Beloften| Uitslagen en stand

De uitslagen van 12 oktober 2019:
Beloften Ajax – Beloften FC Twente 3 – 0
Beloften Feyenoord – Beloften ADO Den Haag 3 – 4
Beloften PSV – Beloften sc Heerenveen 2 – 5
Beloften VV Alkmaar – Beloften PEC Zwolle 2 – 2

Vandaag hielden de Beloften van Ajax de volle winst tegen de Beloften van FC Twente.
Met 3 – 0 werd er gewonnen, doelpunten werden gescoord door Sara Kost, Iris Stiekema en de laatste door Kelly Zeeman.
Ook kwam in deze wedstrijd Isabel Hoekstra weer na een jaar geblesseerd te zijn weer terug in het veld, vorig jaar scheurde ze bij ADO Den Haag heel vervelend haar andere kruisband nadat ze juist weer was gerevalideerd van haar andere knie.
Isabel Hoekstra is een talent die zeer zeker weer haar plek zal opeisen in het team van Ajax en Oranje.

Afbeelding
Ajax Beloften met in het midden Isabel Hoekstra en uiterst rechts Kelly Zeeman

Beloften Feyenoord kreeg ADO Den Haag op bezoek op Varkenoord, het leek een gelopen wedstrijd te worden voor ADO, na 46 minuten spelen stond de teller op 3 goals, Naomi Pique en 2 keer door Jaimy Ravensbergen, haar tweede goal viel al na 19 seconden in de tweede helft.
Feyenoord kwam terug in de wedstrijd, Lynn Groenewegen kopte de 1 – 3 binnen en een kwartiertje later was het de van ADO over gekomen Nance van der Meer die de aansluiter maakt.
ADO geeft gas en het is Liz Rijsbergen die de voorsprong weer op 2 doelpunten zet.
Dan wordt er een goal wegens buitenspel voor Feyenoord afgekeurd, maar Romée van de Lavoir maakt in de blessuretijd de 3 – 4.

De 11 dames van ADO Den Haag waarmee in de basis werd gestart.

In Alkmaar werden vandaag de punten gedeeld met PEC Zwolle.
Na 90 minuten spelen scoorden beide teams 2 keer.
PEC Zwolle scoorde via Jill Diekman en Tess van Bentem in de eerste helft.
In de tweede helft was het Alkmaar die terugkwam door goals van Chelsea Kenton en Britt Buscher.
Helaas vielen er in deze wedstrijd maar liefst 4 gele kaarten, ook deze werden evenredig verdeeld net als de uitslag.

Afbeelding

De Beloften van sc Heerenveen hebben hun doelpunten machine nog steeds in werking, na de 6 – 2 overwinning op Feyenoord werd vandaag PSV uit verslagen met 2 – 5.
De eerste helft scoorde voor Heerenveen Nayomi Buikema en Nikée van Dijk en voor PSV was het Lobke Loonen.
Na de rust maakte Nikée van Dijk een hattrick vol en Evelien Mensies scoorde de nummer 5 voor de Friezinnen.
Jona Martina deed nog wat terug voor PSV en scoorde hun tweede.
Voor Heerenveen was het een gezellige terugreis.

Afbeelding

Beloften 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
1330010199
2320111476
34202121116
432018716
531114314
631113304
74103815-73
83003012-120

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via een WhatsApp-bericht: 06 – 44227960.
Of via E-mail: redactie@vrouwenvoetbalnederland.nl

post

Oranje| Bondscoach Robert de Pauw maakt selectie onder 17 bekend

Bondscoach Robert de Pauw heeft vandaag de nagenoeg definitieve selectie Oranje onder 17 voor de 3 daagse activiteit bekend gemaakt.
Deze training 3 daagse zal een oefenperiode zijn voor de komende kwalificatie wedstrijden voor het Europees kampioenschap in 2020.
De stageperiode is van 23 t/m 25 september in Woerden.
Na deze training stage vallen er nog 2 speelsters af voor de definitieve selectie van 20 speelsters.

De komende wedstrijden voor kwalificatie EK 2020 welke op Madeira in Portugal wordt gehouden zijn:
22 oktober Nederland – Letland
25 oktober Nederland – Israël
28 oktober Portugal – Nederland

Op 4 en 6 december staan er twee oefen interlands op het programma tegen Denemarken.

De  selectie welke vandaag bekend is gemaakt:

NAAM – CLUB
1 Kathelyn Hendriks – ADO Den Haag
2 Isa Dekker – AFC Ajax
3 Mila Robichon – AFC IJburg
4 Emmeke Henschen – De Foresters 2
5 Mayke Lindner – DVV
6 Elisha Kruize – FC Amsterdam 1
7 Esmee Brugts – FC Binnenmaas
8 Ana Nassette – FC Twente
9 Tess van Bentem – PEC Zwolle
10 Jill Diekman – PEC Zwolle
11 Danique Noordman – PEC Zwolle
12 Nikki de Haan – PSV
13 Zera Hulswit  – PSV
14 Senna Koeleman – PSV
15 Maxime Snellenberg – PSV 1
16 Dieke van Straten – PSV
17 Lieke de With – PSV
18 Nikée van Dijk – sc Heerenveen
19 Fenna Meijer – sc Heerenveen
20 Jet van der Veen – sc Heerenveen
21 Dionne van der Wal – sc Heerenveen 2
22 Milicia Keijzer – VV Alkmaar

De dames die helaas zijn afgevallen en waarschijnlijk op de stand-by lijst komen:

Danique van der Werf – AFC Ajax
Imke Kessels – Borussia Mönchengladbach
Iris van Bokhoven – Excelsior Barendrecht
Wen -Yue Bauwens – KAA Gent
Evi Maatman – PEC Zwolle
Janneke Verheijen – PSV
Eline Wullms – SC Irene

post

Met 20 speelsters gaan de onder 16 richting Portugal

Het Nederlands elftal voor speelsters onder 16 jaar reist met twintig meiden af naar het UEFA Development Tournament in Portugal. Voorafgaand aan het toernooi komt het team bijeen voor een driedaagse activiteit in Zeist.

Onder 16 belegt van maandag 4 tot en met woensdag 6 februari een trainingskamp op de KNVB Campus in Zeist. Dit wordt afgesloten met een oefenwedstrijd tegen SO Soest JO-15. De aftrap is 6 februari om 19.00 uur in Zeist.

Een week later reist Onder 16 af naar Porutgal, waar het een UEFA Development Tournament afwerkt. Naast het gastland treft het tam van KNVB-coach Roos Kwakkenbos de leeftijdsgenoten van Schotland en Duitsland. Nederland speelt haar wedstrijden in het stadion Vila Real De Santo Antonio in Monte Gordo.

De selectie

Naam Club
Kathelyn Hendriks ADO Den Haag
Imke Kessels Borussia Mönchengladbach
Mayke Lindner DVV
Ana Nassette FC Twente
Tess van Bentem Flevo Boys
Emmeke Henschen De Foresters
Lieke de With HSSC’61 / KNVB Talententeam Zuid
Dieke van Straten KNVB Talententeam Zuid
Janneke Verheijen KNVB Talententeam Zuid
Senna Koeleman KNVB Talententeam Zuid
Zera Hulswit KNVB Talententeam Zuid
Fenna Meijer ONS Sneek
Evi Maatman PEC Zwolle
Jill Diekman PEC Zwolle
Dionne van der Wal sc Heerenveen
Jet van der Veen sc Heerenveen
Danique Noordman SJO FC Dalfsen
Isa Dekker VV Alkmaar
Milicia Keijzer VV Alkmaar
Nikki de Haan VV Haarsteeg

Oranje onder 16 voor de wedstrijd tegen Engeland onder 16

Stand-by lijst

Naam Club
Julia Banwari ADO Den Haag
Danique van der Werf Jong Ajax
Wen-Yue Bauwens KRC Gent
Eline Wullms Sportclub Irene
Floor Oussoren VV Hoogland

Programma UEFA Development Tournament

Datum Wedstrijd Locatie
do. 14 februari (17.00 uur) Nederland – Schotland Vila Real De Santo Antonio, Monte Gordo Portugal
za. 16 februari (17.00 uur) Duitsland – Nederland Vila Real De Santo Antonio, Monte Gordo Portugal
ma. 18 februari (14.00 uur) Nederland – Portugal Vila Real De Santo Antonio, Monte Gordo Portugal

* Tijden zijn Nederlandse tijden, in Portugal is het een uur vroeger dan in Nederland

Bron OnsOranje

De definitieve twintig speelster voor Oranje O16 zijn bekend

KNVB-coach Roos Kwakkenbos heeft twintig speelsters opgenomen in de definitieve selectie van Speelsters onder 16 voor de dubbele confrontatie met Engeland.

Deze groep is voor de eerste keer geselecteerd voor Oranje en gaat de strijd aan.

Speelsters onder 16 speelt op woensdag 5 december en vrijdag 7 december tegen Engeland. Beide duels worden afgewerkt op Sportpark De Watertoren in Zaltbommel. De duels beginnen om 19:00 uur en 13:00 uur.

De definitieve selectie

Naam Club
Julia Banwari ADO Den Haag
Kathelyn Hendriks ADO Den Haag
Imke Kessels Borussia Mönchengladbach
Mayke Lindner DVV
Ana Nassette FC Twente
Tess van Bentem Flevo Boys
Emmeke Henschen De Foresters
Lieke de With HSC’61/KNVB Talententeam Zuid
Danique van der Werf Jong Ajax
Isa Dekker vv Alkmaar
Senna Koeleman KNVB Talententeam Zuid
Dieke van Straten KNVB Talententeam Zuid
Fenna Meijer ONS Sneek
Jill Diekman PEC Zwolle
Evi Maatman PEC Zwolle
Jet van der Veen SC Heerenveen
Danique Noordman SJO FC Dalfsen
Eline Wullms Sportclub Irene
Milicia Keijzer VV Alkmaar
Nikki de Haan VV Haarsteeg