Tsjechie O17 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 - 4 |
3 | Turkije O17 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 - 5 |
4 | Estland O17 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 - 21 |
Prorgramma & Uitslagen Overige Groepen
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
Groep 8 | ||
22-09-17 | Bulgarije O17 - Hongarije O17 | 0 - 5 |
22-09-17 | Noorwegen O17 - Moldavie O17 | 9 - 0 |
25-09-17 | Noorwegen O17 - Bulgarije O17 | 5 - 0 |
25-09-17 | Hongarije O17 - Moldavie O17 | 3 - 0 |
28-09-17 | Moldavie O17 - Bulgarije O17 | 0 - 1 |
28-09-17 | Hongarije O17 - Noorwegen O17 | 1 - 0 |
Groep 9 | ||
23-09-17 | Belarus O17 - Servie O17 | 0 - 2 |
23-09-17 | Belgie O17 - Macedonie O17 | 3 - 0 |
26-09-17 | Servie O17 - Macedonie O17 | 9 - 0 |
26-09-17 | Belgie O17 - Belarus O17 | 7 - 0 |
29-09-17 | Macedonie O17 - Belarus O17 | 1 - 7 |
29-09-17 | Servie O17 - Belgie O17 | 2 - 2 |
Groep 4 | ||
24-09-17 | Roemenie O17 - Griekenland O17 | 1 - 1 |
24-09-17 | Rep. Ierland O17 - Bosnie H. O17 | 1 - 0 |
27-09-17 | Rep. Ierland O17 - Roemenie O17 | 2 - 0 |
27-09-17 | Griekenland O17 - Bosnie H. O17 | 0 - 1 |
30-09-17 | Griekenland O17 - Rep. Ierland | 0 - 1 |
30-09-17 | Bosnie H. O17 - Roemenie O17 | 1 - 0 |
Groep 5 | ||
24-09-17 | Wales O17 - Denemarken O17 | 0 - 2 |
24-09-17 | Frankrijk O17 - Kazagstan O17 | 12 - 0 |
27-09-17 | Frankrijk O17 - Wales O17 | 4 - 0 |
27-09-17 | Denemarken O17 - Kazagstan O17 | 6 - 0 |
30-09-17 | Denemarken O17 - Frankrijk O17 | 0 - 0 |
30-09-17 | Kazagstan O17 - Wales O17 | 0 - 8 |
Groep 10 | ||
25-09-17 | Oostenrijk O17 - Georgie O17 | 13 - 0 |
25-09-17 | Noord-Ierland O17 - Portugal O17 | 1 - 2 |
28-09-17 | Oostenrijk O17 - Noord-Ierland | 9 - 0 |
28-09-17 | Portugal O17 - Georgie O17 | 11 - 0 |
01-10-17 | Georgie O17 - Noord-Ierland O17 | 0 - 2 |
01-10-17 | Portugal O17 - Oostenrijk O17 | 1 - 2 |
Groep 3 | ||
02-10-17 | Spanje O17 - Montenegro O17 | 22 - 0 |
02-10-17 | Azerbadjan O17 - IJsland O17 | 0 - 2 |
05-10-17 | IJsland O17 - Montenegro O17 | 5 - 0 |
05-10-17 | Spanje O17 - Azerbadjan O17 | 3 - 0 |
08-10-17 | IJsland O17 - Spanje O17 | 1 - 2 |
08-10-17 | Montenegro O17 - Azerbadjan O17 | 1 - 1 |
Groep 1 | ||
10-10-17 | Zwitserland O17 - Faroer Eilanden | 4 - 0 |
10-10-17 | Oekraine O17 - Polen O17 | 1 - 3 |
13-10-17 | Zwitserland O17 - Oekraine O17 | 5 - 0 |
13-10-17 | Polen O17 - Faroer Eilanden O17 | 5 - 0 |
16-10-17 | Faroer Eilanden O17 - Oekraine | 1 - 6 |
16-10-17 | Polen O17 - Zwitserland O17 | 2 - 1 |
Groep 2 | ||
14-10-17 | Slowakije O17 - Schotland O17 | 0 - 1 |
14-10-17 | Engeland O17 - Letland O17 | 10 - 0 |
17-10-17 | Schotland O17 - Letland O17 | 4 - 0 |
17-10-17 | Engeland O17 - Slowakije O17 | 6 - 0 |
20-10-17 | Letland O17 - Slowakije O17 | 0 - 5 |
20-10-17 | Schotland O17 - Engeland O17 | 0 - 3 |
Groep 6 | ||
16-10-17 | Kroatie O17 - Rusland O17 | 0 - 2 |
16-10-17 | Zweden O17 - Israel O17 | 1 - 0 |
19-10-17 | Zweden O17 - Kroatie O17 | 11 - 0 |
19-10-17 | Rusland O17 - Israel O17 | 1 - 0 |
22-10-17 | Rusland O17 - Zweden O17 | 0 - 7 |
22-10-17 | Israel O17 - Kroatie O17 | 2 - 1 |
Groep 11 | ||
23-10-17 | Italie O17 - Malta O17 | 2 - 1 |
23-10-17 | Slovenie O17 - Finland O17 | 0 - 0 |
26-10-17 | Italie O17 - Slovenie O17 | 1 - 1 |
26-10-17 | Finland O17 - Malta O17 | 8 - 1 |
29-10-17 | Malta O17 - Slovenie O17 | 0 - 2 |
29-10-17 | Finland O17 - Italie O17 | 1 - 1 |
11-11-2016: Loting vond plaats 11 november.
De nummers 1 en 2 gaan door, en ook de beste nummer 3.
De wedstrijden worden gespeeld tussen 1 augustus - 30 oktober 2017.
Groep 1 [10-16 okt] | Groep 2 [14-20 okt] | Groep 3 [ nnb ] |
Zwitserland Polen * Oekraine Faroer Eilanden |
Engeland Schotland Slowakije Letland |
Spanje |
Groep 4 [24-30 sep] |
Groep 5 [24-30 sep] |
Groep 6 [19-22 okt] |
Rep. Ierland Griekenland Roemenie Bosnie H. * |
Frankrijk Denemarken * Wales* Kazagstan |
Zweden * Rusland Kroatie Israel |
Groep 7 [1 - 7 okt] |
Groep 8 [22-28 sep] |
Groep 9 [23-29 sep] |
Tsjechie Nederland Turkije Estland * |
Noorwegen Hongarije * Bulgarije Moldavie |
Belgie Servie * Wit-Rusland Macedonie |
Groep 10 [25 sep - 1 okt] |
Groep 11 [23-29 okt] |
Vrijgeloot |
Oostenrijk Portugal * Noord-Ierland Georgie |
Italie Finland Slovenie * Malta |
Duitsland Litouwen (gastland) |
* gastlanden
Potindeling
Potindeling voor de loting van 11 november 2016:
Pot A: Spain, France, Norway, Italy, Austria, England, Republic of Ireland, Switzerland, Czech Republic, Sweden, Belgium
Pot B: Finland, Netherlands, Scotland, Denmark, Poland, Iceland, Serbia, Russia*, Hungary, Greece, Portugal
Pot C: Belarus, Turkey, Northern Ireland, Slovenia, Slovakia, Wales, Bulgaria, Romania, Croatia, Ukraine*, Azerbaijan
Pot D: Bosnia and Herzegovina, FYR Macedonia, Montenegro, Latvia, Israel, Kazakhstan, Estonia, Moldova, Faroe Islands, Georgia, Malta
* Based on previous decisions of the UEFA Executive Committee and UEFA Emergency Panel, Russia and Ukraine cannot be placed in the same group.
Bye to elite round: Germany
Bye to final tournament: Lithuania (hosts)