Oranje | Eerste publieke training voor Oranje achter de rug

Maandagmiddag was het een drukte op Zeist, de open training van de Oranje leeuwinnen werd zeer goed bezocht.
Rijen met meisjes en jongens stonden achter de reclameborden te kijken hoe de toppers en de ondertussen al zeer bekende Nederlanders hun training afwerkten.
Uiteraard met een trotse Fenna Kalma in de groep.
Lees onder de foto’s de wedstrijd info van komende 2 wedstrijden en de huidige stand in groep A.

 

 

 

 

 


Details

Datum Tijd League Seizoen
oktober 4, 2019 7:00 pm Kwalificatie Europees Kampioenschap Vrouwen Seizoen 2019/2020

Resultaten

Club1st Half2nd HalfGoalsUitslag
Slovenie112Verlies
Nederland134Winst

Nederland

1Sari van Veenendaal Doelverdediger
4Merel van Dongen Verdediger
6Anouk Dekker 14 Middenvelder
7Desiree van Lunteren Middenvelder
8Sherida Spitse Middenvelder
9Vivianne Miedema Aanvaller
10Daniëlle van de Donk 15 Middenvelder
11Renate Jansen 23 Aanvaller
19Jill Roord Middenvelder
20Dominique Bloodworth Middenvelder
21Lineth Beerensteyn Aanvaller
23Victoria Pelova 11 Middenvelder
15Inessa Kaagman 10 Middenvelder
14Aniek Nouwen 6 Verdediger

Details

Datum Tijd League Seizoen
oktober 8, 2019 8:00 pm Kwalificatie Europees Kampioenschap Vrouwen Seizoen 2019/2020

Ground

Philips Stadion
Frederiklaan 10A, 5616 NH Eindhoven, Nederland

Resultaten

Club1st Half2nd HalfGoalsUitslag
Nederland112Winst
Rusland000Verlies

Nederland

1Sari van Veenendaal Doelverdediger
4Merel van Dongen Verdediger
6Anouk Dekker Middenvelder
7Desiree van Lunteren 2 Middenvelder
8Sherida Spitse Middenvelder
9Vivianne Miedema 7 Aanvaller
10Daniëlle van de Donk Middenvelder
11Renate Jansen Aanvaller
19Jill Roord Middenvelder
20Dominique Bloodworth Middenvelder
21Lineth Beerensteyn 23 Aanvaller
1Lize Kop Doelverdediger
2Liza van der Most 7 Verdediger
7Ashleigh Weerden 9 Aanvaller
9Ellen Jansen Aanvaller
12Lynn Wilms Verdediger
14Aniek Nouwen Verdediger
15Inessa Kaagman Middenvelder
18Danique Kerkdijk Verdediger
23Loes Geurts Doelverdediger
23Victoria Pelova 21 Middenvelder
9Fenna Kalma Aanvaller
9Katja Snoeijs Aanvaller

Kwalificatie Europees Kampioenschap 2021

PosClubPWGVDVDTDGPnt
144001621412
2420213676
332015236
4320146-26
54013111-101
64013113-121

Foto’s © Sandra Beekman

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie? Tip de redactie via een WhatsApp-bericht: 06 – 44227960.
Of via E-mail: redactie@vrouwenvoetbalnederland.nl

post

Oranje | Vanavond is de start van de Eliteronde voor Oranje onder 19

Vanavond is in Groesbeek op Sportpark Zuid de aftrap voor het Elite toernooi voor de Oranje dames onder 19.
Als eerste is Bulgarije de tegenstander van Oranje, om 19.00 uur wordt er gespeeld.
KNVB-coach Jessica Torny heeft eerder 20 speelsters geselecteerd voor deze drieluik.
later in de middag wordt de opstelling tegen Bulgarije bekend gemaakt.

Nederland moet in dit beslissende EK-kwalificatietoernooi na Bulgarije ook afrekenen met Rusland en IJsland.
De wedstrijden tegen Rusland en IJsland – respectievelijk zaterdag 6 april en dinsdag 9 april vinden plaats op Sportpark Parkzicht in Uden.
Tegen de Russinnen wordt er om 16.00 uur afgetrapt. Het duel met IJsland begint om 19.00 uur.

Er zijn voor dit Elite toernooi 7 poules die strijden om de eerste plek, deze gaan dan samen met gastland Schotland in 2020 de strijd aan voor het Europees Kampioenschap onder 19 welke worden gehouden van 16  tot en met 28 juli.
Het EK in Schotland geldt als kwalificatietoernooi voor het WK voor speelsters onder 20 jaar, dat in 2020 wordt gehouden.

Vandaag om 12.00 uur is de aftrap van het Elite toernooi, in Poule/groep 1 speelt Duitsland dan tegen Griekenland
Indelingen zie verder omlaag.

Nogmaals de selectie:

Naam Club
Chasity Grant ADO Den Haag
Marisa Olislagers ADO Den Haag
Romy Speelman ADO Den Haag
Aukje van Seijst Ajax
Gwyneth Hendriks Ajax
Jonna van de Velde Ajax
Kirsten van der Westeringh Ajax
Lisa Doorn Ajax
Daphne van Domselaar FC Twente
Joëlle Smits FC Twente
Lynn Wilms FC Twente
Naomi Hilhorst FC Twente
Jill Baijings KNVB Talentteam Zuid
Lieske Carleer KNVB Talentteam Zuid
Romee Leuchter KNVB Talentteam Zuid
Roos van der Veen KNVB Talentteam Zuid
Moisa van Koot PEC Zwolle
Janou Levels PSV
Dana Philippo sc Heerenveen
Kerstin Casparij sc Heerenveen

GROEP 1

# Team GW G GL L V T S P Laatste 5 wedstrijden H2H
1 1 1 0 0 4 0 +4 3
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 1 0 0 0 0 4 -4 0

GROEP 2

# Team GW G GL L V T S P Laatste 5 wedstrijden H2H
1 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 1 1 0 0 0 2 -2 0

GROEP 3

# Team GW G GL L V T S P Laatste 5 wedstrijden H2H
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0

GROEP 4

# Team GW G GL L V T S P Laatste 5 wedstrijden H2H
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0

GROEP 5

# Team GW G GL L V T S P Laatste 5 wedstrijden H2H
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0

GROEP 6

# Team GW G GL L V T S P Laatste 5 wedstrijden H2H
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0

GROEP 7

# Team GW G GL L V T S P Laatste 5 wedstrijden H2H
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0