A+ R A-

Programma, uitslagen, standen CL 2017-2018

Op 1 sep. 2017 werd de loting verricht voor de ronde van de laatste 32 teams.

61 Teams, een record, aan deelnemers aan de Champions League voor vrouwen. De 61 teams komen uit 49 landen. Ajax neemt voor het eerst deel aan dit toernooi.

 

 

Schedule

Het programma tot de finale:

Poule wedstrijden: 22-28 augustus

Loting: 1 september
Speeldagen: 4/5 en 11/12 oktober

Loting: 16 oktober
Speeldagen: 8/9 en 15/16 november

Loting: 24 november
Speeldagen kwartfinales: 21/22 en 28/29 maart
Speeldagen halve finales: 21/22 en 28/29 april
Finale: 24 mei 2018.

 

Laatste 16

Loting: 16 oktober

Speeldagen: 8/9 en 15/16 november 2017

Sparta Praha (CZE) - Linköping (SWE)
Gintra Universitetas (LTU) - FC Barcelona (ESP)
Chelsea (ENG) - FC Rosengård (SWE)
LSK Kvinner (NOR) - Manchester City (ENG)
Brescia (ITA) - Montpellier (FRA)
BIIK-Kazygurt (KAZ) - Lyon (FRA, holders)
Fiorentina (ITA) - Wolfsburg (GER)
Stjarnan (ISL) - Slavia Praha (CZE)

 

return op 15 of 16 nov. 2017

Linköping (SWE) - Sparta Praha (CZE)
FC Barcelona (ESP) - Gintra Universitetas (LTU)
FC Rosengård (SWE) - Chelsea (ENG)
Manchester City (ENG) - LSK Kvinner (NOR)
Montpellier (FRA) - Brescia (ITA)
Lyon (FRA, holders) - BIIK-Kazygurt (KAZ)
Wolfsburg (GER) - Fiorentina (ITA)
Slavia Praha (CZE) - Stjarnan (ISL)

 

 

Geplaatst Niet-geplaatst
Lyon (FRA, holders) coefficient 111.400
Wolfsburg (GER) 129.380
FC Rosengård (SWE) 83.925
Barcelona (ESP) 68.520
Manchester City (ENG) 36.490
Brescia (ITA) 33.210
Slavia Praha (CZE) 31.890
Sparta Praha (CZE) 31.890

Linköping (SWE) 30.295
Chelsea (ENG) 29.490
Montpellier (FRA) 26.400
LSK Kvinner (NOR) 26.075
BIIK-Kazygurt (KAZ) 24.930
Gintra Universitetas (LTU) 15.960
Stjarnan (ISL) 15.610
Fiorentina (ITA) 12.210

 

 

 

Wie hebben zich geplaatst?

Stjarnan (ISL)
Wolfsburg (GER)
LSK Kvinner (NOR)
Linkopings FC (SWE)
Sparta Praha (CZE)
Montpellier HSC (FRA)
FC Barcelona (ESP)
Olym. Lyon (FRA, holders)
Slavia Praha (CZE)
Chelsea (ENG)
Gintra Universitetas (LTU)
FC Rosengård (SWE)
Fiorentina (ITA)
Brescia (ITA) 
Manchester City (ENG)
Glasgow City (SCO)

 

 

Laatste 32

Programma

return

 

Datum Wedstrijden Uitslagen
11-10-17 | 20:30 Brescia (ITA) - Ajax (NED) 2 - 0  
11-10-17 Linköping (SWE) - Apollon (CYP) 3 - 0
12-10-17 Glasgow City (SCO) - BIIK-Kazygurt (KAZ) 4 - 1
11-10-17 Sparta Praha (CZE) - PAOK (GRE) 3 - 0
11-10-17 Lyon (FRA, holders) - Medyk Konin (POL) 9 - 0
11-10-17 Slavia Praha (CZE) - Minsk (BLR) 4 - 3
11-10-17 FC Zürich (SUI) - Gintra Universitetas (LTU) 1 - 2
11-10-17 Bayern München (GER) - Chelsea (ENG) 2 - 1
11-10-17 Zvezda-2005 (RUS) - Montpellier (FRA) 0 - 2
11-10-17 Brøndby (DEN) - LSK Kvinner (NOR) 1 - 3
12-10-17 Manchester City (ENG) - St. Pölten (AUT) 3 - 0
11-10-17 Wolfsburg (GER) - Atlético Madrid (ESP) 12 - 2
11-10-17 Fortuna Hjørring (DEN) - Fiorentina (ITA) 0 - 0
11-10-17 FC Barcelona - Avaldsnes (NOR) 2 - 0
11-10-17 FC Rosengård (SWE) - Olimpia Cluj (ROU) 4 - 0
11-10-17 Rossiyanka (RUS) - Stjarnan (ISL) 0 - 4

 

heen

Datum Wedstrijden Uitslagen
04-10-17 | 19:30 Ajax (NED) - Brescia (ITA) 1 - 0
04-10-17 Apollon (CYP) - Linköping (SWE) 0 - 1 
04-10-17 BIIK-Kazygurt (KAZ) - Glasgow City (SCO) 3 - 0
04-10-17 PAOK (GRE) - Sparta Praha (CZE) 0 - 5
04-10-17 Medyk Konin (POL) - Lyon (FRA, holders) 0 - 5
04-10-17 Minsk (BLR) - Slavia Praha (CZE) 1 - 3
04-10-17 Gintra Universitetas (LTU) - FC Zürich (SUI) 1 - 1
04-10-17 Chelsea (ENG) - Bayern München (GER) 1 - 0
04-10-17 Montpellier (FRA) - Zvezda-2005 (RUS) 0 - 1
04-10-17 LSK Kvinner (NOR) - Brøndby (DEN) 0 - 0
04-10-17 St. Pölten (AUT) - Manchester City (ENG) 0 - 3
04-10-17 Atlético Madrid (ESP) - Wolfsburg (GER) 0 - 3
04-10-17 Fiorentina (ITA) - Fortuna Hjørring (DEN) 2 - 1
04-10-17 Avaldsnes (NOR) - FC Barcelona 0 - 4
05-10-17 Olimpia Cluj (ROU) - FC Rosengård (SWE) 0 - 1
05-10-17 Stjarnan (ISL) - Rossiyanka (RUS) 1 - 1

*Played in qualifying round

    Debutants in round of 32: Fiorentina, Ajax
    Holders Lyon will aim to become the first team to win the title three years in a row and can also become the only five-time champions.
    Wolfsburg are the only other past champions in contention this season. Fortuna Hjørring and Zvezda-2005 are previous finalists.
    Last season's runners-up Paris Saint-Germain missed out after finishing third in France behind Montpellier.

 

Kwalificatieronde

Ajax zit in groep 3

 

Datum Wedstrijden Uitslagen
22-08-2017 | 11:00 Ajax - Rigas FS 6 - 0
22-08-2017 | 17:00 Standard Luik - Parnu 2 - 0
25-08-2017 | 11:00 Standard Luik  - Rigas FS 8 - 0
25-08-2017 | 17:00 Parnu - Ajax 1 - 2
28-08-2017 | 17:00 Ajax - Standard Luik 3 - 0
28-08-2017 | 17:00 Rigas FS - Parnu 0 - 2

 

STAND

Nr. Club G W GL V pnt DV - DT
1 AJAX 3 3 0 0 9 11-1
2 Standard Luik 3 2 0 1 6 10 - 4
3 Parnu 3 1 0 2 3 3 - 4
4 Rigas FS 3 0 0 3 0 0 - 16

 

Overige groepen kwalificatie schema:

Datum Wedstrijden Uitslagen
Groep 1
22-08-2017 Konak - Martve 5 - 0
22-08-2017 Gintra - Partizan Bardejov 4 - 0
25-08-2017 Gintra - Martve 6 - 0
25-08-2017 Partizan Bardejov - Konak 1 - 5
28-08-2017 Martve - Partizan Bardejov 0 - 3
28-08-2017 Konak  - Gintra 1 - 3
Groep 2
22-08-2017 Hibernian - Swansea 5 - 0
22-08-2017 Olimpia Cluj - Kharkiv 1 - 0
25-08-2017 Kharkiv - Hibernian 1 - 1
25-08-2017 Olimpia Cluj - Swansea 3 - 0
28-08-2017 Swansea - Kharkiv 0 - 9
28-08-2017 Hibernian - Olimpia Cluj 1 - 1
Groep 4
22-08-2017 Medyk Konin - Shelbourne 0 - 0
22-08-2017 PK-35 - Linfield 1 - 0
25-08-2017 Medyk Konin - Linfield 4 - 1
25-08-2017 Shelbourne - PK-35 0 - 0
28-08-2017 Linfield - Shelbourne 1 - 3
28-08-2017 PK-35 - Medyk Konin 1 - 2
Groep 5
22-08-2017 Apollon - NSA 4 - 0
22-08-2017 Sturm - Noroc 4 - 0
25-08-2017 NSA - Sturm 1 - 3
25-08-2017 Apollon - Noroc 6 - 0
28-08-2017 Noroc - NSA 0 - 1
28-08-2017 Sturm - Apollon 1 - 4
Groep 6
22-08-2017 Zurich - Olimpija Ljubljana 2 - 1
22-08-2017 Minsk - Birkirkara 8 - 0
25-08-2017 Zurich - Birkirkara 5 - 0
25-08-2017 Olimpija Ljubljana - Minsk 0 - 5
28-08-2017 Minsk - Zurich 0 - 0
28-08-2017 Birkirkara - Olimpija Ljubljana 0 - 1
Groep 7
22-08-2017 Stjarnan - Ki 9 - 0
22-08-2017 Osijek - Istatov 7 - 0
25-08-2017 Stjarnan - Istatov 11 - 0
25-08-2017 Ki - Osijek 0 - 4
28-08-2017 Osijek - Stjarnan 0 - 1
28-08-2017 Istatov - Ki 1 - 6
Groep 8
22-08-2017 MTK - Hajvalia 2 - 0
22-08-2017 Biik-Kazygurt - Sporting CP 2 - 1
25-08-2017 Sporting CP - MTK 2 - 0
25-08-2017 Biik-Kazygurt - Hajvalia 1 - 0
28-08-2017 Hajvalia - Sporting CP 1 - 4
28-08-2017 MTK - Biik-Kazygurt 0 - 3
Groep 9
22-08-2017 Spartak Subotica - Qiryat Gat 7 - 1
22-08-2017 Avaldsnes - Breznica 2 - 1
25-08-2017 Qiryat Gat - Avaldsnes 2 - 6
25-08-2017 Spartak Subotica - Breznica 6 - 0
28-08-2017 Breznica - Qiryat Gat 2 - 2
28-08-2017 Avaldsnes - Spartak Subotica 2 - 0
Groep 10
22-08-2017 Paok - Bettembourg 8 - 0
22-08-2017 Sarajevo - Vllaznia 0 - 1
25-08-2017 Sarajevo - Bettembourg 3 - 0
25-08-2017 Vllaznia - Paok 0 - 1
28-08-2017 Bettembourg - Vllaznia 0 - 2
28-08-2017 Paok - Sarajevo 3 - 0

 

 


 

Mini toernooi

De Loting op 23 juni 2017 (mini-tournament hosts*)

Group 1
Gintra Universitetas (LTU)
Konak Belediyespor (TUR)
Partizán Bardejov (SVK)
Martve (GEO)*

Group 2
Olimpia Cluj (ROU)*
Hibernian (SCO)
WFC-2 Kharkiv (UKR)
Swansea City (WAL)

Group 3
Standard Liège (BEL)
Ajax (NED)
Pärnu (EST)*
Rīgas Futbola skola (LVA)

Group 4
Medyk Konin (POL)
PK-35 Vantaa (FIN)
Shelbourne (IRL)
Linfield (NIR)*

Group 5
Apollon (CYP)*
Sturm Graz (AUT)
NSA Sofia (BUL)
Noroc Nimoreni (MDA)

Group 6
Zürich (SUI)
Minsk (BLR)
Olimpija Ljubljana (SVN)*
Birkirkara (MLT)

Group 7
Stjarnan (ISL)
Osijek (CRO)*
KÍ Klaksvík (FRO)
SC Istatov (MKD)

Group 8
BIIK-Kazygurt (KAZ)
MTK Hungária (HUN)*
Sporting CP (POR)
Hajvalia (KOS)

Group 9
ŽFK Spartak (SRB)
Avaldsnes (NOR)
Kiryat Gat (ISR)
Breznica (MNE)*

Group 10
SFK 2000 Sarajevo (BIH)*
PAOK (GRE)
KS Vllaznia (ALB)
Bettembourg (LUX)

Matches
• Matches played as mini-tournaments from 22 to 28 August.

 

ronde32

Ronde laatste 32

De groepswedstrijden worden gespeeld tussen 22 en 28 augustus 2017. De tien groepswinnaars en de beste “runner-up” gaan op 1 september verdeeld in twee potten voor de loting van de ronde met de laatste 32 teams.

De teams die al geplaatst zijn voor “ronde 32”: Lyon (titelhouder), Wolfsburg, FC Rosengård (Lieke Martens), Barcelona, Fortuna Hjørring, Bayern München (Jill Roord, Jacintha Weimar, Lineth Beerensteyn), Brøndby, Rossiyanka, Manchester City (Tessel Middag), Glasgow City, Zvezda-2005, Brescia, Slavia Praag, Sparta Praag, Linköping (Renée Slegers), Chelsea, Montpellier (Anouk Dekker), LSK Kvinner, St. Pölten, Atlético Madrid en Fiorentina.