Programma Kwalificatie WK 2019 Frankrijk
- Gegevens
- Gemaakt op woensdag 29 november 2017 01:26
- Geschreven door Saskia
Het Wereldkampioenschap 2019 vindt plaats in Frankrijk. Op 25 april 2017 vond de loting plaats voor de 35 landen die namens de UEFA zullen deelnemen.
24 Landen nemen deel aan het Wereldkampioenschap. Het wereldkampioenschap vindt van 1 tot en met 30 juni 2019 in Frankrijk plaats.
Voor Europa zijn acht WK-tickets beschikbaar. De zeven groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor het wereldkampioenschap.
De vier beste nummers twee strijden in oktober/november 2018 in een dubbele play off-ronde om het laatste WK-ticket.
Het WK2019 in Frankrijk is de achtste editie van een mondiale eindronde in het vrouwenvoetbal. Aan het toernooi nemen 24 landen deel.
Nederland zit in Groep 3 !
Standen
Hier komen de standen van de 7 Kwalificatie groepen!
# | Team | Played | Wins | DRAW | Lost | Goals score | Goals conceded | Points |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wales | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 10 | |
Engeland | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 0 | 9 | |
Bosnie Herz. | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 | |
Rusland | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 1 | |
Kazachstan | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 0 |
# | Team | Played | Wins | DRAW | Lost | Goals score | Goals conceded | Points |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zwitserland | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 3 | 12 | |
Schotland | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | |
Polen | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 6 | |
Belarus | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | 3 | |
Albanie | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 19 | 0 |
# | Team | Played | Wins | DRAW | Lost | Goals score | Goals conceded | Points |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nederland | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 7 | |
Noorwegen | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 3 | 6 | |
Noord-Ierland | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | 6 | |
Rep. Ierland | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | |
Slowakije | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 16 | 0 |
# | Team | Played | Wins | DRAW | Lost | Goals score | Goals conceded | Points |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Denemarken | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 1 | 6 | |
Zweden | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6 | |
Oekraine | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | |
Kroatie | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 9 | 2 | |
Hongarije | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 14 | 1 |
# | Team | Played | Wins | DRAW | Lost | Goals score | Goals conceded | Points |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Duitsland | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 | 3 | 9 | |
Tsjechie | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | 2 | 7 | |
IJsland | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 3 | 7 | |
Slovenie | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 10 | 3 | |
Faroer Eilanden | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 32 | 0 |
# | Team | Played | Wins | DRAW | Lost | Goals score | Goals conceded | Points |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Italie | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 12 | |
Belgie | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 2 | 9 | |
Portugal | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 3 | |
Roemenie | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 | 3 | |
Moldavie | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 28 | 0 |
# | Team | Played | Wins | DRAW | Lost | Goals score | Goals conceded | Points |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spanje | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 1 | 9 | |
Finland | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | |
Oostenrijk | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 6 | |
Servie | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | 3 | |
Israel | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 14 | 0 |
Groep 1
Groep 1
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
17-09-2017 | Kazagstan - Wales | 0 - 1 |
19-09-2017 | Engeland - Rusland | 6 - 0 |
21-10-2017 | Kazagstan - Bosnie Herzegovina | 0 - 2 |
24-10-2017 | Rusland - Wales | 0 - 0 |
24-11-2017 | Engeland - Bosnie Herzegovina | 4 - 0 |
24-11-2017 | Wales - Kazagstan | 1 - 0 |
28-11-2017 | Engeland - Kazagstan | 5 - 0 |
28-11-2017 | Bosnie Herzegovina - Wales | 0 - 1 |
Programma is t/m december 2017 bekend!
Groep 2
Groep 2
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
15-09-2017 | Polen - Wit-Rusland | 4 - 1 |
15-09-2017 | Albanie - Zwitserland | 1 - 4 |
19-09-2017 | Wit-Rusland - Albanie | 1 - 0 |
19-09-2017 | Zwitserland - Polen | 2 - 1 |
19-10-2017 | Wit-Rusland - Schotland | 1 - 2 |
24-10-2017 | Schotland - Albanie | 5 - 0 |
24-11-2017 | Zwitserland - Wit-Rusland | 3 - 0 |
24-11-2017 | Albanie - Polen | 1 - 4 |
28-11-2017 | Zwitserland - Albanie | 5 - 1 |
Groep 3
Groep 3Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
15-09-2017 | 17:55 | Noorwegen - Noord-Ierland | 4 - 1 |
19-09-2017 | Noord-Ierland - Republiek Ierland | 0 - 2 |
19-09-2017 | Noorwegen - Slowakije | 6 - 1 |
24-10-2017 | 19.00 | Nederland - Noorwegen | 1 - 0 |
24-10-2017 | 17.30 | Slowakije - Republiek Ierland | 0 - 2 |
24-11-2017 | Slowakije - Nederland | 0 - 5 |
28-11-2017 | Goffert Nijmegen | Nederland - Republiek Ierland | 0 - 0 |
28-11-2017 | Slowakije - Noord-Ierland | 1 - 3 |
Speelschema NL in 2018
06-04-2018 Nederland - Noord-Ierland
10-04-2018 Ierland - Nederland
08-06-2018 Noord-Ierland - Nederland
12-06-2018 Nederland - Slowakije
04-09-2018 Noorwegen - Nederland
Groep 4
Groep 4Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
15-09-2017 | Oekraine - Kroatie | 1 - 1 |
19-09-2017 | Kroatie - Zweden | 0 - 2 |
19-09-2017 | Hongarije - Denemarken | 1 - 6 |
19-10-2017 | Hongarije - Kroatie | 2 - 2 |
20-10-2017 | Zweden - (Denemarken niet opgekomen) | Zweden krijgt 3-0 winst |
24-10-2017 | Zweden - Hongarije | 5 - 0 |
24-10-2017 | Kroatie - Denemarken | 0 - 4 |
24-11-2017 | Hongarije - Oekraine | 0 - 1 |
Groep 5
Groep 5
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
14-09-2017 | Faroer Eilanden - Tsjechie | 0 - 8 |
16-09-2017 | Duitsland - Slovenie | 6 - 0 |
18-09-2017 | IJsland - Faroer Eilanden | 8 - 0 |
19-09-2017 | Tsjechie - Duitsland | 0 - 1 |
20-10-2017 | Duitsland - IJsland | 2 - 3 |
20-10-2017 | Slovenie - Tsjechie | 0 - 4 |
24-10-2017 | Duitsland - Faroer Eilanden | 11 - 0 |
24-10-2017 | Tsjechie - IJsland | 1 - 1 |
24-11-2017 | Slovenie - Faroer Eilanden | 5 - 0 |
Groep 6
Groep 6
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
15-09-2017 | Italie - Moldavie | 5 - 0 |
19-09-2017 | Belgie - Moldavie | 12 - 0 |
19-09-2017 | Roemenie - Italie | 0 - 1 |
20-10-2017 | Belgie - Roemenie | 3 - 2 |
24-10-2017 | Italie - Roemenie | 3 - 0 |
24-10-2017 | Portugal - Belgie | 0 - 1 |
24-11-2017 | Portugal - Moldavie | 8 - 0 |
28-11-2017 | Roemenie - Moldavie | 3 - 1 |
28-11-2017 | Portugal - Italie | 0 - 1 |
Groep 7
Groep 7
Datum | Wedstrijden | Uitslagen |
19-09-2017 | Servie - Oostenrijk | 0 - 4 |
19-10-2017 | Servie - Israel | 2 - 0 |
22-10-2017 | Finland - Servie | 1 - 0 |
23-10-2017 | Israel - Spanje | 0 - 6 |
23-11-2017 | Oostenrijk - Israel | 2 - 0 |
24-11-2017 | Servie - Spanje | 1 - 2 |
26-11-2017 | Finland - Israel | 4 - 0 |
28-11-2017 | Spanje - Oostenrijk | 4 - 0 |
Loting 25 april
35 Landen werden verdeeld in 7 groepen van elk 5 landen.
Groep 1: Engeland - Rusland - Wales – Bosnië en Herzegovina - Kazachstan
Groep 2: Zwitserland - Schotland - Polen – Wit-Rusland - Albanië
Groep 3: Noorwegen - Nederland - Ierland - Slowakije - Noord-Ierland
Groep 4: Zweden - Denemarken - Oekraïne - Hongarije - Kroatië
Groep 5: Duitsland - IJsland - Tsjechië - Slovenië - Faeröer Eilanden
Groep 6: Italië - België - Roemenië - Portugal - Moldavië
Groep 7: Spanje - Oostenrijk - Finland - Servië - Israël
Mini toernooien vonden eerst plaats van 6 t/m 11 april 2017. Deze groepswinnaars en de beste nummer 2 werden toegevoegd aan de hoofdloting van 25 april.
Group 1 Kazakhstan Estonia Georgia* Latvia
Group 2 Greece Albania* Malta Kosovo
Group 3 Israel Moldova Lithuania* Andorra
Group 4 Turkey Faroe Islands* Montenegro Luxemburg
* Host nation