A+ R A-

Uitslagen & standen EK 2017 O19 jaar

Het EK vindt plaats in Noord-Ierland van 8 t/m 20 augustus 2017. Klik hier voor het complete EK Programma, uitslagen en standen.

 

 

De UEFA lootte vrijdag 13 november 2015 voor de 1e EK-kwalificatieronde voor het EK O19 in 2017 in Noord-Ierland. Engeland, Frankrijk en Duitsland waren vrijgeloot voor de 1e ronde. 44 Landen (van de 47) doen mee aan deze kwalificatie. 
De 11 mini toernooien worden gespeeld tussen tussen 12-20 september 2016 of 17-25 oktober 2016.

 

Programma & Standen EK 2017


Op 22 juni vond de loting plaats voor het eindtoernooi van het EK 2017 in Belfast. Het EK vindt plaats van 6 augustus tot 21 augustus.

Programma

Datum & Tijden Groep Wedstrijden Uitslagen
08-08-17 | 16:00 A Schotland O19 - Duitsland O19 0 - 3
08-08-17 | 20:00 A Noord-Ierland O19 - Spanje O19 0 - 2
08-08-17 | 16:00 B Italie O19 - Engeland O19 1 - 2
08-08-17 | 16:00 B Frankrijk O19 - Nederland O19 0 - 2
11-08-17 | 16:00 A Duitsland O19 - Spanje O19 2 - 0
11-08-17 | 20:00 A Noord-Ierland O19 - Schotland O19 1 - 1
11-08-17 | 16:00 B Italie O19 - Frankrijk O19 1 - 6
11-08-17 | 20:00 B Nederland O19 - Engeland O19 2 - 0
14-08-17 | 20:00 A Duitsland O19 - Noord-Ierland O19 6 - 0
14-08-17 | 20:00 A Spanje O19 - Schotland O19 1 - 0
14-08-17 | 16:00 B Nederland O19 - Italie O19 3 - 3
14-08-17 | 16:00 B Engeland O19 - Frankrijk O19 0 - 1
17-08-17 | 16:00  1/2 Finales (Belfast) Nederland - Spanje 2 - 3
17-08-17 | 20:00  1/2 Finales (Belfast) Duitsland - Frankrijk 1 - 2
17-08-17 | 20:00 FIFA* Engeland - Schotland nr. 3 groep A 2 - 0
20-08-17 | 20:30 Belfast FINALE Spanje - Frankrijk -

 

Het WK 2018 Onder 20 jaar vindt in Frankrijk plaats. Mocht Frankrijk O19 zich plaatsen voor de halve finales dan wordt er een extra wedstrijd gespeeld {Woman's World Cup play off) tussen de nummer 3 van Groep A tegen de nummer 3 Groep B.
De andere drie halve finalisten zijn direct geplaatst voor het WK!
De UEFA krijgt 4 tickets + gastland Frankrijk

 

Stand Groep A

Nr. Land G W GL V P DV - DT
1 Duitsland 3 3 0 0 9 11 - 0
2 Spanje 3 2 0 1 6 3 - 2
3 Schotland 3 0 1 2 1 1 - 5
4 Noord - Ierland 3 0 1 2 1 1 - 9

Stand Groep B

Nr. Land G W GL V P DV - DT
1 Nederland 3 2 1 0 7 7 - 3
2 Frankrijk 3 2 0 1 6 7 - 3
3 Engeland 3 1 0 2 3 2 - 4
4 Italie 3 0 1 2 1 5 - 11
               

 


 

Loting:

Groep A Groep B
- Noord-Ierland
- Duitsland
- Schotland
- Spanje
- Nederland
- Frankrijk
- Italie
- Engeland

 

Eliteronde

Nederland zit in groep 3 en werkte het toernooi in eigen land af. Scroll naar beneden voor het programma van de overige groepen!

                                                                                                   

Groep 3
06-04-17 | 17:00 Robur et Velocitas - NL Frankrijk O19 - Portugal O19 3 - 1
06-04-17 | 19:30 SDC Putten - NL Slovenie O19 - Nederland O19 0 - 5
08-04-17 | 13:00 SDC Putten - NL Frankrijk O19 - Slovenie O19 4 - 0
08-04-17 | 16:00 Robur et Velocitas - NL Nederland O19 - Portugal O19 5 - 0
11-04-17 | 19:00 Robur et Velocitas - NL Nederland O19 - Frankrijk O19 0 - 0
11-04-17 | 19:00 SDC Putten - NL Portugal O19 - Slovenie O19

1 - 1

 


Stand Groep 3

                                                                                                                                                               

Nr. Land G W GL V P DV - DT
1 Nederland 3 2 1 0 7 10 - 0
2 Frankrijk 3 2 1 0 7 7 - 1
3 Portugal 3 0 1 2 1 2 - 9
4 Slovenie 3 0 1 2 1 1 - 10

 

 


Programma overige groepen

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Datum Wedstrijden Uitslagen
Groep 2
05-04-17 Engeland O19 - Turkije O19 3 - 0
05-04-17 Denemarken O19 - Tsjechie O19 5 - 0
07-04-17 Engeland O19 - Denemarken O19 2 - 0
07-04-17 Tsjechie O19 - Turkije O19 2 - 2
10-04-17 Tsjechie O19 - Engeland O19 0 - 7
10-04-17 Turkije O19 - Denemarken O19 0 - 5
Groep 4
04-04-17 Finland O19 - Oekraine O19 5 - 0
04-04-17 Schotland O19 - Rep. Ierland O19 2 - 1
06-04-17 Finland O19 - Schotland O19 1 - 2
06-04-17 Rep. Ierland O19 - Oekraine O19 2 - 0
09-04-17 Rep. Ierland O19 - Finland O19 1 - 3
09-04-17 Oekraine O19 - Schotland O19 0 - 5
Groep 5
05-04-17 Servie O19 - Italie O19 0 - 3
05-04-17 Noorwegen O19 - Zweden O19 2 - 2
07-04-17 Servie O19 - Noorwegen O19 0 - 2
07-04-17 Zweden O19 - Italie O19 2 - 0
10-04-17 Zweden O19 - Servie O19 0 - 2
10-04-17 Italie O19 - Noorwegen O19 2 - 1
Groep 1
26-05-17 Spanje O19 - Rusland O19 3 - 1
26-05-17 Hongarije O19 - Belgie O19 0 - 3
28-05-17 Spanje O19 - Hongarije O19 3 - 0
28-05-17 Belgie O19 - Rusland O19 3 - 0
31-05-17 Belgie O19 - Spanje O19 1 - 3
31-05-17 Rusland O19 - Hongarije O19 0 - 1
Groep 6
07-06-17 Duitsland O19 - IJsland O19 4 - 0
07-06-17 Polen O19 - Zwitserland O19 0 - 0
09-06-17 IJsland O19 - Polen O19 1 - 2
09-06-17 Duitsland O19 - Zwitserland O19 2 - 0
12-06-17 Zwitserland O19 - IJsland O19 2 - 2
12-06-17 Polen O19 - Duitsland O19 1 - 7

 


Poules

 

                                               

Groep 1 Groep 2 Groep 3
Spanje
Belgie
Hongarije
Rusland
Engeland
Tsjechie
Denemarken
Turkije
Frankrijk
Nederland
Slovenie
Portugal
       

Groep 4

       

Groep 5

       

Groep 6

Finland
Rep. Ierland
Schotland
Oekraine
Servie
Zweden
Noorwegen
Italie
Duitsland
Polen
Zwitserland
IJsland

 

 


 

Potindeling:

 

Pot A: France (holders), England. Germany, Spain, Finland, Serbia

Pot B: Republic of Ireland, Belgium, Netherlands, Sweden, Poland, Czech Republic

Pot C: Switzerland, Hungary, Slovenia, Scotland, Denmark, Norway

Pot D: Iceland, Italy, Portugal, Turkey, Ukraine, Russia


 

 

Groep 1: Polen, Noorwegen 
Groep 2: Rep. Ierland en Italie
Groep 3: Belgie
Groep 4: Servie en Schotland
Groep 5: Slovenie  en Rusland
Groep 6: Finland en IJsland
Groep 7: Zweden en Portugal
Groep 8: Spanje en Oekraine
Groep 9: Tsjechie en Zwitserland
Groep 10: Nederland 9 en Turkije
Groep 11: Hongarije en Denemarken

 

 

1e ronde

Programma

Er zijn 11 groepen. Naar de volgende ronde zullen gaan: de elf nummers 1 en de 10 beste 10 nummers 2. 

                                                                           

Groep 10
19-10-16 | 13:00 Nederland O19 - Bulgarije O19 6 - 0
19-10-16 | 13:00 Moldavie O19 - Turkije O19 0 - 1
21-10-16 | 13:00 Turkije O19 - Bulgarije O19 3 - 0
21-10-16 | 13:00 Nederland O19 - Moldavie O19 4 - 0
24-10-16 | 13:00 Bulgarije O19 - Moldavie O19 1 - 0
24-10-16 | 13:00 Turkijke O19 - Nederland O19 0 - 1

 

 

Stand Groep

                                                                                                                                                               

Nr. Land G W GL V P DV - DT
1 Nederland 3 3 0 0 9 11-0
2 Turkije 3 2 0 1 6 4-1
3 Bulgarije 3 1 0 2 3 1-9
4 Moldavie 3 0 0 3 0 0-6

 


 

 

Programma overige groepen 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Datum Wedstrijden Uitslagen
Groep 5
08-09-16 Griekenland O19 - Slovenie O19 0 - 2
08-09-16 Rusland O19 - Israel O19 1 - 1
10-09-16 Rusland O19 - Griekenland O19 4 - 2
10-09-16 Slovenie O19 - Israel O19 0 - 0
13-09-16 Slovenie O19 - Rusland O19 4 - 2
13-09-16 Israel O19 - Griekenland O19 0 - 1
Groep 4
14-09-16 Cyprus O19 - Servie O19 0 - 3
14-09-16 Schotland O19 - Albanie O19 11 - 0
16-09-16 Schotland O19 - Cyprus O19 8 - 0
16-09-16 Servie O19 - Albanie O19 9 - 0
19-09-16 Albanie O19 - Cyprus O19 2 - 0
19-09-16 Servie O19 - Schotland O19 match forfeiten 3-0 voor Servie na 0-0
Groep 1
15-09-16 Polen O19 - Roemenie O19 2 - 0
15-09-16 Noorwegen O19 - Armenie O19 8 - 0
17-09-16 Noorwegen O19 - Polen O19 0 - 2
17-09-16 Roemenie O19 - Armenie O19 7 - 0
20-09-16 Roemenie O19 - Noorwegen O19 0 - 7
20-09-16 Armenie O19 - Polen O19 0 - 4
Groep 6
15-09-16 Finland O19 - Kazagstan O19 7 - 0
15-09-16 Faroer Eiland O19 - IJsland O19 0 - 5
17-09-16 IJsland O19 - Kazagstan O19 10 - 0
17-09-16 Finland O19 - Faroer Eilanden O19 8 - 0
20-09-16 IJsland O19 - Finland O19 0 - 3
20-09-16 Kazagstan O19 - Faroer Eilanden O19 0 - 2
Groep 8
15-09-16 Spanje O19 - Letland O19 18 - 0
15-09-16 Azerbadjan O19 - Oekraine O19 1 - 2
17-09-16 Spanje O19 - Azerbadjan O19 7 - 0
17-09-16 Oekraine O19 - Letland O19 5 - 2
20-09-16 Letland O19 - Azerbadjan O19 0 - 4
20-09-16 Oekraine O19 - Spanje O19 0 - 5
Groep 2
18-10-16 Rep. Ierland O19 - Macedonie O19 10 - 0
18-10-16 Wales O19 - Italie O19 0 - 6
20-10-16 Rep. Ierland O19 - Wales O19 2 - 0
20-10-16 Italie O19 - Macedonie O19 4 - 0
23-10-16 Macedonie O19 - Wales O19 0 - 2
23-10-16 Italie O19 - Rep. Ierland O19 0 - 2
Groep 7
18-10-16 Bosnie H. O19 - Portugal O19 0 - 3
18-10-16 Zweden O19 - Georgie O19 4 - 0
20-10-16 Portugal O19 - Georgie O19 2 - 0
20-10-16 Zweden O19 - Bosnie H. O19 5 - 1
23-10-16 Georgie O19 - Bosnie H. O19 0 - 1
23-10-16 Portugal O19 - Zweden O19 0 - 1
Groep 9
18-10-16 Zwitserland O19 - Estland O19 5 - 0
18-10-16 Kroatie O19 - Tsjechie O19 0 - 7
20-10-16 Zwitserland O19 - Kroatie O19 9 - 0
20-10-16 Tsjechie O19 - Estland O19 9 - 0
23-10-16 Tsjechie O19 - Zwitserland O19 3 - 3
23-10-16 Estland O19 - Kroatie O19 1 - 2
Groep 10
19-10-16 | 13:00 Nederland O19 - Bulgarije O19 6 - 0
19-10-16 | 13:00 Moldavie O19 - Turkije O19 0 - 1
21-10-16 | 13:00 Turkije O19 - Bulgarije O19 3 - 0
21-10-16 | 13:00 Nederland O19 - Moldavie O19 4 - 0
24-10-16 | 13:00 Bulgarije O19 - Moldavie O19 1 - 0
24-10-16 | 13:00 Turkijke O19 - Nederland O19 0 - 1
Groep 11
20-10-16 Denemarken O19 - Montenegro O19 7 - 0
20-10-16 Slowakije O19 - Hongarije O19 1 - 1
22-10-16 Denemarken O19 - Slowakije O19 10 - 1
22-10-16 Hongarije O19 - Montenegro O19 6 - 0
25-10-16 Hongarije O19 - Denemarken O19 2 - 0
25-10-16 Montenegro O19 - Slowakije O19 2 - 4
Groep 3
20-10-16 Belgie O19 - Litouwen O19 9 - 0
20-10-16 Wit-Rusland O19 - Oostenrijk O19 0 - 0
22-10-16 Oostenrijk O19 - Litouwen O19 3 - 0
22-10-16 Belgie O19 - Wit-Rusland O19 3 - 1
25-10-16 Oostenrijk O19 - Belgie O19 1 - 2
25-10-16 Litouwen O19 - Wit-Rusland O19 1 - 4

 

 

 

 

Loting 1e ronde

Loting 1e ronde

 

NL zit in groep 10.

                                                                                               

Groep 1 Groep 2 Groep 3
- Noorwegen
- Roemenie
- Polen
- Armenie
- Rep. Ierland
- Italie
- Wales
- Macedonie
- Belgie
- Oostenrijk
- Belarus
- Litouwen
Groep 4 Groep 5 Groep 6
- Schotland
- Servie
- Cyprus
- Albanie
- Rusland
- Slovenie
- Griekenland
- Israel
- Finland
- IJsland
- Faroer Eilanden
- Kazagstan
Groep 7 Groep 8 Groep 9
- Zweden
- Portugal
- Bosnie Herzegovina
- Georgie
- Spanje
- Oekraine
- Azerbadjan
- Letland
- Zwitserland
- Tsjechie
- Kroatie
- Estland
Groep 10 Groep 11 Vrijgeloot
- Nederland
- Turkije
- Moldavie
- Bulgarije
- Denemarken
- Hongarije
- Slowakije
- Montenegro
- Engeland
- Frankrijk
- Duitsland

 

 

 Potindeling voor de loting 1e ronde:

 

Pot A: Spain, Sweden, Norway, Denmark, Belgium, Netherlands, Finland, Scotland, Switzerland, Republic of Ireland, Russia*

 

Pot B: Italy, Portugal, Czech Republic, Austria, Iceland, Serbia, Ukraine*, Romania, Slovenia, Turkey, Hungary

 

Pot C: Poland, Croatia, Wales, Greece, Bosnia and Herzegovina, Slovakia, Moldova, Belarus, Cyprus, Faroe Islands, Azerbaijan*

 

Pot D: FYR Macedonia, Estonia, Bulgaria, Israel, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Montenegro, Georgia, Albania, Armenia*

 

*Based on previous decisions of the UEFA Executive Committee and UEFA Emergency Panel, Russia and Ukraine cannot be drawn in the same group, nor Armenia and Azerbaijan.

 

Bye to elite round: France, England, Germany

 

Bye to final tournament: Northern Ireland (hosts)