post

Oranje| Bondscoach Robert de Pauw maakt selectie onder 17 bekend

Bondscoach Robert de Pauw heeft vandaag de nagenoeg definitieve selectie Oranje onder 17 voor de 3 daagse activiteit bekend gemaakt.
Deze training 3 daagse zal een oefenperiode zijn voor de komende kwalificatie wedstrijden voor het Europees kampioenschap in 2020.
De stageperiode is van 23 t/m 25 september in Woerden.
Na deze training stage vallen er nog 2 speelsters af voor de definitieve selectie van 20 speelsters.

De komende wedstrijden voor kwalificatie EK 2020 welke op Madeira in Portugal wordt gehouden zijn:
22 oktober Nederland – Letland
25 oktober Nederland – Israël
28 oktober Portugal – Nederland

Op 4 en 6 december staan er twee oefen interlands op het programma tegen Denemarken.

De  selectie welke vandaag bekend is gemaakt:

NAAM – CLUB
1 Kathelyn Hendriks – ADO Den Haag
2 Isa Dekker – AFC Ajax
3 Mila Robichon – AFC IJburg
4 Emmeke Henschen – De Foresters 2
5 Mayke Lindner – DVV
6 Elisha Kruize – FC Amsterdam 1
7 Esmee Brugts – FC Binnenmaas
8 Ana Nassette – FC Twente
9 Tess van Bentem – PEC Zwolle
10 Jill Diekman – PEC Zwolle
11 Danique Noordman – PEC Zwolle
12 Nikki de Haan – PSV
13 Zera Hulswit  – PSV
14 Senna Koeleman – PSV
15 Maxime Snellenberg – PSV 1
16 Dieke van Straten – PSV
17 Lieke de With – PSV
18 Nikée van Dijk – sc Heerenveen
19 Fenna Meijer – sc Heerenveen
20 Jet van der Veen – sc Heerenveen
21 Dionne van der Wal – sc Heerenveen 2
22 Milicia Keijzer – VV Alkmaar

De dames die helaas zijn afgevallen en waarschijnlijk op de stand-by lijst komen:

Danique van der Werf – AFC Ajax
Imke Kessels – Borussia Mönchengladbach
Iris van Bokhoven – Excelsior Barendrecht
Wen -Yue Bauwens – KAA Gent
Evi Maatman – PEC Zwolle
Janneke Verheijen – PSV
Eline Wullms – SC Irene

post

KNVB Beker | De clubs die door bekeren zijn bijna allemaal bekend

Afgelopen weekend waren de laatste rondes voor de vrouwen KNVB beker rondes.
De nummers 1 en 2 gaan door voor de KNVB beker:

Zaterdag:
1. FC Rijnvogels
2. Oranje Nassau VR2
3. RVVH
4. Eldenia
5. IJFC
6. asv Wartburgia VR2
7. asv Wartburgia VR1
8. Berkum
9. Saestum VR1
10. Heerenveense Boys
11. Saestum VR2
12. Woezik
13. Sparta/JVOZ
14. RCL
15. Be Quick ’28
16. ACV
17. DTS’35 Ede
18. S.C. Stiens
19. Barendrecht
20. SSS
21. Oranje Nassau VR1
22. AZSV
23. Ter Leede VR1
24. Reiger Boys

Zondag:
25. SEP  ( zie Foto )
26. Hontenisse
27. Nooit Gedacht
28. De Tukkers
29. Trekvogels
30. Orion
31. Maarssen
32. Victoria Boys
33. Winkel
34. Buitenveldert
35. UDI’19
36. FC Eindhoven VR1
37. RKSV Nuenen
38. SVO Fortuna’54
39. ST sv Someren
40. FC Eindhoven VR2
41. Witkampers
42. FC Berghuizen

Nummers 42 en 43 komen uit de nog niet uitgespeelde groep 1

Vanaf de tweede ronde worden wedstrijden vastgesteld door middel van openbare loting, waarbij de mogelijkheid
bestaat direct door te loten voor de rest van het bekertoernooi.
• De 44 nummers 1 en 2 van de poules spelen in de 2e ronde voor 22 plaatsen in de 3e ronde.
• De 22 winnaars van de tweede ronde spelen in de 3e ronde voor 11 plaatsen in de tussenronde.
• Van de 11 winnaars van de derde ronde spelen via loting 6 teams voor 3 plaatsen in de achtste finales.

De overige 5 teams worden via loting vrijgeloot voor de tussenronde en zijn direct geplaatst voor de
achtste finales
De teams uitkomende in de eredivisie vrouwen 2019/’20 stromen in de achtste finales in. Voor de achtste finales
kunnen de amateurteams niet tegen elkaar loten. Dit betekent dat deze teams in de achtste finales tegen een
team uit de Eredivisie vrouwen spelen. Deze amateurteams hebben het thuisvoordeel.
Vanaf de kwartfinales vervalt het thuisvoordeel. De loting is dan bepalend. Als in de bekercompetitie een
amateurvereniging thuis speelt tegen een BVO, dan moet deze wedstrijd worden gespeeld op het hoofdveld van
de amateurvereniging.

De uitslagen van de laatste ronde.

Naam Club
za  14/09/2019 Be Quick ’28 II 1 – 3 Berkel
IJFC 4 – 4 Wartburgia II
RVVH II 0 – 5 Barendrecht
SSS II UITG Rijnvogels
Blauw Geel ’55 3 – 3 Saestum II
Hercules 2 – 4 Heerenveense Boys
Klarenbeek 14 : 00 Ter Leede II
SC Monster 2 – 5 Be Quick ’28
Winsum 1 – 6 Stiens
RVVH 3 – 0 Eldenia
Vitesse ’63 0 – 8 Saestum
Sparta/JVOZ 4 – 1 RCL
CSW 1 – 10 Wartburgia
Berkum 3 – 3 DSS
IJzendijke 0 – 6 SSS
De Weide 0 – 2 ACV
Sporting ’70 0 – 9 DTS Ede
Knickerbockers 0 – 2 Oranje Nassau
AZSV 3 – 1 ‘t Gooi
St.-Annaparochie 1 – 7 Reiger Boys
HZVV 1 – 4 Oranje Nassau II
DZC ’68 1 – 3 Woezik
zo 15/09/19 Hontenisse 5 – 6 SEP
De Tukkers 2 – 3 Nooit Gedacht
Orion 1 – 3 Trekvogels
Eldenia II 1 – 3 VDZ
Winkel 1 – 1 Buitenveldert
Buitenveldert II 1 – 5 DSE
Prinses Irene 2 – 5 UDI ’19
Someren / NWC 2 – 3 Fortuna ’54
SSS ’18 0 – 1 Eindhoven II
DVC ’26 2 – 1 NSVV FC Kunde
Rigtersbleek 2 – 2 Witkampers
SDO 1 – 6 Nuenen
RKDEO UITG ‘t Zand
RKDEO 2 – 0 Bavel
Velsen 1 – 7 Eindhoven
Victoria Boys 2 – 5 Maarssen
OVV ’67 0 – 5 ‘t Zand
Antibarbari 4 – 1 De Blokkers
di 17/09/19 Reiger Boys 20 : 00 Ter Leede

Engeland | tweede ronde in de Women’s Super League

In de Engelse Women’s Super League zijn 12 Nederlandse vrouwen onder contract bij 8 van de 12 Engelse clubs.

Vandaag werden er 5 van de 6 wedstrijden gespeeld, Arsenal speelt morgenavond uit tegen Manchester United, een mooie battle tussen Jackie Groenen en de 3 Nederlandse speelsters bij Arsenal.

Vandaag kwam Inessa Kaagman in actie voor Everton tegen Bristol City, Kika van Es (Everton) en Vita van der Linden  (Bristol City) kwamen beiden niet van de reservebank.
Everton won met 2 – 0 door 2 mooie goals van Chloe Kelly.
Hieronder de mooie tweede goal.

Reading verloor zonder aanwezigheid van Maxime Bennink met 0 – 2 van Manchester City.
Ook daar werden de 2 goals door 1 speelster gescoord, de Duitse c wist in beide helften het net te vinden.

Foto: Twitter Reading

Brighton & Hove Albion met Danique Kerkdijk in de basis speelde met 1 – 1 gelijk tegen Chelsea.
Het doelpunt van Aileen Whelan werd gescoord met een assist van Danique.
De Noorse Guro Reiten maakte in de blessure tijd de gelijkmaker voor Chelsea.

Tottenham Hotspurs won met 1 – 0 van Liverpool, Siri Worm speelde in de basis bij de Spurs maar werd na een kwartier spelen in de tweede helft gewisseld.
Misschien was de gele kaart opgelopen aan het begin van deze tweede helft hiertoe een beetje de aanleiding.

Laatste wedstrijd die zojuist is afgelopen ging tussen West Ham United en Birmingham City.
West Ham United met Tessel Middag op de bank won deze met 1 – 0.
Opvallend is dat WHU met 8 verschillenden nationaliteiten in het veld stond, slechts 2 Engelse speelster in de basis.
Doelpunt werd gemaakt door de Canadese Adriana Leon.
Foto: Twitter WHU
Afbeelding
Adriana Leon ( West Ham United)

De Stand:

positie Team
1 2 +3 6
2 2 +3 6
3 2 +1 4
4 1 +1 3
5 2 +0 3
6 2 +0 3
7 2 -1 3
8 2 +0 2
9 2 -2 1
10 1 -1 0
11 2 -2 0
12 2 -2 0

 

post

Eredivisie | FC Twente ontvangt vandaag PSV

Vandaag staat de spannende wedstrijd op het programma tussen deze 2 ongeslagen teams.
PSV staat er met het doelsaldo iets beter voor, maar dat kan vandaag allemaal weer anders verlopen.
FC Twente weer terug van de gewonnen Women’s Champions League uitwedstrijd bij het Oostenrijkse Sankt Pölten.
Gelukkig konden de vrouwen 2 dagen langer uitrusten voor deze belangrijke wedstrijd.

De 2 teams hebben met Joëlle Smits en Katja Snoeijs voor PSV en Fenna Kalma en Bente Jansen voor FC twente speelsters die zeker voor de meest scorende speelster van dit seizoen zullen gaan strijden.
De topscoorderslijst van dit moment is onderaan dit bericht toegevoegd

Afgelopen seizoen was het FC Twente die thuis in september 1 keer won met 1 – 0  en in maart thuis gelijk speelde tegen PSV met 1-1.
In die laatste wedstrijd was het Bente Jansen die de goal voor FC Twente scoorde en Jeslynn Kuijpers voor PSV.

Eredivisie Vrouwen 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
1330011389
232106337
332017346
431114314
5311145-14
6302137-42
7301258-31
83003412-80
post

Beloften | Mooie uitslagen bij de bekerwedstrijden

Vandaag waren de laatste KNVB Bekerwedstrijden voor de Beloften .
Dit seizoen een geweldige vooruitgang te zien, afgelopen seizoen was het alleen Ajax welke 1 ronde verder kon door bekeren, maar dit seizoen zijn het 4 teams die verder gaan.
Sterkst uit de strijd kwam PSV, deze won 3 keer overtuigend hun wedstrijden tegen de jongens.
Nu moet wel gezegd worden dat het niveau van de jongens teams weer zeer verschillend waren, van 2e divisie tot aan 1e klasse.
al met al een zeer mooie prestatie.

Beloften PSV, Ajax, Alkmaar en PEC Zwolle gaan verder bekeren.
Opvallend de winst met maar liefst  9 – 1 van PEC Zwolle op FC Twente. ( Zie foto )
Helaas geen vervolg voor Beloften Feyenoord, ADO Den Haag, Twente en Heerenveen.

Uiteraard gaan we het vervolg in de gaten houden

vv Trinitas Oisterwijk (1e klasse) – Beloften PSV  1 – 3
sv Hoofddorp JO15 ( 3e divisie) – Beloften Ajax  1 –  1
Beloften vv Alkmaar – ST Pancratius / Badhoevedorp (hoofdklasse)  3 – 1
Beloften PEC Zwolle – Beloften FC Twente  9 – 1
SHO JO15 (hoofdklasse) – Beloften Feyenoord  1 – 1
UVS JO15 (2e Divisie) – Beloften ADO Den Haag  1 – 0
GRC Groningen JO15  – Beloften sc Heerenveen  2 – 1

post

Beloften | Derde en laatste ronde KNVB beker

Vandaag de laatste ronde voor de Beloften teams voor de KNVB beker.
Opvallend is dat tov van afgelopen seizoen dit jaar meerdere teams de jongens de baas zijn en gaan door bekeren.
Afgelopen jaar was het alleen Ajax Beloften die een ronde verder gingen, maar dit seizoen staan er meer op punt om door te gaan.
Uiteraard moet er dan vandaag wel worden gewonnen.
De Beloften van PEC Zwolle en Twente maken onderling uit welke doorgaat.

Programma van zaterdag 14 september
SHO JO15 (hoofdklasse) – Beloften Feyenoord  1 – 1
UVS JO15 (2e Divisie) – Beloften ADO Den Haag  1 – 0
vv Trinitas Oisterwijk (1e klasse) – Beloften PSV  1 – 3
sv Hoofddorp JO15 ( 3e divisie) – Beloften Ajax  1 –  1
GRC Groningen JO15  – Beloften sc Heerenveen  2 – 1
Beloften vv Alkmaar – ST Pancratius / Badhoevedorp (hoofdklasse)  3 – 1
Beloften PEC Zwolle – Beloften FC Twente  9 – 1

Uitslagen van zaterdag 31 augustus:
Audacia JO15 (1e klasse)  – Beloften PSV 0 – 7
Spijkenisse JO15 (2e Divisie) – Beloften Feyenoord 2 – 2
Schagen United JO15 (Hoofdklasse) – Beloften VV Alkmaar 2 – 2
FC Zuidlaren (Hoofdklasse) – Beloften sc Heerenveen 0 – 6
17.00 uur Beloften FC Twente – Beloften PEC Zwolle  0 – 2
Ajax en ADO Den Haag vrij

Uitslagen van zaterdag 7 september:
Beloften  Ajax – RCH JO15 (hoofdklasse)  9 – 0
Beloften sc Heerenveen – Harkemase Boys (Hoofdklasse)  5 – 1
Beloften ADO Den Haag – Noordwijk JO15 (Hoofdklasse)  3 – 1
Beloften PSV – SVSSS JO15 (1e klasse)  8 – 1
Beloften Feyenoord – Nieuwehoorn JO15 (Hoofdklasse) 2 – 2
Beloften VV Alkmaar – Bloemendaal JO15 ( 3e divisie)  2 – 0

 

post

Eredivisie | Ajax na overwinning op PEC Zwolle 1 dagje aan kop ranglijst

Vanavond zijn er 3 wedstrijden gespeeld in de Eredivisie Vrouwen competitie.
ADO Den Haag en Excelsior Barendrecht hielden elkaar in een 0 – 0 evenwicht ondanks de vele kansen .

Ajax kwam op achterstand tegen PEC Zwolle door een goal van Dominique Bruinenberg, maar Marjolijn van den Bighelaar kon al snel weer de score gelijk trekken.
Ellen Jansen schoot een rebound van Liza van de Most in en bracht Ajax weer de voorsprong, deze was ook weer van korte duur, Rebecca Doejaaren  kopte voor PEC Zwolle de gelijkmaker er in. Maar vlak voor rust was het Iina Salmi die de voorsprong weer veilig stelde.
Na de pauze bezorgde Vanity Lewerissa Ajax de eindscore van 2 – 4, Ajax nu met 7 punten uit 3 wedstrijden in ieder geval tot zondag koploper in de Eredivisie vrouwen.

sc Heerenveen won thuis van vv Alkmaar en behield hiermee de aansluiting met de top 3, Tiny Hoekstra scoorde na 8 minuten de 1 – 0 en Kerstin Casparij maakte er voor de rust nog 2 – 0  van.
Na de rust deed Alkmaar wat terug, een goal van Silvie van de Plas maakte de aansluiting weer en gaf weer hoop voor Alkmaar.
Toch was het de goal van Laura Strik die Heerenveen de uiteindelijke overwinning  bracht, een mooie 3 – 1 voor zege voor sc Heerenveen.

Zondag de topper tussen FC Twente en PSV.
De stand is nu als volgt:

Eredivisie Vrouwen 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
1330011389
232106337
332017346
431114314
5311145-14
6302137-42
7301258-31
83003412-80
post

Eredivisie | Het programma voor de derde ronde

 

Morgenavond start de derde ronde voor de competitie Eredivisie Vrouwen.

De mooiste wedstrijd gaat komende zondag worden gespeeld.
PSV en FC Twente, beiden ongeslagen aan kop zullen allebei voor de volle winst gaan, Twente heeft wel een nadeel door de gespeelde Champions League wedstrijd.
Het wordt ook de wedstrijd voor de topscoorders, PSV met Katja Snoeijs en FC Twente met Joëlle Smits. Wie gaat haar stempel op deze wedstrijd drukken?

Ajax gaat op bezoek bij PEC Zwolle, laatst genoemde nog zonder punten onderaan de ranglijst zal haar uiterste best gaan doen om het Ajax lastig te maken.

VV Alkmaar gaat n het hoge noorden naar sc Heerenveen, beide teams hebben een overwinning nodig om aan te sluiten bij de top 3.
Tot nu toe staan Alkmaar en Heerenveen beiden op 1 punt.

De laatste genoemde wedstrijd  gaat tussen ADO Den Haag en Excelsior Barendrecht,
Gaat dit weer een mooie wedstrijd worden tussen de twee nagenoeg streek genoten en wie gaat er met 3 punten vandoor?
Beide teams hebben in de eerste twee wedstrijden goed voetbal laten zien, en een verrassing is mogelijk.

Eredivisie Vrouwen 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
1330011389
232106337
332017346
431114314
5311145-14
6302137-42
7301258-31
83003412-80

post

Champions League | Mooie uitgangspositie voor FC Twente voor de volgende ronde

Vanavond speelde FC Twente uit tegen het Oostenrijkse Sankt Pölten in de eerste knock out ronde van de Women’s Champions League.
Op het rare tijdstip van 19:10 uur begon de wedstrijd, het team startte deze keer zonder Lynn Wilms die  haar straf mag uitzitten na de rode kaart ontvangen in de uitwedstrijd tegen Górnik Leczna.

Na het startsignaal waren het de Oostenrijkse dames die de wedstrijd naar zich toetrokken, maar na 10 minuten was het Fenna Kalma die de score voor FC Twente opende. Ashleigh Weerden maakte de terechte voorsprong op 0 -2.
Het is dezelfde Fenna Kalma, de spits welke dit jaar is over gekomen van sc Heerenveen, die na een kleine 30 minuten haar tweede goal middels een penalty kan meepikken en de rust stand op een comfortabele 0 – 3 brengt.

De tweede helft wordt aan beide kanten rommelig, beide teams hebben veel onnodig balverlies en ook Twente kan niet profiteren van slordig balverlies achterin bij Sankt Pölten.
Fenna Kalma mag haar hattrick in de boeken schrijven, een geweldig afstand schot van Davinia Vanmechelen spat op de lat en Fenna is er als goaltjesdief razendsnel bij.
Helaas is het laatste deel van de wedstrijd weer voor Sankt Pölten, mede door zeer slordig verdedigen kunnen de Oostenrijkse speelsters de score binnen 3 minuten terug brengen naar 2 – 4.
Nog steeds een geweldige uitgangspositie om over twee weken, 25 september, thuis in de Grolsch Veste de volgende ronde te halen.

De overige uitslagen van vanavond:

11 Sep 2019 – Ronde van 32
Breidablik  3-2  Sparta Praha 
Hibernian  1-4  Slavia Praha 
Juventus  0-2  Barcelona   Stefanie van der Gragt speelde hele wedstrijd mee
St.Pölten  2-4  FC Twente 
Piteå IF DFF 0-1 Brøndby 
Göteborg  1-2 Bayern München  Loes Geurts en Lineth Beerensteyn speelden beiden een hele wedstrijd mee.
Vllaznia  0-1 Fortuna  
Chertanovo   0-1 Glasgow City 
Mitrovica  0-10  Wolfsburg  Dominique Bloodworth speelde hele wedstrijd mee
Minsk  1-0 Zürich 

Donderdag 12 september:

12 Sep 2019 – Round of 32
Fiorentina  19:00  Arsenal 
Spartak Subotica  20:00 Atlético Madrid  
Anderlecht   20:00  BIIK-Kazygurt  
Braga   21:00  Paris st Germain 
Lugano   21:00  Manchester City  

 

post

Oranje | Voorlopige selectie Oranje onder 17

Oranje onder 17 gaat aan het einde van deze maand een 3 daagse activiteit krijgen.
Deze training 3 daagse zal een oefenperiode zijn voor de komende kwalificatie wedstrijden voor het Europees kampioenschap in 2020.
De stageperiode is van 23 t/m 25 september in Woerden.

De komende wedstrijden voor kwalificatie EK 2020 zijn:
22 oktober Nederland – Letland
25 oktober Nederland – Israël
28 oktober Portugal – Nederland

Op 4 en 6 december staan er twee oefen interlands op het programma tegen Denemarken.

De voorlopige selectie is bekend gemaakt en bestaat uit:

NAAM – CLUB
1 Kathelyn Hendriks – ADO Den Haag
2 Isa Dekker – AFC Ajax
3 Danique van der Werf – AFC Ajax
4 Mila Robichon – AFC IJburg
5 Imke Kessels – Borussia Mönchengladbach
6 Emmeke Henschen – De Foresters 2
7 Mayke Lindner – DVV
8 Iris van Bokhoven – Excelsior Barendrecht
9 Elisha Kruize – FC Amsterdam 1
10 Esmee Brugts – FC Binnenmaas
11 Ana Nassette – FC Twente
12 Wen -Yue Bauwens – KAA Gent
13 Tess van Bentem – PEC Zwolle
14 Jill Diekman – PEC Zwolle
15 Evi Maatman – PEC Zwolle
16 Danique Noordman – PEC Zwolle
17 Nikki de Haan – PSV
18 Zera Hulswit  – PSV
19 Senna Koeleman – PSV
20 Maxime Snellenberg – PSV 1
21 Dieke van Straten – PSV
22 Janneke Verheijen – PSV
23 Lieke de With – PSV
24 Nikée van Dijk – sc Heerenveen
25 Fenna Meijer – sc Heerenveen
26 Jet van der Veen – sc Heerenveen
27 Dionne van der Wal – sc Heerenveen 2
28 Eline Wullms – SC Irene
29 Milicia Keijzer – VV Alkmaar