post

Beker | Uitslagen van de bekerwedstrijden

Vandaag waren deze 11 wedstrijden voor de KNVB beker, de uitslagen staan achter de wedstrijden en de dik gedrukte namen zijn door naar de volgende ronde.
Bij de volgende ronde, een tussen ronde, worden 6 clubs geloot welke tegen elkaar spelen voor 3 plaatsen, de overige 5 clubs zijn dan vrijgeloot.
De ronde erop stromen de 8 eredivisie clubs binnen.
Bij De Tukkers werden na het bekend worden van alle uitslagen de loting verricht.
Deze loting staat onder de uitslagen.

Ter Leede* – Reiger boys 3 – 0
Saestum – FC Eindhoven* wns 1 – 1
FC berghuizen* – IJFC 4 – 2
Berkum* – asv Wartburgia 3 – 2
RVVH* – Oranje Nassau VR2 3 – 0
Eldenia – Nooit Gedacht* 0 – 3
S.C. Stiens – DTS’35 Ede* 0 – 5
Saestum VR2 – Oranje Nassau* 1 – 3
Wartburgia VR2 – Barendrecht* 4 – 6
Be Quick’28* – RKSV Nuenen 3 – 1
De Tukkers – ACV* 0 – 3

KNVB bekerloting:
Tussenronde (18 en 19 januari)
A – FC Eindhoven – RVVH
B – Oranje Nassau – ACV
C – DTS Ede – VV Berkum

Achtste finale
Be Quick’28 – Ajax
Barendrecht – PEC Zwolle
Winnaar A – PSV
Winnaar B – Heerenveen
Winnaar C – VV Alkmaar
Ter Leede – Excelsior Barendrecht
FC Berghuizen – ADO Den Haag
Nooit Gedacht – FC Twente

Op de Foto RVVH thuis tegen Oranje Nassau VR2.

post

Hoofdklasse A | De uitslagen en de stand

Zaterdag mochten de clubs na een weekje bekeren weer het veld op voor de competitie.

De uitslagen van zaterdag 26 oktober in de Hoofdklasse A:
Berkel – Saestum VR2 2 – 2
RCL – Barendrecht 4 – 4
DSS – asv Wartburgia VR2 1 – 1
ACV – Oranje Nassau 2 – 0
Reiger Boys – The Knickerbockers 3 – 1
S.C. Stiens – Heerenveense Boys 0 – 1

Nadat koploper S.C. Stiens afgelopen week al uit de beker werd gezet door Oranje Nassau, verloor het nu van de Heerenveense Boys, de noordelijke wedstrijd werd met 0 -1 verloren van de bezoekers.
De problemen rond de trainer heeft geen goede invloed gehad op het spel.
Barendrecht had de leiding kunnen overnemen maar in een zeer hectische wedstrijd kwam Barendrecht van een 4 – 2 achterstand bij RCL nog terug tot een gelijkspel. maar liefst 4 gele kaarten werden er ook uitgedeeld.
Reiger Boys haalde haar eerste 3 punten van het seizoen binnen en won thuis van The Knickerbockers.
Berkel is de enige club zonder een overwinning, Berkel eindigt voornamelijk op een gelijkspel, zoals nu een 2 – 2 tegen Saestum VR2.

De stand blijft erg spannend in deze zaterdag Hoofdklasse, de eerste 8 clubs staan op slechts 3 punten van elkaar verwijderd.

Hoofdklasse-A 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
11061321111019
21044226161016
3105141915416
494322214815
5105052216615
694321610615
7104332020015
8103522324-114
9104241518-314
10103251419-511
11102261123-128
1210208932-236


Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via een WhatsApp-bericht: 06 – 44227960.
Of via E-mail: redactie@vrouwenvoetbalnederland.nl


Hoofdklasse | Het programma voor de zaterdag Hoofdklasse

Vandaag de tweede ronde voor de Hoofdklasse zaterdag.
Het programma 28 september:
12.15 uur Barendrecht – Saestum VR2
14.30 uur Berkel – RCL
15.00 uur ACV – DSS
15.00 uur The Knickerbockers – asv Wartburgia VR2
15.00 uur Reiger Boys – S.C. Stiens
15.00 uur Oranje Nassau – Heerenveense Boys

De stand tot aan vandaag:

Hoofdklasse-A 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
11061321111019
21044226161016
3105141915416
494322214815
5105052216615
694321610615
7104332020015
8103522324-114
9104241518-314
10103251419-511
11102261123-128
1210208932-236

post

KNVB Beker | De clubs die door bekeren zijn bijna allemaal bekend

Afgelopen weekend waren de laatste rondes voor de vrouwen KNVB beker rondes.
De nummers 1 en 2 gaan door voor de KNVB beker:

Zaterdag:
1. FC Rijnvogels
2. Oranje Nassau VR2
3. RVVH
4. Eldenia
5. IJFC
6. asv Wartburgia VR2
7. asv Wartburgia VR1
8. Berkum
9. Saestum VR1
10. Heerenveense Boys
11. Saestum VR2
12. Woezik
13. Sparta/JVOZ
14. RCL
15. Be Quick ’28
16. ACV
17. DTS’35 Ede
18. S.C. Stiens
19. Barendrecht
20. SSS
21. Oranje Nassau VR1
22. AZSV
23. Ter Leede VR1
24. Reiger Boys

Zondag:
25. SEP  ( zie Foto )
26. Hontenisse
27. Nooit Gedacht
28. De Tukkers
29. Trekvogels
30. Orion
31. Maarssen
32. Victoria Boys
33. Winkel
34. Buitenveldert
35. UDI’19
36. FC Eindhoven VR1
37. RKSV Nuenen
38. SVO Fortuna’54
39. ST sv Someren
40. FC Eindhoven VR2
41. Witkampers
42. FC Berghuizen

Nummers 42 en 43 komen uit de nog niet uitgespeelde groep 1

Vanaf de tweede ronde worden wedstrijden vastgesteld door middel van openbare loting, waarbij de mogelijkheid
bestaat direct door te loten voor de rest van het bekertoernooi.
• De 44 nummers 1 en 2 van de poules spelen in de 2e ronde voor 22 plaatsen in de 3e ronde.
• De 22 winnaars van de tweede ronde spelen in de 3e ronde voor 11 plaatsen in de tussenronde.
• Van de 11 winnaars van de derde ronde spelen via loting 6 teams voor 3 plaatsen in de achtste finales.

De overige 5 teams worden via loting vrijgeloot voor de tussenronde en zijn direct geplaatst voor de
achtste finales
De teams uitkomende in de eredivisie vrouwen 2019/’20 stromen in de achtste finales in. Voor de achtste finales
kunnen de amateurteams niet tegen elkaar loten. Dit betekent dat deze teams in de achtste finales tegen een
team uit de Eredivisie vrouwen spelen. Deze amateurteams hebben het thuisvoordeel.
Vanaf de kwartfinales vervalt het thuisvoordeel. De loting is dan bepalend. Als in de bekercompetitie een
amateurvereniging thuis speelt tegen een BVO, dan moet deze wedstrijd worden gespeeld op het hoofdveld van
de amateurvereniging.

De uitslagen van de laatste ronde.

Naam Club
za  14/09/2019 Be Quick ’28 II 1 – 3 Berkel
IJFC 4 – 4 Wartburgia II
RVVH II 0 – 5 Barendrecht
SSS II UITG Rijnvogels
Blauw Geel ’55 3 – 3 Saestum II
Hercules 2 – 4 Heerenveense Boys
Klarenbeek 14 : 00 Ter Leede II
SC Monster 2 – 5 Be Quick ’28
Winsum 1 – 6 Stiens
RVVH 3 – 0 Eldenia
Vitesse ’63 0 – 8 Saestum
Sparta/JVOZ 4 – 1 RCL
CSW 1 – 10 Wartburgia
Berkum 3 – 3 DSS
IJzendijke 0 – 6 SSS
De Weide 0 – 2 ACV
Sporting ’70 0 – 9 DTS Ede
Knickerbockers 0 – 2 Oranje Nassau
AZSV 3 – 1 ’t Gooi
St.-Annaparochie 1 – 7 Reiger Boys
HZVV 1 – 4 Oranje Nassau II
DZC ’68 1 – 3 Woezik
zo 15/09/19 Hontenisse 5 – 6 SEP
De Tukkers 2 – 3 Nooit Gedacht
Orion 1 – 3 Trekvogels
Eldenia II 1 – 3 VDZ
Winkel 1 – 1 Buitenveldert
Buitenveldert II 1 – 5 DSE
Prinses Irene 2 – 5 UDI ’19
Someren / NWC 2 – 3 Fortuna ’54
SSS ’18 0 – 1 Eindhoven II
DVC ’26 2 – 1 NSVV FC Kunde
Rigtersbleek 2 – 2 Witkampers
SDO 1 – 6 Nuenen
RKDEO UITG ’t Zand
RKDEO 2 – 0 Bavel
Velsen 1 – 7 Eindhoven
Victoria Boys 2 – 5 Maarssen
OVV ’67 0 – 5 ’t Zand
Antibarbari 4 – 1 De Blokkers
di 17/09/19 Reiger Boys 20 : 00 Ter Leede