post

Oranje | Onder 19 maakt zich klaar voor EK Schotland

Bondscoach Jessica Torny heeft de definitieve selectie bekend gemaakt voor de voorbereiding op het Europees kampioenschap voor onder 19 jaar.
Deze wordt gehouden van 16 juli tot en met 28 juli in Schotland.
Nederland speelt daar in een poule 3 wedstrijden tegen Noorwegen (16 juli), Frankrijk (19 juli) en het thuisland Schotland (22 juli)

Tot deze tijd komen de jonge talenten bijeen voor diverse meer daagse activiteiten.
18-20 juni
24-28 juni
1-4 juli
8-10 juli

Opvallendste wijzigingen in de selectie zijn 2 toevoegingen:
Jaimy Ravensbergen ( ADO Den Haag)
Willienne ter Beek ( Ajax)

Naam Club
Julia Kagie ADO Den Haag
Chasity Grant ADO Den Haag
Jaimy Ravensbergen ADO Den Haag
Marisa Olislagers ADO Den Haag
Romy Speelman ADO Den Haag
Aukje van Seijst Ajax
Gwyneth Hendriks Ajax
Jonna van de Velde Ajax
Kirsten van der Westeringh Ajax
Lisa Doorn Ajax
Willienne ter Beek Ajax
Daphne van Domselaar FC Twente
Joëlle Smits FC Twente
Lotte Jansen FC Twente
Lynn Wilms FC Twente
Naomi Hilhorst FC Twente
Jill Baijings KNVB Talentteam Zuid
Lieske Carleer KNVB Talentteam Zuid
Romee Leuchter KNVB Talentteam Zuid
Roos van der Veen KNVB Talentteam Zuid
Moisa van Koot PEC Zwolle
Janou Levels PSV
Dana Philippo sc Heerenveen
Kerstin Casparij sc Heerenveen
post

Ook Jessica Torny maakt selectie bekend

Het Nederlands vrouwenelftal voor speelsters onder 19 jaar werkt in november twee interlands af tegen de leeftijdsgenoten uit de Verenigde Staten. KNVB-coach Jessica Torny heeft 20 speelsters definitief opgenomen in haar selectie voor het tweeluik.
De namen zijn vandaag bekend gemaakt via OnsOranje.

Beide wedstrijden worden gespeeld op sportpark Het Midden, de thuishaven van DETO Twenterand. De interlands maken onderdeel uit van een vijfdaagse stagen van Vrouwen onder 19.

Gratis entree!!!

De wedstrijd op woensdag 7 november begint om 19.00 uur. Twee dagen later wordt er om 18.30 uur afgetrapt. De entree voor beide duels is gratis.

Selectie

Naam Club
Chasity Grant ADO Den Haag
Marisa Olislagers ADO Den Haag
Romy Speelman ADO Den Haag
Aukje van Seijst Ajax
Gwyneth Hendriks Ajax
Jonna van de Velde Ajax
Kirsten van der Westeringh Ajax
Lisa Doorn Ajax
Kelsey Geraedts Borussia Mönchengladbach
Daphne van Domselaar FC Twente
Joëlle Smits FC Twente
Licia Darnoud FC Twente
Lotte Jansen FC Twente
Lynn Wilms FC Twente
Noami Hilhorst FC Twente
Janou Levels PSV
Dana Philippo sc Heerenveen
Kerstin Casparij sc Heerenveen
Lieske Carleer KNVB Talententeam Zuid
Romee Leuchter KNVB Talententeam Zuid

Stand-by lijst

Naam Club
Julia Kagie Ajax
Nicole Panis Ajax
Moisa van Koot PEC Zwolle
Pascalle Pomper SV Meppen

 

post

Torny kiest definitieve selectie vrouwen onder 19 jaar

Vandaag is de definitieve selectie onder 19 bekend gemaakt door bondscoach Jessica Torny voor de eerste kwalificatieronde van het Europees kampioenschap 2019.
Deze wedstrijden worden in Uden en Groesbeek gespeeld van 1 tot en met 9 oktober.
Entree is voor iedereen gratis.

De selectie is geworden:

Chasity Grant -ADO Den Haag
Marisa Olislagers- ADO Den Haag
Aukje van Seijst – Ajax
Gwyneth Hendriks- Ajax
Jonna van de Velde-Ajax
Kirsten van der Westeringh -Ajax
Lakeesha Eijken-Ajax
Lisa Doorn-Ajax
Kelsey Geraedts -Borussia Mönchengladbach
Daphne van Domselaar- FC Twente
Joëlle Smits-FC Twente
Licia Darnoud-FC Twente
Lotte Jansen- FC Twente
Lynn Wilms-FC Twente
Naomi HilhorsT-FC Twente
Janou Levels-PSV
Dana Philipposc- Heerenveen
Kerstin Casparijsc -Heerenveen
Lieske Carleer-KNVB Talententeam Zuid
Romee Leuchter-KNVB Talententeam Zuid

Stand by lijst:

Julia Kagie – Ajax
Nicole Panis – Ajax
Lois Nienhuis – FC Twente
Moisa van Koot – PEC Zwolle
PAscalle Pomper – SV Meppen

Wedstrijdschema

  • Nederland – Albanië, woensdag 3 oktober 2018, 19.00 uur Sportpark Parkzicht, Uden
  • Nederland – Wit-Rusland, zaterdag 6 oktober 2018, 16.00 uur Sportpark Zuid, Groesbeek
  • Polen – Nederland, dinsdag 9 oktober 2018, 19.00 uur Sportpark Parkzicht, Uden