post

Topklasse | FC Eindhoven grootste winnaar van vandaag

Vandaag weer een aantal spannende wedstrijden geweest in de Topklasse.
De topper was waarschijnlijk wel tussen de nummer 2 Ter Leede en de nummer 4 FC Eindhoven.
In beide helften was het Felice van Duijnhoven van Eindhoven die het net wist te vinden, na vandaag is het FC Eindhoven die nu achter koploper Saestum de tweede positie heeft ingenomen.
Eindhoven is de laatste 4 wedstrijden al ongeslagen en ontmoet later gelijk na de winterstop koploper Saestum.

DTS’35 Ede komt na de 1 – 6 overwinning van vandaag op Eldenia ook weer in de top 3 en is Ter Leede en Eldenia gepasseerd.

Saestum zelf hield vandaag thuis de 3 punten in eigen huis en won met 4 – 0 van fc Rijnvogels.
Hiermee blijft Saestum nog steeds de ongeslagen nummer 1 in de Topklasse.

De overige uitslagen:
SteDoCO – RVVH 1 – 5
Be Quick ’28 – SSS 3 – 2
asv Wartburgia – Woezik 4 – 1

De nieuwe stand per vandaag:

Topklasse 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
187102952422
285121612416
3843124111315
485032213915
58422129314
684221314-114
78413169713
88305211929
98233191819
108134822-146
118107833-253
128008528-230


archief foto


post

Hoofdklasse | Trekvogels blijft ongeslagen aan kop


De top van de zondag hoofdklasse blijft aan elkaar gewaagd, Trekvogels is na 6 wedstrijden nog steeds ongeslagen aan kop, maar achtervolgers Maarssen, Witkampers en Nooit Gedacht wonnen ook hun wedstrijd.

Maarssen, de nummer twee van afgelopen seizoen achter Eldenia, staat ook nu weer op een tweede plek en zal zeker daar geen genoegen mee nemen.

Onderin blijft Bavel het zwaar houden, na 6 wedstrijden nog geen punt, maar dat zal niet lang meer duren, de top 5 heeft Bavel nu gehad en er komen nu kansen aan om punten te gaan binnenhalen.

De uitslagen:
Nooit Gedacht – DSE 7 – 1
Witkampers – sc Buitenveldert 6 – 0
FC Eindhoven AV VR2 – Trekvogels 2 – 3
SVO Fortuna’54 – ST Someren/NWC 3 – 1
Maarssen – S ’t Zand 2 – 0
RKSV Nuenen – Bavel 3 – 0

Hoofdklasse-B 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
176102151619
2760126101618
3751127151216
47511178916
57421168814
6723213949
772321114-39
871331014-46
97115922-134
107034721-143
117016416-121
127016524-191


Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via een WhatsApp-bericht: 06 – 44227960.
Of via E-mail: redactie@vrouwenvoetbalnederland.nl

Topklasse | Uitslagen en stand tweede ronde

RVVH — Saestum  0 – 1
SSS — Ter Leede 2 – 3
DTS’35 Ede — Be Quick’28  1 – 1
FC Eindhoven — Eldenia 1 – 1
Woezik — SteDoCo  2 – 4
FC Rijnvogels — asv Wartburgia 2 – 2

Saestum neemt na vandaag alleen de kop met als enige nog ongeslagen na 2 wedstrijden.
fc Rijnvogels neemt samen met Eldenia en Be Quick’28 de tweede plaats in met allen 4 punten.
Kampioen van vorig jaar DTS’35 Ede is nog steeds ongeslagen, maar met 2 keer een gelijkspel niet in de top van de ranglijst terug te vinden.
SSS en Woezik sluiten de rangschikking met beiden 0 punten.

Topklasse 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
187102952422
285121612416
3843124111315
485032213915
58422129314
684221314-114
78413169713
88305211929
98233191819
108134822-146
118107833-253
128008528-230

Topklasse | Competitie programma voor de Topklasse tweede ronde

Vandaag de tweede ronde voor de Topklasse.
Het programma:

14.30 uur SSS — Ter Leede
14.30 uur RVVH — Saestum
14.30 uur fc Rijnvogels — asv wartburgia
15.00 uur DTS’35 Ede — Be Quick’28
16.15 uur FC Eindhoven AV — Eldenia
17.00 uur Woezik — SteDoCo

De stand:

Topklasse 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
187102952422
285121612416
3843124111315
485032213915
58422129314
684221314-114
78413169713
88305211929
98233191819
108134822-146
118107833-253
128008528-230

Hoofdklasse B | De uitslagen en stand na ronde 12 mei

Kampioen Eldenia liet vandaag 2 punten liggen bij SV Venray
Maarssen profiteerde niet, ST Someren/NWC hield de stand ook gelijk op 1- 1.
Ook de nummer 3 SVO Fortuna kwam niet in punten dichterbij, ook zij speelden gelijk tegen Trekvogels.

Maar het spannende zit hem nu in de onderste regionen, wie gaat de nacompetitie in?
Buitenveldert is gedegradeerd, de nummers 10 en 11 spelen de nacompetitie.
Nummer 11 is al bekend, dat is Rigtersbleek, maar de nummer 10 daar wordt nog om gestreden tussen DSE en Prinses Irene.
Beide teams behaalden een overwinning en gaan in de laatste 2 wedstrijd rondes uitmaken wie safe is en wie degradatie/promotie gaan spelen.

Dit is het schema wat gaat volgen:
1e ronde, zaterdag 1 juni 2019:
a) Hoogst gekl. PK Hfd A – Laagst geklasseerde PK Hfd B
b) Hoogst gekl. PK Hfd B – Laagst geklasseerde PK Hfd A
c) Nr. 10 Topklasse – Een na hoogst gekl. PK Hfd A
d) Nr. 11 Topklasse – Een na hoogst gekl. PK Hfd B

2e ronde, zaterdag 8 juni 2019*:
e) Winnaar a – Winnaar c
f) Winnaar b – Winnaar d

finale, zaterdag 15 juni 2019, neutraal terrein:
g) Winnaar e – Winnaar f

De uitslagen op een rij van vandaag:
0 Trekvogels
0 SVO Fortuna’54

0 Eldenia
0 SV Venray

1 sc Buitenveldert VR2
4 Prinses Irene

1 DSE
0 Bavel

2 Nooit Gedacht
1 Rigtersbleek

1 ST Someren/NWC
1 Maarssen

Hoofdklasse-B 2018/2019

PosClubPWGVDVDTDGPnt
1221912103228158
222134554322243
322122849351438
42211293835335
522111103838034
6229584741632
7229494344-131
8229495156-531
92284104449-528
102281134662-1625
112254132955-2619
122212192194-732

post

Hoofdklasse B | Eldenia kampioen en promoveert naar de Topklasse

Hoofdklasse-B 2018/2019

PosClubPWGVDVDTDGPnt
1221912103228158
222134554322243
322122849351438
42211293835335
522111103838034
6229584741632
7229494344-131
8229495156-531
92284104449-528
102281134662-1625
112254132955-2619
122212192194-732

Vandaag was het Eldenia die na de 0 -4 uit winst bij Prinses Irene het kampioenschap mag vieren van de Hoofdklasse zondag.
Met nog 3 wedstrijden te gaan zijn de dames uit Arnhem niet meer in te halen door de nummer 2 Maarssen.
Met deze mooie prestatie zal het komend seizoen in de Topklasse gaan uitkomen.
sc Buitenveldert die slecht 2 punten wist te behalen, 3 minpunten meegerekend, zal degraderen naar de eerste klasse zondag.

De uitslagen van vandaag:
Bavel – ST SV Someren 3 – 1
SVO Fortuna’54 – DSE 6 – 1
Rigtersbleek – sc Buitenveldert 1 – 0
Maarssen  – Trekvogels 3 – 0
Prinses Irene – Eldenia 0 – 4
SV Venray – Nooit Gedacht 3 – 2