A+ R A-

Kwalificatie uitslagen&standen EK 2017 O17 jaar

Op vrijdag 11 november 2016 vond de loting plaats van de Eliteronde voor het EK 2017 te Tsjechie. Nederland zit in groep 1 tesamen met Oostenrijk, Slovenie en Zwitserland.

Op vrijdag 13 november 2015 vond de loting plaats voor de 1e kwalificatie ronde EK 2017 Onder 17-jarigen.  Het EK vindt plaats in 2017 te Tsjechie van 2 t/m 14 mei 2017.

46 Landen doen mee aan de Kwalificatierondes, Malta deed voor het eerst mee. Spanje is het enige land dat is vrijgeloot voor de 1e ronde, het sluit aan in de Eliteronde met 24 teams. Tsjechie completeert de laatste 8.

 

 

 

Momentje geduld tabbladen worden geladen!

 

Eliteronde

Programma - scroll naar beneden voor de overige groepen

 

                                                                                                   

Groep 1
ma. 27-03-17 | 17:00 Sportpark De Hanen Weide, Veen Oostenrijk O17 - Zwitserland O17 -
ma. 27-03-17 | 19:30 Sportpark De Watertoren, Zaltbommel Slovenie O17 - Nederland O17 -
wo. 29-03-17 | 17:00 Sportpark De Hanen Weide, Veen Oostenrijk O17 - Slovenie O17 -
wo. 29-03-17 | 19:30 Sportpark De Watertoren, Zaltbommel Nederland O17 - Zwitserland O17 -
zat. 01-04-17 | 15:00 Sportpark De Hanen Weide, Veen Nederland O17 - Oostenrijk O17 -
zat. 01-04-17 | 15:00 Sportpark De Watertoren, Zaltbommel Zwitserland O17 - Slovenie O17 -

 

 

Stand Groep 1

 

                                                                                                                                                               

Nr. Land G W GL V P DV - DT
1 Nederland 0 0 0 0 0 0
2 Oostenrijk 0 0 0 0 0 0
3 Slovenie 0 0 0 0 0 0
4 Zwitserland 0 0 0 0 0 0

 


 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Groep 4
Datum Wedstrijden Uitslagen
13-03-17 Schotland O17 - Hongarije O17 -
13-03-17 Rep. Ierland O17 - Servie O17 -
15-03-17 Hongarije O17 - Servie O17 -
15-03-17 Rep. Ierland O17 - Schotland O17 -
18-03-17 Hongarije O17 - Rep. Ierland O17 -
18-03-17 Servie O17 - Schotland O17 -
Groep 2
20-03-17 Noorwegen O17 - Wales O17 -
20-03-17 Bosnie H. O17 - Denemarken O17 -
22-03-17 Noorwegen O17 - Bosnie H. O17 -
22-03-17 Denemarken O17 - Wales O17 -
25-03-17 Wales O17 - Bosnie H. O17 -
25-03-17 Denemarken O17 - Noorwegen O17 -
Groep 5
24-03-17 Frankrijk O17 - Rusland O17 -
24-03-17 Belgie O17 - Griekenland O17 -
26-03-17 Frankrijk O17 - Belgie O17 -
26-03-17 Griekenland O17 - Rusland O17 -
29-03-17 Griekenland O17 - Frankrijk O17 -
29-03-17 Rusland O17 - Belgie O17 -
Groep 3
25-03-17 Duitsland O17 - Italie O17 -
25-03-17 Engeland O17 - Polen O17 -
27-03-17 Duitsland O17 - Engeland O17 -
27-03-17 Polen O17 - Italie O17 -
30-03-17 Polen O17 - Duitsland O17 -
30-03-17 Italie O17 - Engeland O17 -
Groep 6
28-03-17 IJsland O17 - Zweden O17 -
28-03-17 Spanje O17 - Portugal O17 -
30-03-17 Spanje O17 - IJsland O17 -
30-03-17 Zweden O17 - Portugal O17 -
02-04-17 Zweden O17 - Spanje O17 -
02-04-17 Portugal O17 - IJsland O17 -

 

 


Loting 11 november 2016

De wedstrijden worden gespeeld in maart en april 2017
* = host 

                                               

Groep 1 [27 mrt - 1 apr] Groep 2 [20-25 mrt] Groep 3 [25-30 mrt]
Oostenrijk
Nederland *
Slovenie
Zwitserland 
Noorwegen
Denemarken
Bosnie H. *
Wales 
Duitsland
Polen
Engeland
Italie 
       

Groep 4 [14-19 mrt]

       

Groep 5 [24-29 mrt]

       

Groep 6 [28 mrt - 2 apr]

Rep. Ierland
Hongarije
Schotland
Servie *
Frankrijk *
Griekenland
Belgie
Rusland 
Spanje
Zweden
IJsland
Portugal *

 

 

 

Pot A: Spain, France, Germany (holders), Austria, Norway, Republic of Ireland

Pot B: Denmark, Poland, Greece, Hungary, Sweden, Netherlands

Pot C: England, Scotland, Iceland, Bosnia and Herzegovina, Belgium, Slovenia

Pot D: Russia, Switzerland, Italy, Portugal, Serbia, Wales

 

Op 11 november vindt de loting plaats van de Eliteronde welke in maart zal plaatsvinden, want het EK vindt plaats van 2 t/m 14 mei te Tsjechie.

 

De 24 landen worden geplaatst in 4 potten gebaseerd op kwalificatie resultaten. Er worden 6 groepen van elk 4 landen geformeerd. Geen land kan een ander land loten die ze al hebben gespeeld in de kwalificatie ronde. Alleen de 6 winnaars plus de beste nummer 2 gaan door naar het EK.

 

Geplaatst Eliteronde:

 

Groep 1: Denemarken en Zwitserland
Groep 2  Griekenland en Zweden
Groep 3: Polen en Hongarije
Groep 4: Noorwegen en Nederland 
Groep 5. Portugal en Italie 
Groep 6. Frankrijk en Schotland
Groep 7: Duitsland en Wales
Groep 8. Engeland, Slovenie en Rusland
Groep 9: Belgie en Servie
Groep 10: Rep. Ierland en IJsland
Groep 11: Oostenrijk en Bosnie and Herzegovina

 

1e ronde

Programma

De groepswinnaars en de nummers 2 gaan door naar de Eliteronde, maar ook de beste nummer 3 van alle groepen gaat door.                                                                                                       

 

Programma Nederland Groep 4

                                                                           

Groep 4
21-10-16 | 13:00 Bulgarije O17 - Nederland O17 0 - 11
21-10-16 | 13:00 Noorwegen O17 - Moldavie O17 6 - 0
23-10-16 | 13:00 Noorwegen O17 - Bulgarije O17 4 - 0
23-10-16 | 13:00 Nederland O17 - Moldavie O17 13 - 0
26-10-16 | 13:00 Nederland O17 - Noorwegen O17 0 - 2
26-10-16 | 13:00 Moldavie O17 - Bulgarije O17 0 - 1

 

Stand Groep 4

 

                                                                                                                                                               

Nr. Land G W GL V P DV - DT
1 Noorwegen 3 3 0 0 9 12  -  0
2 Nederland 3 2 0 1 6 24  -  2
3 Bulgarije 3 1 0 2 3 1    -  15
4 Moldavie 3 0 0 3 0 0    -  20

 


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

Datum Wedstrijden Uitslagen
Groep 1
20-09-16 Slowakije O17 - Denemarken O17 1 - 6
20-09-16 Zwitserland O17 - Israel O17 1 - 0
22-09-16 Zwitserland O17 - Slowakije O17 3 - 0
22-09-16 Denemarken O17 - Israel O17 2 - 0
25-09-16 Israel O17 - Slowakije O17 0 - 1
25-09-16 Denemarken O17 - Zwitserland O17 4 - 1
Groep 9
26-09-16 Roemenie O17 - Servie O17 0 - 1
26-09-16 Belgie O17 - Oekraine O17 4 - 0
28-09-16 Servie O17 - Oekraine O17 1 - 1
28-09-16 Belgie O17 - Roemenie O17 0 - 1
01-10-16 Oekraine O17 - Roemenie O17 2 - 1
01-10-16 Servie O17 - Belgie O17 0 - 1
Groep 11
30-09-16 Bosnie H. O17 - Noord-Ierland O17 4 - 0
30-09-16 Oostenrijk O17 - Macedonie O17 7 - 0
02-10-16 Oostenrijk O17 - Bosnie H. O17 4 - 1
02-10-16 Noord-Ierland O17 - Macedonie O17 3 - 0
05-10-16 Noord-Ierland O17 - Oostenrijk O17 0 - 4
05-10-16 Macedonie O17 - Bosnie H. O17 0 - 4
Groep 7
02-10-16 Wales O17 - Turkije O17 2 - 1
02-10-16 Duitsland O17 - Letland O17 6 - 0
04-10-16 Duitsland O17 - Wales O17 6 - 0
04-10-16 Turkije O17 - Letland O17 2 - 1
07-10-16 Turkije O17 - Duitsland O17 0 - 4
07-10-16 Letland O17 - Wales O17 1 - 1
Groep 2
06-10-16 Zweden O17 - Malta O17 3 - 0
06-10-16 Montenegro O17 - Griekenland O17 0 - 4
08-10-16 Zweden O17 - Montenegro O17 2 - 1
08-10-16 Griekenland O17 - Malta O17 2 - 0
11-10-16 Malta O17 - Montenegro O17 2 - 1
11-10-16 Griekenland O17 - Zweden O17 1 - 1
Groep 3
08-10-16 Azerbadjan O17 - Hongarije O17 0 - 3
08-10-16 Polen O17 - Estland O17 7 - 0
10-10-16 Hongarije O17 - Estland O17 3 - 1
10-10-16 Polen O17 - Azerbadjan O17 4 - 0
13-10-16 Hongarije O17 - Polen O17 2 - 2
13-10-16 Estland O17 - Azerbadjan O17 0 - 1
Groep 6
10-10-16 Frankrijk O17 - Kazagstan O17 17 - 0
10-10-16 Kroatie O17 - Schotland O17 0 - 4
12-10-16 Frankrijk O17 - Kroatie O17 4 - 0
12-10-16 Schotland O17 - Kazagstan O17 8 - 0
15-10-16 Kazagstan O17 - Kroatie O17 0 - 3
15-10-16 Schotland O17 - Frankrijk O17 0 - 4
Groep 4
21-10-16 Bulgarije O17 - Nederland O17 0 - 11
21-10-16 Noorwegen O17 - Moldavie O17 6 - 0
23-10-16 Noorwegen O17 - Bulgarije O17 4 - 0
23-10-16 Nederland O17 - Moldavie O17 13 - 0
26-10-16 Nederland O17 - Noorwegen O17 0 - 2
26-10-16 Moldavie O17 - Bulgarije O17 0 - 1
Groep 8
24-10-16 Engeland O17 - Litouwen O17 14 - 0
24-10-16 Slovenie O17 - Rusland O17 0 - 1
26-10-16 Rusland O17 - Litouwen O17 2 - 0
26-10-16 Engeland O17 - Slovenie O17 0 - 1
29-10-16 Litouwen O17 - Slovenie O17 0 - 3
29-10-16 Rusland O17 - Engeland O17 0 - 1
Groep 10
26-10-16 Rep. Ierland O17 - Faroer Eilanden O17 6 - 0
26-10-16 Wit-Rusland O17 - IJsland O17 0 - 4
28-10-16 Rep. Ierland O17 - Wit-Rusland O17 2 - 0
28-10-16 IJsland O17 - Faroer Eilanden O17 4 - 0
31-10-16 IJsland O17 - Rep. Ierland O17 1 - 4
31-10-16 Faroer Eilanden O17 - Wit-Rusland O17 2 - 1
Groep 5
26-10-16 Italie O17 - Georgie O17 8 - 0
26-10-16 Portugal O17 - Finland O17 1 - 1
28-10-16 Finland O17 - Georgie O17 8 - 0
28-10-16 Italie O17 - Portugal O17 1 - 1
31-10-16 Finland O17 - Italie O17 0 - 0
31-10-16 Georgie O17 - Portugal O17 0 - 7

 

 

 

 


 

Loting 1e ronde 

                                                                                               

Groep 1 Groep 2 Groep 3
- Zwitserland
- Denemarken
- Slowakije
- Israel*
- Zweden
- Griekenland*
- Montenegro
- Malta
- Polen
- Hongarije*
- Azerbadjan
- Estland
Groep 4 Groep 5 Groep 6
- Noorwegen
- Nederland
- Bulgarije
- Moldavie*
- Italie
- Finland
- Portugal*
- Georgie
- Frankrijk
- Schotland*
- Kroatie
- Kazagstan
Groep 7 Groep 8 Groep 9
- Duitsland
- Turkije
- Wales
- Letland*
- Engeland
- Rusland
- Slovenie
- Litouwen*
- Belgie
- Servie*
- Roemenie
- Oekraine
Groep 10 Groep 11 Vrijgeloot
- Rep. Ierland*
- IJsland
- Wit-Rusland
- Faroer Eilanden
- Oostenrijk
- Noord-Ierland
- Bosnie/Herzegovina
- Macedonie*
- Spanje
     
   

 

 *=gastlanden

 

Potindeling

 

 

Pot A: France, Germany, Norway, Austria, Switzerland, Belgium, Sweden, Italy, Poland, Republic of Ireland, England

 

Pot B: Scotland, Denmark, Iceland, Netherlands, Finland, Russia*, Hungary, Turkey, Serbia, Northern Ireland, Greece

 

Pot C: Belarus, Portugal, Slovakia, Wales, Bulgaria, Romania, Bosnia and Herzegovina, Slovenia, Croatia, Azerbaijan, Montenegro

 

Pot D: Ukraine*, Israel, FYR Macedonia, Lithuania, Latvia, Moldova, Faroe Islands, Estonia, Kazakhstan, Georgia, Malta

 

* Based on previous decisions of the UEFA Executive Committee and UEFA Emergency Panel, Russia and Ukraine cannot be placed in the same group.

 

Bye to elite round: Spain

 

Bye to final tournament: Czech Republic (hosts)