post

Oranje | Voorlopige selectie vrouwen onder 19 voor EK-Kwalificatie in eigen land

KNVB-coach Jessica Torny heeft de voorlopige selectie bekendgemaakt voor de laatste ronde van de EK-kwalificatie in eigen land. Tegenstanders hierin zijn achtereenvolgens Bulgarije (3 april), Rusland (6 april) en IJsland (9 april).

Het eerste duel tegen Bulgarije wordt gespeeld op sportpark Zuid in Groesbeek, aanvangstijd 19.00. De wedstrijden tegen Rusland en IJsland vinden plaats op sportpark Parkzicht in Uden. Tegen de Russinnen wordt er om 16.00 afgetrapt. Het duel tegen IJsland begint om 19.00.

Voorlopige selectie

De voorlopige selectie omvat de volgende speelsters. De definitieve selectie wordt op dinsdag 26 maart 2019 bekend gemaakt.

Naam Club
Chasity Grant ADO Den Haag
Marisa Olislagers ADO Den Haag
Romy Speelman ADO Den Haag
Aukje van Seijst Ajax
Gwyneth Hendriks Ajax
Jonna van de Velde Ajax
Julia Kagie Ajax
Kirsten van der Westeringh Ajax
Lisa Doorn Ajax
Nicole Panis Ajax
Daphne van Domselaar FC Twente
Joëlle Smits FC Twente
Licia Darnoud FC Twente
Lotte Jansen FC Twente
Lynn Wilms FC Twente
Naomi Hilhorst (foto) FC Twente
Jill Baijings KNVB Talentteam Zuid
Lieske Carleer KNVB Talentteam Zuid
Romee Leuchter KNVB Talentteam Zuid
Roos van der Veen KNVB Talentteam Zuid
Moisa van Koot PEC Zwolle
Janou Levels PSV
Dana Philippo sc Heerenveen
Kerstin Casparij sc Heerenveen
post

Oranje | Onder 19 speelt vandaag haar eerste wedstrijd op La Manga toernooi

Bondscoach Jessica Torny is met 23 speelsters afgereisd naar het Spaanse La Manga waar wordt gespeeld tegen andere landen onder 19 jaar.
Nederland speelt vanavond om 18.00 uur haar eerste wedstrijd tegen de leeftijdsgenoten uit China.
Zaterdagmiddag om 14.00 uur wordt er tegen Schotland gespeeld en de laatste wedstrijd is op zondag 4 maart om 18.oo uur tegen Spanje.

Nog even de selectie welke is meegereisd naar Spanje:

Naam Club
Chasity Grant ADO Den Haag
Marisa Olislagers ADO Den Haag
Romy Speelman ADO Den Haag
Aukje van Seijst Ajax
Gwyneth Hendriks Ajax
Jonna van de Velde Ajax
Julia Kagie Ajax
Kirsten van der Westeringh Ajax
Lisa Doorn Ajax
Daphne van Domselaar FC Twente
Joëlle Smits FC Twente
Licia Darnoud FC Twente
Lotte Jansen FC Twente
Lynn Wilms FC Twente
Naomi Hilhorst FC Twente
Jill Baijings KNVB Talentteam Zuid
Lieske Carleer KNVB Talentteam Zuid
Romee Leuchter KNVB Talentteam Zuid
Roos van der Veen KNVB Talentteam Zuid
Moisa van Koot PEC Zwolle
Janou Levels PSV
Dana Philippo sc Heerenveen
Kerstin Casparij sc Heerenveen

Nicole Panis van Ajax staat op de stand-by lijst.

Bondscoach Jessica Torny Oranje O19

 

Oranje O19 | Voorlopige selectie vrouwen onder 19 voor oefenduels in Spanje

KNVB-coach Jessica Torny heeft de voorlopige selectie bekendgemaakt voor de oefeninterlands van Vrouwen onder 19 tegen China (28 februari), Schotland (2 maart) en Spanje (4 maart).

Alle duels worden gespeeld in het La Manga Resort in Spanje. De aftrap tegen China is om 18.00 uur Nederlandse tijd, het duel met Schotland start om 14.00 uur Nederlandse tijd. Tot slot begint de wedstrijd tegen Spanje om 18.00 uur.

Voorlopige selectie

De voorlopige selectie omvat de volgende speelsters. De definitieve selectie wordt op dinsdag 19 februari 2019 bekend gemaakt.

Naam Club
Chasity Grant ADO Den Haag
Marisa Olislagers ADO Den Haag
Romy Speelman ADO Den Haag
Aukje van Seijst Ajax
Gwyneth Hendriks Ajax
Jonna van de Velde Ajax
Julia Kagie Ajax
Kirsten van der Westeringh Ajax
Lisa Doorn Ajax
Nicole Panis Ajax
Daphne van Domselaar FC Twente
Joëlle Smits FC Twente
Licia Darnoud FC Twente
Lotte Jansen FC Twente
Lynn Wilms FC Twente
Naomi Hilhorst FC Twente
Jill Baijings KNVB Talentteam Zuid
Lieske Carleer KNVB Talentteam Zuid
Romee Leuchter KNVB Talentteam Zuid
Roos van der Veen KNVB Talentteam Zuid
Moisa van Koot PEC Zwolle
Janou Levels PSV
Dana Philippo sc Heerenveen
Kerstin Casparij sc Heerenveen

Team foto Oranje vrouwen O19

Oranje onder 19 oefent in Portugal tegen Noorwegen onder 19

Het Nederlands vrouwenelftal onder 19 jaar speelt deze middag om 17.00 uur haar eerste oefen wedstrijd tegen Noorwegen onder 19 jaar in het Estadio Vila Real De Santo Antonio in Monte Gordo te Portugal.
Zondag in het zelfde stadion wordt er om 14.00 uur afgetrapt tegen Engeland O19

Bondscoach Jessica Torny heeft alle speelsters van de lijst meegenomen, een flinke bezetting en waarschijnlijk gaat iedereen ook speelminuten krijgen tijdens deze twee oefen interlands.

Team foto Oranje vrouwen O19

post

Selectie onder 19 voor oefeninterlands in de Algarve

Bondscoach Jessica Torny Oranje O19

KNVB-coach Jessica Torny heeft de selectie bekendgemaakt voor de oefeninterlands van Vrouwen onder 19 tegen Noorwegen (18 januari) en Engeland (20 januari).
Al de meisjes van de voorselectie zijn ook geselecteerd deze keer, geen afvallers of standby lijst.

Beide duels worden gespeeld in het Estadio Vila Real De Santo Antonio in Monte Gordo (Portugal). De aftrap tegen Noorwegen is om 17.00 uur Nederlandse tijd, het duel met Engeland start om 1400 uur Nederlandse tijd.

Uitslag loting Oranje O19 EK Schotland bekend

Vanmorgen om 11.00 uur vond de loting plaats voor de Elite ronde kwalificatie EK 2019 Schotland.
28 landen zijn overgebleven na de voorrondes welke werden gehouden begin oktober.
Om het geheugen even op te frissen, Nederland O19 zat in een poule samen met Polen, Albanië en Wit-Rusland.
Nederland won als eerste van Albanië met 12 – 0, daarna van Wit-Rusland met 4 – 0 en als laatste tegen Polen met 3 – 0.
Dankzij deze goede resultaten belanden onze Oranje O19 dames in Pot A en ontlopen hiermee in principe de sterkste tegenstanders.
De wedstrijden staan gepland van 1 tot 9 april en van 10 tot 18 juni 2019.

Nederland Onder 19 is +uiteindelijk na de trekking in groep 3 gekomen samen met IJsland, Rusland en Bulgarije.

De potten waaruit de loting plaats vond:

Pot A: Spanje (houders), Frankrijk, Duitsland, Noorwegen, Engeland, Finland, Nederland

Pot B: Denemarken, Zwitserland, Slovenië, Oostenrijk, Republiek Ierland, IJsland, Italië

Pot C: Hongarije, Slowakije, Zweden, Tsjechische Republiek, Rusland, België, Oekraïne

Pot D: Polen, Turkije, Servië, Portugal, Griekenland, Noord-Ierland, Bulgarije

De overige landen kwamen in deze groepen terecht:

Groep 1 Duitsland, Oostenrijk, tsjechië en Griekenland

Groep 2  Finland, Zwitserland, België en Polen

Groep 4  Spanje, Rep. Ierland, Hongarije en Servië

Groep 5  Noorwegen, Denemarken, Oekraine en Noord-Ierland

Groep 6  Engeland, Italië, Zweden en Turkijë

Groep 7  Frankrijk, Slovenië, Slowakije en Portugal

• Elke groep bestaat uit één team uit elke pot, met hosts die vervolgens worden aangesteld om de mini-toernooien te houden die tussen 1 en 9 april worden gespeeld .

• De zeven groepswinnaars komen in aanmerking voor deelname aan gastland Schotland in de finale van 16 tot 28 juli.

Team foto Oranje vrouwen O19

post

Naomi Hillhorst uitgeschakeld voor Oranje O19

Naomi Hilhorst heeft haar sleutelbeen tijdens een wedstrijd gebroken en zal de deze week niet aansluiten bij Oranje O19.
Uiteraard wensen wij Naomi heel veel sterkte de komende weken.
Julia Kagie speelster van Ajax Beloften is opgeroepen om het team compleet te maken.

Het Nederlands vrouwenelftal voor speelsters onder 19 jaar werkt in november twee interlands af tegen de leeftijdsgenoten uit de Verenigde Staten.
Morgenavond is de eerste wedstrijd welke wordt gespeeld om 19.00 uur op sportpark Het Midden in Vriezenveen.
Een herhaling van deze wedstrijd is op vrijdagavond, zelfde plaats maar deze keer om 18.30 uur.
Helaas op de zelfde avond als de Oranjeleeuwinnen tegen Zwitserland spelen in Utrecht.

Naomi Hilhorst

Julia Kagie

 

Voorlopige selectie vrouwen onder 19 tweeluik Verenigde Staten telt 25 speelsters

Het Nederlands vrouwenelftal voor speelsters onder 19 jaar werkt in november twee interlands af tegen de leeftijdsgenoten uit de Verenigde Staten. KNVB-coach Jessica Torny heeft 25 speelsters opgenomen in haar voorlopige selectie voor het tweeluik.
De namen zijn vandaag bekend gemaakt via OnsOranje.

Bondscoach Jessica Torny Oranje O19

De wedstrijden worden op woensdag 7 november en vrijdag 9 november gespeeld op sportpark Het Midden in Vriezenveen. Dat betekent voor Torny dat ze terugkeert op vertrouwde grond. De KNVB-coach groeide op in Vriezenveen en zette op sportpark Het Midden namens DETO haar eerste stappen als voetbalster.

De dubbele interland tegen Verenigde Staten maakt onderdeel uit van een vijfdaagse activiteit voor Vrouwen onder 19. De definitieve selectie van 20 speelsters zal Torny dinsdag 30 oktober bekend maken.

Voorlopige selectie

Naam Club
Chasity Grant ADO Den Haag
Marisa Olislagers ADO Den Haag
Romy Speelman ADO Den Haag
Aukje van Seijst Ajax
Gwyneth Hendriks Ajax
Jonna van de Velde Ajax
Julia Kagie Ajax
Kirsten van der Westeringh Ajax
Lakeesha Eijken Ajax
Lisa Doorn Ajax
Nicole Panis Ajax
Kelsey Geraedts Borussia Mönchengladbach
Daphne van Domselaar FC Twente
Joëlle Smits FC Twente
Licia Darnoud FC Twente
Lotte Jansen FC Twente
Lynn Wilms FC Twente
Noami Hilhorst FC Twente
Moisa van Koot PEC Zwolle
Janou Levels PSV
Dana Philippo sc Heerenveen
Kerstin Casparij sc Heerenveen
Pascalle Pomper SV Meppen
Lieske Carleer KNVB Talententeam Zuid
Romee Leuchter KNVB Talententeam Zuid

Team foto Oranje vrouwen O19

post

Nederland O19 morgen voor de statistieken tegen Polen O19 of voor de groepswinst?

Morgenavond 9 oktober spelen onze vrouwen onder 19 hun laatste kwalificatie wedstrijd tegen Polen O19.
Beide teams zijn al geplaatst voor de Elite ronde.

Het vermoeden is dat bondscoach Jessica Torny gaat starten met voornamelijk speelsters in de basis zoals tegen Wit Rusland.
Afbeelding kan het volgende bevatten: 11 mensen, lachende mensen, buiten

Nog even alles op een rijtje.

EK 2019 vind plaats in Schotland van 16 tot 28 juli.
Er zijn daar 8 teams die om het kampioenschap gaan spelen.
Schotland is ls gastland automatisch geselecteerd.

De overige 7 landen zijn de winnaars van de 7 poulen van 4 landen welke gespeeld worden van 1 tot 9 april en 10 tot 18 juni 2019.
Van de 28 landen zijn Frankrijk en Spanje al vooraf automatisch deelnemer.
De overige 26 landen komen uit de poule wedstrijden welke nu worden gespeeld.
Dat zijn 12 poules met 4 teams, de nummers 1 en 2 gaan door, de beste 2 nummers 3 ook.

Tot vanavond zijn we zover :

Groep 1 (compleet) 
Gekwalificeerd: Engeland. Slowakije

Groep 2 (eindigt op dinsdag)
Gekwalificeerd:
 Zwitserland, Turkije *

Groep 3 (eindigt op dinsdag)
Gekwalificeerd:
 Zweden *, Slovenië

Groep 4 (volledig)
Gekwalificeerd:
 Noorwegen, Tsjechië

Groep 5 (eindigt op dinsdag)
Gekwalificeerd:
 Finland, Hongarije *

Groep 6 (volledig)
Gekwalificeerd:
 Denemarken, Servië
kon doorkomen vanaf de derde plaats: Griekenland

Groep 7 (volledig)
Gekwalificeerd:
 Oostenrijk, Rusland

Groep 8 (volledig)
Gekwalificeerd:
 Republiek Ierland, Oekraïne

Groep 9 (volledig)
Gekwalificeerd:
 Duitsland, Noord-Ierland

Groep 10 (eindigt dinsdag) 
Gekwalificeerd: Nederland, Polen

Groep 11 (volledig) 
Gekwalificeerd: Italië, Portugal
kon doorgaan vanaf de derde plaats: Roemenië

Groep 12 (volledig)
Gekwalificeerd:
 IJsland, België

3 teams hebben als nr 3 in de poule 4 punten behaald:
Griekenland met doelsaldo 0
Kosovo met doelsaldo -2
Bulgarije met doelsaldo -3

Door naar de elite-ronde:
 Spanje, Frankrijk, Engeland, Slowakije, Zwitserland, Turkije, Zweden, Slovenië, Noorwegen, Tsjechische Republiek, Finland, Hongarije, Denemarken, Servië, Oostenrijk, Rusland, Republiek Ierland, Oekraïne, Duitsland, Noord-Ierland, Nederland, Polen, Italië, Portugal, IJsland, België, ( Griekenland?  / Kosovo? )

 

post

Torny kiest definitieve selectie vrouwen onder 19 jaar

Vandaag is de definitieve selectie onder 19 bekend gemaakt door bondscoach Jessica Torny voor de eerste kwalificatieronde van het Europees kampioenschap 2019.
Deze wedstrijden worden in Uden en Groesbeek gespeeld van 1 tot en met 9 oktober.
Entree is voor iedereen gratis.

De selectie is geworden:

Chasity Grant -ADO Den Haag
Marisa Olislagers- ADO Den Haag
Aukje van Seijst – Ajax
Gwyneth Hendriks- Ajax
Jonna van de Velde-Ajax
Kirsten van der Westeringh -Ajax
Lakeesha Eijken-Ajax
Lisa Doorn-Ajax
Kelsey Geraedts -Borussia Mönchengladbach
Daphne van Domselaar- FC Twente
Joëlle Smits-FC Twente
Licia Darnoud-FC Twente
Lotte Jansen- FC Twente
Lynn Wilms-FC Twente
Naomi HilhorsT-FC Twente
Janou Levels-PSV
Dana Philipposc- Heerenveen
Kerstin Casparijsc -Heerenveen
Lieske Carleer-KNVB Talententeam Zuid
Romee Leuchter-KNVB Talententeam Zuid

Stand by lijst:

Julia Kagie – Ajax
Nicole Panis – Ajax
Lois Nienhuis – FC Twente
Moisa van Koot – PEC Zwolle
PAscalle Pomper – SV Meppen

Wedstrijdschema

  • Nederland – Albanië, woensdag 3 oktober 2018, 19.00 uur Sportpark Parkzicht, Uden
  • Nederland – Wit-Rusland, zaterdag 6 oktober 2018, 16.00 uur Sportpark Zuid, Groesbeek
  • Polen – Nederland, dinsdag 9 oktober 2018, 19.00 uur Sportpark Parkzicht, Uden