post

Beker | Uitslagen van de bekerwedstrijden

Vandaag waren deze 11 wedstrijden voor de KNVB beker, de uitslagen staan achter de wedstrijden en de dik gedrukte namen zijn door naar de volgende ronde.
Bij de volgende ronde, een tussen ronde, worden 6 clubs geloot welke tegen elkaar spelen voor 3 plaatsen, de overige 5 clubs zijn dan vrijgeloot.
De ronde erop stromen de 8 eredivisie clubs binnen.
Bij De Tukkers werden na het bekend worden van alle uitslagen de loting verricht.
Deze loting staat onder de uitslagen.

Ter Leede* – Reiger boys 3 – 0
Saestum – FC Eindhoven* wns 1 – 1
FC berghuizen* – IJFC 4 – 2
Berkum* – asv Wartburgia 3 – 2
RVVH* – Oranje Nassau VR2 3 – 0
Eldenia – Nooit Gedacht* 0 – 3
S.C. Stiens – DTS’35 Ede* 0 – 5
Saestum VR2 – Oranje Nassau* 1 – 3
Wartburgia VR2 – Barendrecht* 4 – 6
Be Quick’28* – RKSV Nuenen 3 – 1
De Tukkers – ACV* 0 – 3

KNVB bekerloting:
Tussenronde (18 en 19 januari)
A – FC Eindhoven – RVVH
B – Oranje Nassau – ACV
C – DTS Ede – VV Berkum

Achtste finale
Be Quick’28 – Ajax
Barendrecht – PEC Zwolle
Winnaar A – PSV
Winnaar B – Heerenveen
Winnaar C – VV Alkmaar
Ter Leede – Excelsior Barendrecht
FC Berghuizen – ADO Den Haag
Nooit Gedacht – FC Twente

Op de Foto RVVH thuis tegen Oranje Nassau VR2.

post

Oranje | Bondscoach Sarina Wiegman verlengd haar contract

Vandaag is het nieuws naar buiten gekomen dat onze bondscoach Sarina Wiegman haar contract met de Oranjeleeuwinnen/KNVB heeft verlengd.

De Oranjeleeuwinnen blijven onder haar hoede tot na het EK 2021 in Engeland.

De vijftigjarige bondscoach is sinds haar aanstelling in januari 2017 zeer succesvol voor de Oranjeleeuwinnen.
In de zomer van 2017 werd dat al beloond met het winnen van het Europees Kampioenschap.
Een jaar later wonnen de Oranjeleeuwinnen de Algarve Cup en het jaar daar op werd in Frankrijk net niet de titel wereldkampioen behaald, maar een tweede plaats was al super.

Volgend jaar gaat de bondscoach met de Oranjeleeuwinnen naar de Olympische Spelen in Tokio.
Het contract liep na dit toernooi af, maar is nu verlengd.

post

Oranje | Nieuw team Oranje onder 18 gaat toernooi spelen

De KNVB komt binnenkort met meer info over dit team, maar voor het komend jaar staat er voor dit nog te vormen team al wel 2 wedstrijden in het vooruitzicht.

Het is nog onduidelijk of dit een vast team gaat worden of een tijdelijk team, uiteraard hopen wij wel dat het net als bij de jongens een vast team blijft.

De selectie en wie de coach gaat worden volgt ook nog.

Het toernooi waaraan deze vrouwen gaan meedoen wordt in Lakewood Ranch in Florida Amerika gespeeld.
Het is een 4 landen toernooi en de volgende wedstrijden worden er gespeeld:

25 januari 21.30 uur Nederland O18 – Noorwegen O18
28 januari 21.30 uur China O18 – Nederland O18
01 februari 00.30 uur Nederland O18 – Verenigde Staten O18

Meer info gaat nog volgen

post

Oranje | Onder 16 gaat voor 3 daagse stage

Onze bijna jongste toptalenten van Nederland krijgen de komende 3 dagen een stage op het KNVB Campus te Zeist.
De stage begint op maandag 9 december en sluit komende woensdagavond 11 december af met een oefenwedstrijd tegen Kampong JO15-1.

Deze stage is ter voorbereiding van een oefenwedstrijd tegen en in België welke wordt gespeeld op 6 februari 2020.

Hierna volgt het UEFA Development Tournament welke wordt gehouden in Portugal, daar speelt Oranje onder 16 in 6 dagen 3 wedstrijden.
14 februari 17.00 uur Nederland – Portugal
16 februari 17.00 uur Duitsland – Nederland
19 februari 13.30 uur Nederland – Frankrijk

Coach Roos Kwakkenbos heeft de volgende 20 speelsters geselecteerd.

01 Jill van den Ende – ADO Den Haag
02 Louise van Oosten – ADO Den Haag
03 Rosa van Gool – AFC Ajax
04 Joni Paliama – AS’80
05 Fiene Bussman – FC winterswijk
06 Janet de Roos – Feyenoord
07 Fleur Stoit – LRC Leerdam
08 Sanne de Paus – Madese Boys
09 Tara Kommer – PEC Zwolle
10 Lena Mahieu – PSV
11 Shijona Martina – PSV
12 Bente Pernot – PSV
13 Janne Verbakel – PSV
14 Ziva Henry – sc Buitenveldert
15 Isa Kardinaal – sc Buitenveldert
16 Nayomi Buikema – sc Heerenveen
17 Ted Rooijendijk – UDI’19/CSU
18 Isa Colin – VV Alkmaar
19 Veerle van der Most – VV Alkmaar
20 Maudy Stoop – VV Alkmaar

post

Oranje | Er gaat niets boven Groningen voor OranjeLeeuwinnen

De OranjeLeeuwinnen spelen hun eerstvolgende EK-kwalificatiewedstrijd op eigen bodem in Groningen. Het eerste fluitsignaal van het treffen met Estland op dinsdag 14 april klinkt al om 18.30 uur, omdat later die avond ook de kwartfinales in de Champions League staan geprogrammeerd.

Het is de tweede keer dat de vrouwen van Oranje het stadion van de plaatselijke FC aandoen. De eerste keer was op 24 oktober 2017, toen de ploeg van bondscoach Sarina Wiegman voor een uitverkocht huis met 1-0 van Noorwegen won.

De kaartverkoop voor de interland tegen Estland voor Oranje ClubCard houders start donderdag 5 december om 12.00 uur. De vrije verkoop begint maandag 9 december om 12.00 uur. Tickets zijn verkrijgbaar via de KNVB Ticketshop (onsoranje.nl/tickets). De thuishaven van FC Groningen biedt voor deze interland plaats aan maximaal 22.000 toeschouwers.

Vier dagen voor de ontmoeting met de Estse vrouwen, speelt het Oranje van bondscoach Sarina Wiegman in het kader van EK-kwalificatie in en tegen Kosovo. Hoe de interlandperiode in maart wordt ingevuld, wordt in een later stadium bekendgemaakt. Op de FIFA-kalender is 2 tot en met 11 maart 2020 gereserveerd voor activiteiten van de nationale teams. Nederland heeft in die periode geen EK-kwalificatieverplichtingen.

post

Topklasse | Saestum blijft winnen, Woezik behaalt eerste punt

Vandaag werd dit programma gespeeld in de Topklasse:
Ter Leede – Saestum 1 – 4
Eldenia – Be Quick’28 0 – 1
SSS – asv Wartburgia 1 – 2
DTS’35 Ede – fc Rijnvogels 5 – 2
FC Eindhoven AV – SteDoCo 7 – 0
RVVH – Woezik 1 – 1

De top 3 clubs wisten vandaag hun wedstrijden met mooie cijfers te winnen, Saestum won de uitwedstrijd tegen de nummer 4 Ter Leede, hierdoor had RVVH aansluiting kunnen krijgen ware het niet dat ook dit jaar Woezik een spelbreker werd, Woezik behaalde haar eerste punt van het seizoen.
Na dit weekend is er een top 3 zichtbaar, daarop volgt een middenmoot van 5 clubs van Ter Leede tot en met Eldenia.
Dan volgt SSS aan top van de 4 hekkensluiters.

De stand:

Topklasse 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
11110104964331
21181229131625
31173143133024
4116142719819
5115332113818
6115241312117
7114342821715
8114341525-1015
9113082334-119
10111551330-178
11111010855-473
1211029735-282

post

Beloften | Competitie ronde nummer 8

Morgen gaan we weer voor de achtste ronde voor de Beloften.

We starten net in de middag met de topper Heerenveen die Ajax gaat ontvangen.Heerenveen verloor alleen de eerste 2 wedstrijden, de overige 5 werden gewonnen of gelijk gespeeld.Ajax draait ook geweldig, verloor alleen van concurrent PSV en heeft met +11 het beste doelsaldo.

De tweede wedstrijd van de dag gaat op het mooie en vernieuwde Varkenoord worden gespeeld waar Feyenoord en VV Alkmaar elkaar weer treffen, in Alkmaar won Feyenoord haar eerste wedstrijd bij de Beloften.Bij winst van Alkmaar kunnen ze met punten op gelijke hoogte komen met Feyenoord.Gebeurd dit dan komt er een duidelijke afscheiding met de eerste 4 en de laatste 4 clubs.

PEC Zwolle ontvangt FC Twente, elke week verwachten we een opleving van de Twentenaren, maar tot nu toe blijft het onderin hangen, de enige wedstrijd die werd gewonnen was tegen VV Alkmaar.PEC Zwolle heeft een abonnement op gelijk spel, maar daar hebben beiden morgen weinig aan.

ADO Den Haag tegen PSV wordt ook een hele spannende wedstrijd, beide teams staan op 12 punten, maar PSV heeft 1 wedstrijd minder gespeeld, beide teams hebben nog niet een keer gelijk gespeeld.Beiden hebben ook een doelsaldo van +7.
De stand:

Beloften 2019/2020

PosClubPWGVDVDTDGPnt
11071224141022
286021911818
3105232719817
494321610615
595042116515
6103162431-710
7102171122-117
810208423-196

ORANJE | LOTING VOOR ELITE TOERNOOI ONDER 17

Afgelopen mei Oranje verloor onder 17 de finale van Duitsland, ondanks dat een geweldige prestatie, Nederland was sinds jaren het eerste andere land die bij de O17 en O19 tussen Frankrijk, Duitsland en Spanje wist te komen op een finale plek.

Afgelopen kwalificeerden onze Onder 17 meiden zich in Portugal voor de Elite ronde, vandaag werd de trekking voor deze ronde verricht.

De potten waren:
Pot A: Spanje, Duitsland, Noorwegen, Zwitserland, Ierland, Frankrijk, Hongarije
Pot B: Oostenrijk, Italië, Rusland, Engeland, Nederland, Portugal, Tsjechië
Pot C: Polen, Slowakije, IJsland, Slovenië, Servië, Schotland, Griekenland
Pot D: Denemarken, Turkije, België, Wales, Roemenië, Kroatië, Oekraïne
De uitslag van de trekking:

Afbeelding

Nederland treft het niet met Groep 4, Duitsland als sterke tegenstander zal een mooie confrontatie gaan worden.
Helaas zat Nederland niet in de eerste pot.

De zeven groepswinnaars kwalificeren zich om deel te nemen op het toernooi in Zweden welke van 9 tot 22 mei wordt gehouden.
(met de trekking op 3 april)
Het Elite toernooi wordt in maart 2020 gehouden.

Het toernooi is ook gelijk een kwalificatie voor het WK 2020 in India.


Oranje | Loting voor Elite ronde Onder 19

Afbeelding

Nederland heeft Schotland, IJsland en Roemenië in de Elite ronde geloot.

De zeven groepswinnaars kwalificeren zich om in gastland Georgië deel te nemen aan de finale van 21 juli tot 2 augustus.

Elke groep bestaat uit één team uit elke pot, waarna gastheren worden aangesteld om de mini-toernooien te houden tussen 6 en 14 april.

We kunnen weer genieten van een mooi Elite toernooi.

ORANJE | LOTING VOOR KWALIFICATIE TOERNOOI ONDER 19, 2020/2021 gehouden in Wit-Rusland.

Vanmorgen om 10 uur werd in Nyon ook de loting gehouden voor het EK 2021 in Wit-Rusland.

Afbeelding
Esme Morgan van het Engelse O19 team verrichtte de loting

Uit deze potten werd er geloot:

Pot A: Frankrijk, Duitsland, Nederland, Noorwegen, Zwitserland, Denemarken, Engeland, Italië, Finland, Schotland, België, Tsjechië

Pot B: Zweden, Ierland, Oostenrijk, Polen, Hongarije, IJsland, Portugal, Rusland , Servië , Slowakije, Slovenië, Noord-Ierland

Pot C: Turkije, Oekraïne , Azerbeidzjan , Griekenland, Wales, Israël, Bosnië en Herzegovina , Kroatië, Roemenië, Bulgarije, Albanië, Montenegro

Pot D: Faeröer, Kosovo , Letland, Litouwen, Noord-Macedonië, Moldavië, Georgië, Estland, Cyprus, Kazachstan, Armenië , Andorra (debuut)

De trekking was als volgt:


Nederland in Poule 10 met als tegenstanders Slovenië, Israël en Litouwen.

Spanje gaat bij het Elite toernooi worden toegevoegd, gastland Wit-Rusland is uiteraard als gastland al geplaatst.

Deze kwalificatie wedstrijden worden voorlopig gepland tussen 14 en 22 september, of 19 en 27 oktober 2020.

Bij deze kwalificaties gaan de beste nummers 2 door, en de 3 landen met het beste record tegen de top twee in hun groep.