A+ R A-

CL Programma, kwalificatie & uitslagen 2016-2017

De Finale van de Champions League 2016-2017 wordt gehouden op donderdag 1 juni 2017 te Cardiff (Wales).

De loting voor de ronde van de laatste 32 teams werd gehouden op 1 sep. 2016, die van de laatste 16 teams op maandag 17 oktober 2016 en die van de kwartfinales op 25 november 2016..

 

 

 

FINALE

Finale - 1 juni 2017 te Cardiff City Stadion Wales

 De finale zal gaan tussen Olympique Lyonnais en Paris Saint Germain

1/2 finales

Datum Wedstrijden Uitslagen
Heen
22-04-2017 | 15:00 uur Manchester City - Olympique Lyonnais 1 - 3
22-04-2017 | 18:00 uur FC Barcelona - Paris Saint Germain 1 - 3
 

Return

29-04-2017 | 17:00 uur Olympique Lyonnais - Manchester City 0 - 1
29-04-2017 | 20:45 uur Paris Saint Germain - FC Barcelona 2 - 0

De halve finale 1e wedstrijd op 22 april en de return op 29 april 2017

 

 

 

1/4 finales

Loting 1/4 finales

 

halve finale
winnaar 2 Barcelona - winnaar 4 Paris Saint Germain
winnaar 1 Manchester City - winnaar 3 Lyon

 

                                                           

Datum Wedstrijden Uitslagen
23-03 | 19:00 1. Fortuna Hjørring (DEN) - Manchester City (ENG) 0 - 1
22-03 | 19:00 2. Rosengård (SWE) - Barcelona (ESP) 0 - 1
23-03 | 20:15 3. Wolfsburg (GER) - Lyon (FRA, holders) 0 - 2
23-03 | 19:00 4. Bayern München (GER) - Paris Saint-Germain (FRA) 1 - 0

 

return

                                                           

Datum Wedstrijden Uitslagen
30-03 | 20:00 1. Manchester City (ENG) - Fortuna Hjørring (DEN) 1 - 0
29-03 | 19:00 2. Barcelona (ESP) - Rosengård (SWE) 2 - 0
29-03 | 20:45 3. Lyon (FRA, holders) - Wolfsburg (GER) 0 - 1
29-03 | 20:00 4. Paris Saint-Germain (FRA) - Bayern München (GER) 4 - 0

 

Laatste 16

Laatste 16

Geplaatst vooor de kwartfinale:
Paris Saint Germain, FC Barcelona, Rosengard, Manchester City, Fortuna Hjorring, Lyon, Wolfsburg en Bayern Munchen.

                                                                                                           

Datum Wedstrijden Uitslagen
10-11-2016 | 10.00  BIIK-Kazygurt (KAZ) - Paris Saint Germain (FRA) 0 - 3
09-11-2016 | 18.30  Barcelona (ESP) - FC Twente (NED) 1 - 0
10-11-2016 | 18.30 Slavia Praha (CZE) - Rosengård (SWE) 1 - 3
09-11-2016 | 20.00  Manchester City (ENG) - Brøndby (DEN) 1 - 0
09-11-2016 | 20.30 Brescia (ITA) - Fortuna Hjørring (DEN) 0 - 1
09-11-2016 | 18.15 Lyon (FRA) - FC Zürich (SUI) 8 - 0
10-11-2016 | 19.00 Eskilstuna United (SWE) - Wolfsburg (DUI) 1 - 5
09-11-2016 | 18.00 Bayern Munchen (DUI) - Rossiyanka (RUS) 4 - 0

 

 

return

                                                                                                           

Datum Wedstrijden Uitslagen
17-11-2016 | 19.00 Paris Saint Germain (FRA) - BIIK-Kazygurt (KAZ) 4 - 1
16-11-2016 | 19.00  FC Twente (NED) - Barcelona (ESP) 0 - 4
16-11-2016 |  Rosengård (SWE) - Slavia Praha (CZE)  3 - 0
16-11-2016 | 18.00  Brøndby (DEN) - Manchester City (ENG)  1 - 1
16-11-2016 | 19.00  Fortuna Hjørring (DEN) - Brescia (ITA) 3 - 1
16-11-2016 | 19.00  FC Zürich (SUI) - Lyon (FRA) 0 - 9
17-11-2016 | 18.00  Wolfsburg (DUI) - Eskilstuna United (SWE)  3 - 0
17-11-2016 | 18.00 Rossiyanka (RUS) - Bayern Munchen (DUI) 0 - 4

  


 

Op maandag 17 oktober 2016 werd er geloot.

Twee potten werden er geformeerd: 

 

Pot A - seeded Pot B - unseeded
Lyon (FRA, holders) coefficient 114.410
Wolfsburg (GER) 116.535
Rosengård (SWE) 85.615
Paris Saint-Germain (FRA) 74.410
Fortuna Hjørring (DEN) 51.705
Brøndby (DEN) 50.705
Barcelona (ESP) 49.695
Rossiyanka (RUS) 44.365
Bayern München (GER) 34.535
FC Zürich (SUI) 34.240
Brescia (ITA) 27.705
Slavia Praha (CZE) 25.550
Eskilstuna United (SWE) 21.615
FC Twente (NED) 21.600
BIIK-Kazygurt (KAZ) 17.270
Manchester City (ENG) 16.830

 

 

Geplaatst voor de laatste 16: Manchester City Barcelona FC Twente Bayern Munchen Wolfsburg Brondby Slavia Praag Rosengard Zurich Fortuna Hjorring BIIK-Kazygurt Lyon  Paris Saint Germain  Rossiyanka; Brescia Eskilstuna United

 

Ronde 32

Loting vond plaats op donderdag 1 september 2016

                                                                                                                                                                                                           

Datum Wedstrijden Uitslagen
05 oktober 19.00 Grolsch Veste FC Twente (Nederland) - Sparta Praag (Tsjechie) 2 - 0
05 oktober Sturm Graz (Oostenrijk) - FC Zurich (Zwitserland) 0 - 6
05 oktober Breidablik (IJsland) - Rosengård (Zweden) 0 - 1
05 oktober Avaldsnes (Noorwegen) - Lyon (Frankrijk) 2 - 5
05 oktober SFK 2000 Sarajevo (BIH) - Rossiyanka (Rusland) 0 - 0
05 oktober Chelsea (Engeland) - Wolfsburg (Duitsland) 0 - 3
05 oktober Apollon (Cypres) - Slavia Praag (Tsjechie) 1 - 1
05 oktober Medyk Konin (Polen) - Brescia (Italie) 4 - 3
05 oktober BIIK-Kazygurt (Kazachstan) - Verona (Italie) 3 - 1
05 oktober Hibernian (Schotland) - Bayern München (Duitsland) 0 - 6
05 oktober St. Pölten (Oostenrijk) - Brøndby (Denemarken) 0 - 2
05 oktober Athletic Club (Spanje) - Fortuna Hjørring (Denemarken) 2 - 1
06 oktober Minsk (Belarus) - Barcelona (Spanje) 0 - 3
06 oktober Manchester City (Engeland) - Zvezda-2005 (Rusland) 2 - 0
06 oktober Eskilstuna United (Zweden) - Glasgow City (Schotland) 1 - 0
06 oktober LSK Kvinner (Noorwegen) - Paris Saint-Germain (Frankrijk) 3 - 1

 

return wedstrijden

 

                                                                                                                                                                                                           

Datum Wedstrijden Uitslagen
12 oktober | 18:00 Sparta Praag (Tsjechie) - FC Twente (Nederland)     1 - 3
12 oktober FC Zurich (Zwitserland) - Sturm Graz (Oostenrijk) 3 - 0
12 oktober Rosengård (Zweden) - Breidablik (Ijsland) 0 - 0
12 oktober  Lyon (Frankrijk) - Avaldsnes (Noorwegen) 5 - 0
12 oktober Wolfsburg (Duitsland) - Chelsea (Engeland) 1 - 1
12 oktober Slavia Praag (Tsjechie) - Apollon (Cypres) 3 - 2
12 oktober Fortuna Hjørring (Denemarken) - Athletic Club (Spanje) 3 - 1 (na verlenging)
12 oktober Barcelona (Spanje) - Minsk (Belarus) 2 - 1
12 oktober Brøndby (Denemarken) - St. Pölten (Oostenrijk) 2 - 2
12 oktober Bayern München (Duitsland) - Hibernian (Schotland) 4 - 1
12 oktober Zvezda-2005 (Rusland) - Manchester City (Engeland) 0 - 4
12 oktober Verona (Italie) - BIIK-Kazygurt (Kazachstan) 1 - 1
13 oktober Glasgow City (Schotland) - Eskilstuna United (Zweden) 1 - 2
13 oktober Rossiyanka (Rusland) - SFK 2000 Sarajevo (BIH) 2 - 1
13 oktober Brescia (Italie) - Medyk Konin (Polen) 3 - 2
13 oktober Paris Saint-Germain (Frankrijk) - LSK Kvinner (Noorwegen) 4 - 1

 

 

 

Potindeling:

Geplaatste pot (seeded)

Lyon (FRA, holders) coefficient 114.410
Wolfsburg (GER) 116.535
Rosengård (SWE) 85.615
Paris Saint-Germain (FRA) 74.410
Fortuna Hjørring (DEN) 51.705
Brøndby (DEN) 50.705
Barcelona (ESP) 49.695
Rossiyanka (RUS) 44.365
Glasgow City (SCO) 39.900
Sparta Praha (CZE) 36.550
Bayern München (GER) 34.535
FC Zürich (SUI)* 34.240
Zvezda-2005 (RUS) 32.365
Brescia (ITA) 27.705
Verona (ITA) 25.705
Slavia Praha (CZE) 25.550 

 

Un-seeded pot:

Chelsea (ENG) 24.830
Apollon (CYP)* 23.940
Eskilstuna United (SWE) 21.615
FC Twente (NED)* 21.600

LSK Kvinner (NOR) 21.405
St. Pölten (AUT) 18.065
BIIK-Kazygurt (KAZ)* 17.270
Manchester City (ENG) 16.830
SFK 2000 Sarajevo (BIH)* 14.630 

Athletic Club (ESP) 13.695
Medyk Konin (POL)* 13.445
Sturm Graz (AUT) 10.065
Hibernian (SCO) 9.900
Avaldsnes (NOR)* 9.405
Minsk (BLR)* 7.800
Breidablik (ISL)* 5.445

 

Geplaatst zijn voor de Laatste 32 (bye)!

 

Lyon (FRA, holders)
Wolfsburg (GER)
FC Rosengård (SWE)
Paris Saint-Germain (FRA)
Fortuna Hjørring (DEN)
Brøndby IF (DEN)
Barcelona (ESP)
Rossiyanka (RUS)
Glasgow City FC (SCO)
Sparta Praha (CZE)
Bayern München (GER)
Zvezda-2005 (RUS)
Brescia (ITA)
Verona (ITA)
Slavia Praha (CZE)
Chelsea (ENG)
Eskilstuna United (SWE)
LSK Kvinner (NOR)
St. Pölten (AUT)
Manchester City (ENG)
Athletic Club (ESP)
Sturm Graz (AUT)
Hibernian (SCO)

 

 

 

Kwalificatietoernooi

FC Twente zal het kwalificatietoernooi afwerken in eigen huis.

 

                                                                                       

Groep 9
Datum | Tijden Wedstrijden Uitslagen
23-08-2016 | 18:30 | Quick'20 Oldenzaal Konak Belediyespor (Turkije) - Hibernians (Malta) 5 - 0
23-08-2016 | 18:30 | Stevo - Geesteren FC Twente - Ferencvaros (Hongarije) 2 - 1
25-08-2016 | 18:30 | Quick'20 Oldenzaal Ferencvaros - Konak 2 - 0
25-08-2016 | 18:30 | Stevo - Geesteren FC Twente - Hibernians 9 - 0
28-08-2016 | 15:30 | Stevo - Geesteren Hibernians - Ferencvaros 0 - 4
28-08-2016 | 15:30 | Quick'20 Oldenzaal Konak - FC Twente 2 - 6

 

STAND groep 9

 

                                                                                                                                                               

Nr. Team G W GL V Pnt DV - DT
1 FC Twente  3 3 0 0 9 17 - 3
2 Ferencvaros (Hongarije) 3 2 0 1 6 7 - 2
3 Konak Belediyespor (Turkije) 3 1 0 2 3 7 - 8
4 Hibernians (Malta) 3 0 0 3 0 0 - 18

 


 

OVERIG PROGRAMMA

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Datum Wedstrijden Uitslagen
Groep 1
23-08-2016 Apollon - Ki 5 - 0
23-08-2016 Paok - WFC Hajvalia 1 - 1
25-08-2016 Ki - PAOK 1 - 1
25-08-2016 Apollon - WFC Haljvalia 1 - 0
28-08-2016 PAOK - Apollon 3 - 3
28-08-2016 WFC Hajvalia - Ki 1 - 1
Groep 2
23-08-2016 Standard Luik - Minsk 1 - 3
23-08-2016 Osijk - Dragon 14 - 1
25-08-2016 Minsk - Osijek 5 - 0
25-08-2016 Standard Luik - Dragon 11 - 0
28-08-2016 Dragon - Minsk 0 - 9
28-08-2016 Osijek - Standard Luik 1 - 1
Groep 3
23-08-2016 NSA Sofia - Cardiff Met 0 - 4
23-08-2016 Spartak Subotica - Breidablik 1 - 1
25-08-2016 Breidablik - NSA Sofica 5 - 0
25-08-2016 Spartak Subotica - Cardiff Met 3 - 2
28-08-2016 Cardiff Met - Breidablik 0 - 8
28-08-2016 NSA Sofia - Spartak Subotica 0 - 2
Groep 4
23-08-2016 Olimpia Cluj - Parnu 7 - 1
23-08-2016 Medyk Konin - ZFK Breznica 9 - 0
25-08-2016 Olimpia Cluj - ZFK Breznica 10 - 0
25-08-2016 Parnu - Medyk Konin 0 - 1
28-08-2016 Medyk Konin - Olimpia Cluj 3 - 1
28-08-2016 ZFK Breznica - Parnua 2 - 2 
Groep 5
23-08-2016 Zurich - Slovan Bratislava 3 - 1
23-08-2016 Pomurje - Vlaznia 6 - 1
25-08-2016 Zurich - Vlaznia 3 - 0
25-08-2016 Slovan Bratislava - Pomurje 2 - 4
28-08-2016 Pomurje - Zurich 0 - 5 
28-08-2016 Vlaznia - Slovan Bratislava 1 - 2 
Groep 6
23-08-2016 Sarajevo - Hapoel Nir  1 - 0
23-08-2016 Kharkiv - Rigas Futbola skola 2 - 0
25-08-2016 Hapoel Nir Ramat - Kharkiv 1 - 0
25-08-2016 Sarajevo - Rigas Futbola 3 - 0
28-08-2016 Rigas Futbola - Hapoel Nir Ramat 0 - 4
28-08-2016 Kharkiv - Sarajevo 2 - 2
Groep 7
23-08-2016 Gintra - ARF Criuleni 13 - 0
23-08-2016 BIIK-Kazygurt - Wexford Youths 3 - 1
25-08-2016 Wexford Youths - Gintra 1 - 2
25-08-2016 BIIK-Kazygurt - ARF Criuleni 3 - 0
28-08-2016 Gintra - BIIK-Kazygurt 0 - 3
28-08-2016 ARF Criuleni - Wexford Youths 0 - 0
Groep 8
23-08-2016 PK-35 - Benfica 1 - 2
23-08-2016 Avaldsnes - Newry City Ladies FC 11 - 0
25-08-2016 PK-35 - Newry City Ladies FC 2 - 0
25-08-2016 Benfica - Avaldsnes 1 - 6
28-08-2016 Avaldsnes - PK-35 2 - 0
28-08-2016 Newry City Ladies FC - Benfica 0 - 5

 

 

Poules

Poules

Op vrijdag 24 juni 2016 vond de loting plaats van de Mini Toernooien Champions League Vrouwen.

 

                                                                       

Poule 1 Poule 2 Poule 3

- Apollon (CYP)*

- PAOK (GRE)
- KÍ Klaksvík (FRO)
- Hajvalia (KOS)

 

- Standard Liège (BEL)
- Osijek (CRO)*
- Minsk (BLR)
- Dragon 2014 (MKD)
- ŽFK Spartak (SRB)
- NSA Sofia (BUL)
- Breidablik (ISL)
- Cardiff Met (WAL)*
Poule 4 Poule 5 Poule 6

- Olimpia Cluj (ROU)
- Medyk Konin (POL)*
- Pärnu (EST)
- Breznica Pljevija (MNE)

 

- FC Zürich (SUI)
- Pomurje (SVN)*
- Slovak Bratislava (SVK)
- KS Vllaznia (ALB)
- SFK 2000 Sarajevo (BIH)*
- WFC Kharkiv (UKR)
- Ramat HaSharon (ISR)
- Rīgas FS (LVA)
Poule 7 Poule 8 Poule 9

- BIIK-Kazygurt (KAZ)
- Gintra Universitetas (LTU)
- Wexford Youths (IRL)*
- Criuleni (MDA)

 

- PK-35 Vantaa (FIN)*
- Avaldsnes (NOR)
- CF Benfica (POR)
- Newry City (NIR)
- FC Twente (NED)*
- Konak Belediyespor (TUR)
- Ferencváros (HUN)
- Hibernians (MLT)

 

 * Gastlanden

 

 

Pot indeling

 

                                               

Pot 1 (gastlanden) Pot 2 (seeding position 4)
Apollon (CYP) Seeding position 1      
FC Twente (NED) 1      
PK-35 Vantaa (FIN) 1
SFK 2000 Sarajevo (BIH) 1      
Medyk Konin (POL) 2      
Pomurje (SVN) 2      
Osijek (CRO) 2      
Wexford Youths (IRL) 3      
Cardiff Met (WAL) 4
KS Vllaznia (ALB)
Rīgas FS (LVA)
Dragon 2014 (MKD)
Newry City (NIR)
Hibernians (MLT)
Breznica Pljevija (MNE)
Criuleni (MDA)
Hajvalia (KOS)
Pot 3 (seeding position 3) Pot 4 (seeding position 2)
Pärnu (EST)
Minsk (BLR)
Ferencváros (HUN)
Slovak Bratislava (SVK)
CF Benfica (POR)
Breidablik (IRL)
KÍ Klaksvík (FRO)
Ramat HaSharon (ISR)
Gintra Universitetas (LTU)
Konak Belediyespor (TUR)
WFC Kharkiv (UKR)
PAOK (GRE)
Avaldsnes (NOR) 
NSA Sofia (BUL)
Pot 5 (seeding position 1) -
FC Zürich (SUI)      
Standard Liège (BEL)      
Olimpia Cluj (ROU) 
ŽFK Spartak (SRB) 
BIIK-Kazygurt (KAZ)
-