A+ R A-

Programma Kwalificatie WK 2019 Frankrijk

Het Wereldkampioenschap 2019 vindt plaats in Frankrijk. Op 25 april 2017 vond de loting plaats voor de 35 landen die namens de UEFA zullen deelnemen.

24 Landen nemen deel aan het Wereldkampioenschap. Het wereldkampioenschap vindt van 1 tot en met 30 juni 2019 in Frankrijk plaats.

Voor Europa zijn acht WK-tickets beschikbaar. De zeven groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor het wereldkampioenschap.
De vier beste nummers twee strijden in oktober/november 2018 in een dubbele play off-ronde om het laatste WK-ticket.

Het WK2019 in Frankrijk is de achtste editie van een mondiale eindronde in het vrouwenvoetbal. Aan het toernooi nemen 24 landen deel. 

 

Nederland zit in Groep 3 !

Standen

Hier komen de standen van de 7 Kwalificatie groepen!

 

# Team Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
 Wales 2 1 1 0 1 0 4
 Engeland 1 1 0 0 6 0 3
 Bosnie Herz. 1 1 0 0 2 0 3
 Rusland 2 0 1 1 0 6 1
 Kazachstan 2 0 0 2 0 3 0

# Team Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
 Schotland 2 2 0 0 7 1 6
 Zwitserland 2 2 0 0 6 2 6
 Polen 2 1 0 1 5 3 3
 Belarus 3 1 0 2 3 6 3
 Albanie 3 0 0 3 1 10 0

# Team Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
 Noorwegen 3 2 0 1 10 3 6
 Rep. Ierland 1 1 0 0 2 0 3
 Nederland 1 1 0 0 1 0 3
 Noord-Ierland 3 1 0 2 3 6 3
 Slowakije 2 0 0 2 1 8 0

# Team Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
 Denemarken 2 2 0 0 10 1 6
 Zweden 2 2 0 0 7 0 6
 Kroatie 4 0 2 2 3 9 2
 Oekraine 1 0 1 0 1 1 1
 Hongarije 3 0 1 2 3 13 1

# Team Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
 Duitsland 4 3 0 1 20 3 9
 Tsjechie 4 2 1 1 13 2 7
 IJsland 3 2 1 0 12 3 7
 Slovenie 2 0 0 2 0 10 0
 Faroer Eilanden 3 0 0 3 0 27 0

# Team Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
 Belgie 3 3 0 0 16 2 9
 Italie 3 3 0 0 9 0 9
 Portugal 1 0 0 1 0 1 0
 Roemenie 3 0 0 3 2 7 0
 Moldavie 2 0 0 2 0 17 0

# Team Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
 Spanje 1 1 0 0 6 0 3
 Oostenrijk 1 1 0 0 4 0 3
 Finland 1 1 0 0 1 0 3
 Servie 3 1 0 2 2 5 3
 Israel 2 0 0 2 0 8 0

 

Groep 1

Groep 1

 

Datum Wedstrijden Uitslagen
17-09-2017 Kazagstan - Wales 0 - 1
19-09-2017 Engeland - Rusland 6 - 0
21-10-2017 Kazagstan - Bosnie Herzegovina 0 - 2
24-10-2017 Rusland - Wales 0 - 0
24-11-2017 Engeland - Bosnie Herzegovina -
24-11-2017 Wales - Kazagstan -
28-11-2017 Engeland - Kazagstan -
28-11-2017 Bosnie Herzegovina - Wales -

 

Programma is t/m december 2017 bekend!

 

Groep 2

Groep 2

 

Datum Wedstrijden Uitslagen
15-09-2017 Polen - Wit-Rusland 4 - 1
15-09-2017 Albanie - Zwitserland 1 - 4
19-09-2017 Wit-Rusland - Albanie 1 - 0
19-09-2017 Zwitserland - Polen 2 - 1
19-10-2017 Wit-Rusland - Schotland 1 - 2
24-10-2017 Schotland - Albanie 5 - 0
24-11-2017 Zwitserland - Wit-Rusland -
24-11-2017 Albanie - Polen -
28-11-2017 Zwitserland - Albanie -

 

 

Groep 3

Groep 3

Datum Wedstrijden Uitslagen
15-09-2017 | 17:55 Noorwegen - Noord-Ierland 4 - 1
19-09-2017 Noord-Ierland - Republiek Ierland 0 - 2
19-09-2017 Noorwegen - Slowakije 6 - 1
24-10-2017 | 19.00 Nederland - Noorwegen 1 - 0
24-10-2017 | 17.30 Slowakije - Noord-Ierland 0 - 2
24-11-2017 Slowakije - Nederland -
28-11-2017 | Goffert Nijmegen Nederland - Republiek Ierland -
28-11-2017 Slowakije - Noord-Ierland -

 

Speelschema NL in 2018

06-04-2018 Nederland - Noord-Ierland
10-04-2018 Ierland - Nederland
08-06-2018 Noord-Ierland - Nederland
12-06-2018 Nederland - Slowakije
04-09-2018 Noorwegen - Nederland

 

Groep 4

Groep 4

Datum Wedstrijden Uitslagen
15-09-2017 Oekraine - Kroatie 1 - 1
19-09-2017 Kroatie - Zweden 0 - 2
19-09-2017 Hongarije - Denemarken 1 - 6
19-10-2017 Hongarije - Kroatie 2 - 2
20-10-2017 Zweden - Denemarken - uitgesteld
24-10-2017 Zweden - Hongarije 5 - 0
24-10-2017 Kroatie - Denemarken 0 - 4
24-11-2017 Hongarije - Oekraine -

 

Groep 5

Groep 5

 

Datum Wedstrijden Uitslagen
14-09-2017 Faroer Eilanden - Tsjechie 0 - 8
16-09-2017 Duitsland - Slovenie 6 - 0
18-09-2017 IJsland - Faroer Eilanden 8 - 0
19-09-2017 Tsjechie - Duitsland 0 - 1
20-10-2017 Duitsland - IJsland 2 - 3
20-10-2017 Slovenie - Tsjechie 0 - 4
24-10-2017 Duitsland - Faroer Eilanden 11 - 0
24-10-2017 Tsjechie - IJsland 1 - 1
24-11-2017 Slovenie - Faroer Eilanden -

 

Groep 6

Groep 6

 

Datum Wedstrijden Uitslagen
15-09-2017 Italie - Moldavie 5 - 0
19-09-2017 Belgie - Moldavie 12 - 0
19-09-2017 Roemenie - Italie 0 - 1
20-10-2017 Belgie - Roemenie 3 - 2
24-10-2017 Italie - Roemenie 3 - 0
24-10-2017 Portugal - Belgie 0 - 1
24-11-2017 Portugal - Moldavie -
28-11-2017 Roemenie - Moldavie -
28-11-2017 Portugal - Italie -

 

Groep 7

Groep 7

 

Datum Wedstrijden Uitslagen
19-09-2017 Servie - Oostenrijk 0 - 4
19-10-2017 Servie - Israel 2 - 0
22-10-2017 Finland - Servie 1 - 0
23-10-2017 Israel - Spanje 0 - 6
23-11-2017 Oostenrijk - Israel -
24-11-2017 Servie - Spanje -
26-11-2017 Finland - Israel -
28-11-2017 Spanje - Oostenrijk -

 

Loting 25 april

35 Landen worden verdeeld in 7 groepen van elk 5 landen.

 

Groep 1: Engeland - Rusland - Wales – Bosnië en Herzegovina - Kazachstan
Groep 2: Zwitserland - Schotland - Polen – Wit-Rusland - Albanië
Groep 3: Noorwegen - Nederland - Ierland - Slowakije - Noord-Ierland
Groep 4: Zweden - Denemarken - Oekraïne - Hongarije - Kroatië
Groep 5: Duitsland - IJsland - Tsjechië - Slovenië - Faeröer Eilanden
Groep 6: Italië - België - Roemenië - Portugal - Moldavië
Groep 7: Spanje - Oostenrijk - Finland - Servië - Israël


 

Mini toernooien vinden plaats van 6 t/m 11 april 2017. De groepswinnaars gaan door en de beste nummer 2!

Group 1  Kazakhstan  Estonia  Georgia*  Latvia

Group 2  Greece  Albania*  Malta  Kosovo

Group 3  Israel  Moldova  Lithuania*  Andorra

Group 4  Turkey  Faroe Islands*  Montenegro  Luxemburg

 

* Host nation