Selectie Oranje O19 1e ronde
- Gegevens
- Gemaakt op dinsdag 08 september 2015 23:04
- Geschreven door Ineke
Definitieve selectie vrouwen onder 19 voor EK kwalificatietoernooi De selectie van het Nederlands vrouwenelftal voor speelsters onder de 19 jaar is bekend. Voor de wedstrijden op het EK kwalificatietoernooi in Heerenveen en Assen zijn 18 speelsters opgeroepen. Oranje onder 19, onder leiding van KNVB-coach Jessica Torny, speelt op dinsdag 15, donderdag 17 en zondag 20 september tegen achtereenvolgens Cyprus, Moldavië en Italië om kwalificatie voor het EK 2016 in Slowakije.
De selectie van vrouwen onder 19:
Suzanne Admiraal (Telstar)
Sisca Folkertsma (PSV)
Cheyenne van den Goorbergh (FC Twente)
Michelle Hendriks (PSV)
Lize Kop (CTO Amsterdam Talent Team)
Vita van der Linden (AFC Ajax)
Maartje Looijen (ADO Den Haag)
Nadine Noordam (ADO Den Haag)
Paulina Quaye (CTO Amsterdam Talent Team)
Pleun Raaijmakers (CTO Eindhoven Talent Team)
Kay-Lee Sanders (CTO Amsterdam Talent Team)
Maureen Sanders (PSV)
Yvonne van Schijndel (CTO Eindhoven Talent Team)
Nurija van Schoonhoven (PEC Zwolle)
Kim van Velzen (CTO Amsterdam Talent Team)
Soraya Verhoeve (CTO Amsterdam Talent Team)
Lysanne van der Wal (SC Heerenveen)
Vera ten Westeneind (CTO Eindhoven Talent Team)
Zeven speelsters staan op de standby-lijst om eventueel opgeroepen te worden als één van bovenstaande spelers alsnog afvalt door bijvoorbeeld een blessure.
Deze speelsters zijn:
Melanie Bross (CTO Eindhoven Talent Team)
Nathalie van der Heuvel (SC Heerenveen)
Emma Huurman (CTO Amsterdam Talent Team)
Eline Koster (CTO Amsterdam Talent Team)
Silvie van der Plas (CTO Amsterdam Talent Team)
Mijke Roelfsema (ADO Den Haag)
Jacintha Weimar (CTO Eindhoven Talent Team)
Het wedstrijdschema ziet er als volgt uit:
Dinsdag 15 september
17.30 uur Italië - Moldavië (SC/VV Heerenveen)
19.30 uur Nederland onder 19 - Cyprus (Achilles 1894)
Donderdag 17 september
17.30 uur Cyprus - Italië (SC/VV Heerenveen)
19.30 uur Nederland onder 19 - Moldavië (Achilles 1894)
Zondag 20 september
14.30 uur Italië - Nederland onder 19 (SC/VV Heerenveen)
14.30 uur Moldavië - Cyprus (Achilles 1894)