post

Oranje | Mooie overwinning in België van Oranje O17

Vanmiddag was het oefenduel tussen België onder 17 en onze Oranjeleeuwinnen van onder 17.

Op het Belgium Football Centre vlakbij Brussel werd er vandaag op echt gras gespeeld, met veel wind werd er om 13.00 uur afgetrapt tegen onze zuiderburen.
Een eerste helft duidelijk in het voordeel voor onze meiden, wat ook resulteerde in 2 goals.
De openingstreffer kwam op naam van de bij FC Binnenmaas JO17 voetballende Esmee Brugts.
De tweede goal voor rust werd gescoord door Lotje de Keijzer van PEC Zwolle.

De tweede helft werd lastiger voor onze dames, België kreeg meer grip op het spel en kon nadat lobke loonen van het KNVB Talententeam Zuid de 0 – 3 scoorde een tegengoal maken middels Jarne Teulings.

Al met al weer een mooie 1 – 3 overwinning voor onze jonge Oranjeleeuwinnen met hun bondscoach Robert de Pauw.

post

Definitieve selectie Oranje O17 bekend voor oefenstage

20 speelsters zijn door bondscoach Robert de Pauw en assistent coach Marleen Wissink definitief geselekteerd voor de drie daagse stage die plaats vind van 24 tot en met 26 september in Friesland en worden gehouden op sportpark Skoatterwâld, thuis basis van sc Heerenveen vrouwen.
Deze stage is bedoeld om  in oktober de kwalificatie mee te spelen voor het Europees Kampioenschap.
In deze 3 dagen zal er een oefenwedstrijd worden gespeeld welke nog bekend wordt gemaakt.

De tegenstanders in oktober:
woensdag 17 oktober: Nederland – Georgië
zaterdag 20 oktober: Nederland – Letland
dinsdag 23 oktober: Zweden – Nederland

De selectie:

1. Jasmijn de Groot (ADO Den Haag),
2. Bodil van den Heuvel (Ajax),
  3. Iris Stiekema (Ajax),
  4. Nikita Tromp (Ajax),
5 .Samantha van Diemen (Ajax),
6. Zenna de Zwart (Ajax),
7 .Kim Everaerts (Borussia Mönchengladbach),
8. Esmee Brugts (FC Binnenmaas),
9. Anna Hightower (FC Twente),
10. Ella Peddemors (FC Twente),
11. Sterre Veldhuis (FC Twente),
12. Dana Foederer (KNVB Talententeam Zuid),
13. Lisan Alkemade (KNVB Talententeam Zuid),
14. Lobke Loonen (KNVB Talententeam Zuid),
15. Justine Brandau (NVC Naarden),
16. Lotje de Keijzer (PEC Zwolle),
17. Marit Auée (PEC Zwolle),
18. Julia Banus (SML),
19. Sanne Koopman (vv Alkmaar),
20. Zaina Bouzerrade (VVIJ)

De stand by lijst voor deze meeting:

Ilham Abali (ADO Den Haag),
Danique van der Werf (Ajax),
Manique de Vette (Ajax),
Tineke de Jong (Flevo Boys),
Emmeke Henschen (Foresters),
Senna Koeleman (KNVB Talententeam Zuid),

Regina van Eijk (Ajax) valt helaas af vanwege een blessure.

Vrouwenvoetbalnederland wenst de meiden heel veel succes in Friesland !!

Foto: Geselecteerde Dana Foederer in actie voor Oranje

 

Voorselectie drie daagse stage Oranje onder 17 bekend

27 speelsters zijn door bondscoach Robert de Pauw en assistent coach Marleen Wissink geselekteerd voor de drie daagse stage die plaats vind van 24 tot en met 26 september in Wolvega.
Deze stage is bedoeld om de basisspeelsters vast te leggen om in oktober de kwalificatie te spelen voor het Europees Kampioenschap.

De tegenstanders in oktober:
woensdag 17 oktober: Nederland – Georgië
zaterdag 20 oktober: Nederland – Letland
dinsdag 23 oktober: Zweden – Nederland

De selectie:
Ilham Abali (ADO Den Haag),
Jasmijn de Groot (ADO Den Haag),
Bodil van den Heuvel (Ajax),
Danique van der Werf (Ajax),
Iris Stiekema (Ajax),
Manique de Vette (Ajax),
Nikita Tromp (Ajax),
Regina van Eijk (Ajax),
Samantha van Diemen (Ajax),
Zenna de Zwart (Ajax),
Kim Everaerts (Borussia Mönchengladbach),
Esmee Brugts (FC Binnenmaas),
Anna Hightower (FC Twente),
Ella Peddemors (FC Twente),
Sterre Veldhuis (FC Twente),
Tineke de Jong (Flevo Boys),
Emmeke Henschen (Foresters),
Dana Foederer (KNVB Talententeam Zuid),
Lisan Alkemade (KNVB Talententeam Zuid),
Lobke Loonen (KNVB Talententeam Zuid),
Senna Koeleman (KNVB Talententeam Zuid),
Justine Brandau (NVC Naarden),
Lotje de Keijzer (PEC Zwolle),
Marit Auée (PEC Zwolle),
Julia Banus (SML),
Sanne Koopman (vv Alkmaar),
Zaina Bouzerrade (VVIJ)