post

Nederland O17 verslaat Duitsland O17

Vanmorgen werd de vriendschappelijke wedstrijd tussen Duitsland en Nederland meiden onder 17 gespeeld.
Nederland heeft deze wedstrijd met een 0 – 2 overwinning afgesloten.
De wedstrijd was druk bezocht, 1141 toeschouwers zagen Holland winnen.

Beide doelpunten werden gescoord door Nikita Tromp in de 1e helft van de wedstrijd
De wedstrijd werd ook bekeken door de nieuwe Duitse bondscoach Martina Voss-Tecklenburg.

De  basis opstelling van Nederland opgesteld door bondscoach Robert de Pauw was deze keer:

1.  Claire Dinkle – Ajax
2.  Zaina Bouzerrade – VVIJ
3.  Marit Auée – PEC Zwolle
4.  Samantha van Diemen – Ajax
5.  Justine Brandau – NVC Naarden
6.  Dana Foederer – KNVB Talententeam Zuid
7.  Ella Peddemors – FC Twente
8.  Iris Stiekema – Ajax
9.  Nikita Tromp – Ajax
10.Anna Hightower – FC Twente
11.Esmee Brugts – FC Binnenmaas

Bovenstaande 2 foto’s : Ben van Diemen
Bron: https://twitter.com/dfb_frauen

post

Oefenduel Duitsland O17 tegen Nederland O17

Het Nederlands elftal voor speelsters onder 17 jaar speelt vandaag een oefenduel tegen Duitsland.
De wedstrijd begint om 11:00 uur en wordt gespeeld in het Leichtathletikstadion BZA Wedau III in het Duitse Duisburg.
Later meer….

De selectie is geworden:

Naam Club
Ilham Abali ADO Den Haag
Bodil van den Heuvel Ajax
Claire Dinkla Ajax
Iris Stiekema Ajax
Nikita Tromp Ajax
Samantha van Diemen Ajax
Zenna de Zwart Ajax
Kim Everaerts Borussia Mönchengladbach
Esmee Brugts FC Binnenmaas
Anna Hightower FC Twente
Ella Peddemors FC Twente
Dana Foederer KNVB Talententeam Zuid
Lisan Alkemade KNVB Talententeam Zuid
Lobke Loonen KNVB Talententeam Zuid
Rkia Mazrouai KNVB Talententeam Zuid
Justine Brandau NVC Naarden
Lotje de Keijzer PEC Zwolle
Marit Auée PEC Zwolle
Julia Banus SML
Zaina Bouzerrade VVIJ

L-R Matilda Kristell (Zweden) Esmee Brugts (Oranje)

Defenitieve selectie Oranje onder 17 tegen Duitsland is bekend.

KNVB-coach Robert de Pauw heeft voor het oefenduel tegen Duitsland vandaag een definitieve selectie van 20 speelsters bekend gemaakt.

Het Nederlands elftal voor speelsters onder 17 jaar speelt op woensdag 12 december een oefenduel tegen Duitsland.
De wedstrijd begint om 11:00 uur en wordt gespeeld in het Duitse Duisburg.

De selectie is geworden:

Naam Club
Ilham Abali ADO Den Haag
Bodil van den Heuvel Ajax
Claire Dinkla Ajax
Iris Stiekema Ajax
Nikita Tromp Ajax
Samantha van Diemen Ajax
Zenna de Zwart Ajax
Kim Everaerts Borussia Mönchengladbach
Esmee Brugts FC Binnenmaas
Anna Hightower FC Twente
Ella Peddemors FC Twente
Dana Foederer KNVB Talententeam Zuid
Lisan Alkemade KNVB Talententeam Zuid
Lobke Loonen KNVB Talententeam Zuid
Rkia Mazrouai KNVB Talententeam Zuid
Justine Brandau NVC Naarden
Lotje de Keijzer PEC Zwolle
Marit Auée PEC Zwolle
Julia Banus SML
Zaina Bouzerrade VVIJ

Op de standby lijst staan nu de volgende namen:
Jasmijn de Groot – ADO Den Haag
Liz Rijsbergen – ADO Den Haag
Manique de Vette – Ajax
Senna El Messaoudi – Excelsior Barendrecht
Sterre Veldhuis – FC Twente
Sanne Koopman – vv Alkmaar

Teamfoto Oranje O17

Voorlopige selectie Oranje O17 tegen Duitsland bekend

Het Nederlands elftal voor speelsters onder 17 jaar speelt op woensdag 12 december een oefenduel met Duitsland. De wedstrijd begint om 11:00 uur en wordt gespeeld in het Duitse Duisburg.

KNVB-coach Robert de Pauw heeft voor de wedstrijd een voorlopige selectie van 26 speelsters samengesteld. Maandag 3 december maakt De Pauw zijn definitieve selectie bekend.

De selectie

Naam Club
Ilham Abali ADO Den Haag
Jasmijn de Groot ADO Den Haag
Liz Rijsbergen ADO Den Haag
Bodil van den Heuvel Ajax
Claire Dinkla Ajax
Iris Stiekema Ajax
Manique de Vette Ajax
Nikita Tromp Ajax
Samantha van Diemen Ajax
Zenna de Zwart Ajax
Kim Everaerts Borussia Mönchengladbach
Senna El Messaoudi Excelsior Barendrecht
Esmee Brugts FC Binnenmaas
Anna Hightower FC Twente
Ella Peddemors FC Twente
Sterre Veldhuis FC Twente
Dana Foederer KNVB Talententeam Zuid
Lisan Alkemade KNVB Talententeam Zuid
Lobke Loonen KNVB Talententeam Zuid
Rkia Mazrouai KNVB Talententeam Zuid
Justine Brandau NVC Naarden
Lotje de Keijzer PEC Zwolle
Marit Auée PEC Zwolle
Julia Banus SML
Sanne Koopman vv Alkmaar
Zaina Bouzerrade VVIJ

Teamfoto Oranje O17

Eerste Loting EK 2020 Zweden voor Oranje onder 17 bekend gemaakt

De loting werd gedaan door Anne Rei, voorzitter van het UEFA Women’s Football Committee, en Laura Haas, die de 2018 WU17 EURO Fair Play-prijs ontving namens het Duitse team van vorig seizoen. De finales in Zweden zullen optreden als Europa’s kwalificatiewedstrijd voor de FIFA U-17 Wereldbeker Dames van 2020.

Nederland is ingedeeld in groep 11 samen met Portugal, Israël en Letland.
De datums en lokaties zijn nog niet bekend.

Kwalificatierond gelijkspel

Groep 1 : Engeland, België, Bosnië en Herzegovina, Kroatië

Groep 2 : Zwitserland, Turkije, Roemenië, Moldavië

Groep 3 : Frankrijk, IJsland, Wit-Rusland, Malta

Groep 4 : Finland, Oostenrijk, Slowakije, Estland

Groep 5 : Noorwegen, Slovenië, Azerbeidzjan, Faeröer

Groep 6 : Denemarken, Rusland, Wales, VJR Macedonië

Groep 7 : Republiek Ierland, Griekenland, Litouwen, Albanië

Groep 8 : Tsjechische Republiek, Servië, Oekraïne, Georgië

Groep 9 : Polen, Hongarije, Bulgarije, Kazachstan

Groep 10 : Italië, Schotland, Noord-Ierland, Montenegro

Groep 11 : Nederland, Portugal, Israël, Letland

De 2 beste van deze groepen gaan door naar de Elite ronde, evenzo de 2 beste nummers 3.

Spanje en Duitsland zijn vrijgesteld van deze ronde.
Zweden is als gastland ook automatisch geplaatst voor dit EK.

Op 22 november 2019 wordt de Elite loting gedaan waar Spanje en Duitsland aansluiten.
Zeven teams zullen zich uiteindelijk in mei 2020 kwalificeren voor Zweden in de finale.

Teamfoto Oranje O17

Uitslag loting Oranje onder 17 EK 2019 Bulgarije

Evenals de Oranje onder 19 was vandaag om 11.40 uur de loting van de onder 17 voor het EK 2019 welke wordt gehouden van 5 t/m 17 juli in Bulgarije.
Ook voor deze loting waren 28 landen gekwalificeerd.
Oranje onder 17 kwalificeerde zich na de volgende wedstrijden Georgië 16 – 0, Letland 9 – 0, Zweden 1 – 1.

Nederland zit in groep 2 en heeft deze 3 landen geloot.
# Servië
# Rusland
#  Zwitserland

Alle overige groepen:

Groep 1: Engeland, Griekenland, Hongarije, Georgië

Groep 2: Servië, Nederland, Rusland, Zwitserland

Groep 3: Spanje (houders), Polen, Zweden, Slowakije

Groep 4: Duitsland, Noorwegen, Republiek Ierland, Schotland

Groep 5 : Frankrijk, Portugal, Tsjechië, Noord-Ierland

Groep 6: Denemarken, Italië, IJsland, Slovenië

Groep 7: België, Oostenrijk, Finland, Wales

Waar en wanneer deze laatste kwalificatie wedstrijden gaan plaatsvinden is nog niet bekend.
Nederland zat in de tweede pot waar uit werd geloot.

Dit waren de landen:

De potten 
Pot A: Duitsland, Spanje (houders), Frankrijk, Engeland, Denemarken, Servië, België

Pot B: Oostenrijk, Griekenland, Polen, Noorwegen, Italië, Nederland, Portugal

Pot C: Rusland, IJsland, Finland, Tsjechische Republiek, Hongarije, Zweden, Republiek Ierland

Pot D: Zwitserland, Noord-Ierland, Wales, Schotland, Georgië, Slovenië, Slowakije

De zeven groepswinnaars samen met gastland  Bugarije komen in aanmerking voor deelname aan de finale van 5 t/m 17 juli.

23-10-2018: Voetbal: Vrouwen O17 Nederland v Zweden: s Gravenzande
Kwalificatie Europees Kampioenschap 2019 vrouwen onder 17
Teamfoto Oranje O17

post

Oranje onder 17 gaat voor de volle winst

Morgenavond dinsdag 23 oktober speelt Oranje onder 17 hun laatste kwalificatie wedstrijd tegen Zweden.
Deze wedstrijd wordt om 19:00 uur gespeeld op Sportpark Juliana te ’s Gravenzande.

Oranje speelde eerder al tegen Georgië ( 16 – 0 ) en Letland ( 9 – 0 ).
Door deze twee overwinningen is Oranje met bondscoach Robert de Pauw al geplaatst , maar uiteraard is het de bedoeling om met de volle winst naar de plaatsing van deze Elite ronde te gaan.

De nummers 1 en 2 gaan rechtreeks door voor de Elite ronde, de loting voor deze Elite ronde vindt plaats op
23 november.
Deze Elite ronde worden weer 7 poules van 4 landen, elke winnaar van deze poule gaat met thuisland Bulgarije
bepalen wie Europees Kampioen gaat worden bij de O17.

de huidige stand in Poule 11:

1.Nederland  6 pt +25
2. Zweden 4 pt +11
3. Georgië  1 pt -16
4. Letland  0 pt – 20

Doelpunten tot vandaag gescoord door:
Nikita Tromp 10
Esmee Brugts  4
Dana Foederer 3
Justine Brandau  2
Ilham Abali 1
Anna Hightower  1
Lotje de Keijzer  1
Lobke Loonen  1
Ella Peddemors 1
Iris Stiekema  1

Defenitieve selectie bekend voor kwalificatie Oranje O17

Vandaag heeft Bondscoach Robert de Pauw de definitieve selectie bekend gemaakt voor de Kwalificatie Oranje O17 voor kwalificatie Europees Kampioenschap 2019
welke wordt gehouden van 5 tot en met 17 mei 2019  in Bulgarije.

Gespeeld worden deze wedstrijden:
woensdag 17 oktober: Nederland – Georgië  =>Sportpark Juliana te ’s Gravenzande om 19:00 uur
zaterdag 20 oktober: Nederland – Letland  => Sportpark Zegersloot te Alphen aan de Rijn om 17.00 uur
dinsdag 23 oktober: Zweden – Nederland => Sportpark Juliana te ’s Gravenzande om  19.00 uur.

De nummers 1 en 2 gaan rechtreeks door voor de Elite ronde, de loting voor deze Elite ronde vindt plaats op 23 november.
Deze Elite ronde worden weer 7 poules van 4 landen, elke winnaar van deze poule gaat met thuisland Bulgarije bepalen wie Europees Kampioen gaat worden bij de O17.

1. Ilham Abali (ADO Den Haag),
2. Bodil van den Heuvel (Ajax),
3. Claire Dinkla  (Ajax),
4. Iris Stiekema (Ajax),
5. Nikita Tromp (Ajax),
6. Samantha van Diemen (Ajax),
7. Zenna de Zwart (Ajax),
8. Kim Everaerts Borussia (Mönchengladbach),
9. Esmee Brugts (FC Binnenmaas),
10. Anna Hightower (FC Twente),
11. Ella Peddemors (FC Twente),
12. Dana Foederer (KNVB Talententeam Zuid),
13. Lisan Alkemade (KNVB Talententeam Zuid),
14. Lobke Loonen (KNVB Talententeam Zuid),
15. Rkia Mazrouai(KNVB Talententeam Zuid),
16. Sanne Koopman (VV Alkmaar) ,
17. Justine Brandau (nvc Naarden),
18. Lotje de Keijzer (PEC Zwolle),
19. Marit Auée (PEC Zwolle),
20. Zaina Bouzerrade (VVIJ)

Op de Stand-By lijst staan:

Jasmijn de Groot (ADO Den Haag),
Manique de Vette (Ajax),
Sterre Veldhuis (FC Twente),
Emmeke Henschen (Foresters)
Julia Banus (SML),

Zera Hulswit (KNVB Talententeam Zuid) is helaas geblesseerd uitgevallen, wordt vervangen door Sanne Koopman

 

post

Definitieve selectie Oranje O17 bekend voor oefenstage

20 speelsters zijn door bondscoach Robert de Pauw en assistent coach Marleen Wissink definitief geselekteerd voor de drie daagse stage die plaats vind van 24 tot en met 26 september in Friesland en worden gehouden op sportpark Skoatterwâld, thuis basis van sc Heerenveen vrouwen.
Deze stage is bedoeld om  in oktober de kwalificatie mee te spelen voor het Europees Kampioenschap.
In deze 3 dagen zal er een oefenwedstrijd worden gespeeld welke nog bekend wordt gemaakt.

De tegenstanders in oktober:
woensdag 17 oktober: Nederland – Georgië
zaterdag 20 oktober: Nederland – Letland
dinsdag 23 oktober: Zweden – Nederland

De selectie:

1. Jasmijn de Groot (ADO Den Haag),
2. Bodil van den Heuvel (Ajax),
  3. Iris Stiekema (Ajax),
  4. Nikita Tromp (Ajax),
5 .Samantha van Diemen (Ajax),
6. Zenna de Zwart (Ajax),
7 .Kim Everaerts (Borussia Mönchengladbach),
8. Esmee Brugts (FC Binnenmaas),
9. Anna Hightower (FC Twente),
10. Ella Peddemors (FC Twente),
11. Sterre Veldhuis (FC Twente),
12. Dana Foederer (KNVB Talententeam Zuid),
13. Lisan Alkemade (KNVB Talententeam Zuid),
14. Lobke Loonen (KNVB Talententeam Zuid),
15. Justine Brandau (NVC Naarden),
16. Lotje de Keijzer (PEC Zwolle),
17. Marit Auée (PEC Zwolle),
18. Julia Banus (SML),
19. Sanne Koopman (vv Alkmaar),
20. Zaina Bouzerrade (VVIJ)

De stand by lijst voor deze meeting:

Ilham Abali (ADO Den Haag),
Danique van der Werf (Ajax),
Manique de Vette (Ajax),
Tineke de Jong (Flevo Boys),
Emmeke Henschen (Foresters),
Senna Koeleman (KNVB Talententeam Zuid),

Regina van Eijk (Ajax) valt helaas af vanwege een blessure.

Vrouwenvoetbalnederland wenst de meiden heel veel succes in Friesland !!

Foto: Geselecteerde Dana Foederer in actie voor Oranje