post

Oranje| Onder 17 op Madeira voor kwalificatie wedstrijden

Deze week zijn de selectie en staf overgevlogen naar het mooie Portugese eiland Madeira waar 3 wedstrijden worden gespeeld voor kwalificatie van het Europees kampioenschap welke volgend jaar van 9 tot en met 22 mei wordt gehouden in Zweden, uiteraard is het gastland als eerste al geplaatst.

Op Madeira spelen de 4 landen voor de beste 2 plekken welke recht geven op een plaatsing bij de Elite ronde.
In totaal zijn er 1 poules waarvan ook de beste 2 nummers drie zich plaatsen voor het Elite toernooi.

Tijdens het Elite toernooi spelen er 26 landen op 7 startbewijzen voor het EK in Zweden.

Uiteraard mogen we er vanuit gaan dat ons Oranje onder 17 zich gaat plaatsen voor het Elite toernooi, bonscoach Robert de Pauw heeft een sterke spelersgroep bij elkaar gebracht.
Senna Koeleman heeft helaas moeten afmelden in verband met een blessure, in haar plaats heeft Robert de Pauw Mayke Lindner van DVV opgeroepen.

Nogmaals de selectie:

NaamClub
Kathelyn HendriksADO Den Haag
Isa DekkerAjax
Emmeke HenschenDe Foresters
Mayke LindnerDVV
Elisha Kruize FC Amsterdam
Esmee Brugts FC Binnenmaas
Ana Nassette FC Twente
Jill DiekmanPEC Zwolle
Danique NoordmanPEC Zwolle
Tess van Bentem PEC Zwolle
Nikki de Haan PSV
Zera Hulswit PSV
Maxime SnellenbergPSV
Dieke van StratenPSV
Lieke de WithPSV
Nikée van Dijksc Heerenveen
Fenna Meijersc Heerenveen
Jet van der Veensc Heerenveen
Dionne van der Walsc Heerenveen
Milicia KeijzerVV Alkmaar

Programma

DatumWedstrijdLocatie
Di. 22 oktober (17.00 uur)Nederland – LetlandEstádio Municipal de Machico, Machico, Portugal
Vr. 25 oktober (17.00 uur)Nederland – IsraëlComplexo Desportivo de Camacha – Campo B, Camacha, Portugal
Ma. 28 oktober (16.00 uur)Portugal – NederlandEstádio do Maritimo, Funchal, Portugal


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.