Eredivisie | Het schema voor de Play-off wedstrijden

Play-off poule A
1 vrijdag 15 februari 2019 PEC Zwolle – Ajax 19:30 MAC³PARK Stadion
1 vrijdag 15 februari 2019 FC Twente – ADO Den Haag 19:30 Sportpark ’t Wilbert
Play-off poule B
1 vrijdag 15 februari 2019 sc Heerenveen – Excelsior Barendrecht 19:30 Sportpark Skoatterwâld
1 vrijdag 15 februari 2019 Achilles’29 – VV Alkmaar 19:30 Sportpark De Heikant

Play-off poule A
2 vrijdag 22 februari 2019 ADO Den Haag – PEC Zwolle 19:30 Cars Jeans Stadion
2 vrijdag 22 februari 2019 Ajax – PSV 19:30 Sportpark De Toekomst
Play-off poule B
2 vrijdag 22 februari 2019 VV Alkmaar – sc Heerenveen 19:30 Sportpark AFC’34
2 vrijdag 22 februari 2019 Excelsior Barendrecht – Achilles’29 19:30 Sportpark De Bongerd

Play-off poule A
3 vrijdag 15 maart 2019 PSV – ADO Den Haag 19:30 Sportpark De Herdgang
3 vrijdag 15 maart 2019 PEC Zwolle – FC Twente 19:30 MAC³PARK Stadion
Play-off poule B
3 vrijdag 15 maart 2019 sc Heerenveen – Achilles’29 19:30 Sportpark Skoatterwâld
3 vrijdag 15 maart 2019 VV Alkmaar – Excelsior Barendrecht 19:30 Sportpark AFC’34

Play-off poule A
4 dinsdag 19 maart 2019 FC Twente – PSV 19:30 Sportpark ’t Wilbert
4 dinsdag 19 maart 2019 ADO Den Haag – Ajax 19:30 Cars Jeans Stadion
Play-off poule B
4 dinsdag 19 maart 2019 Achilles’29 – sc Heerenveen 19:30 Sportpark De Heikant
4 dinsdag 19 maart 2019 Excelsior Barendrecht – VV Alkmaar 19:30 Sportpark De Bongerd

Play-off poule A
5 vrijdag 22 maart 2019 PSV – PEC Zwolle 19:30 Sportpark De Herdgang
5 vrijdag 22 maart 2019 Ajax – FC Twente 19:30 Sportpark De Toekomst
Play-off poule B
5 vrijdag 22 maart 2019 sc Heerenveen – VV Alkmaar 19:30 Sportpark Skoatterwâld
5 vrijdag 22 maart 2019 Achilles’29 – Excelsior Barendrecht 19:30 Sportpark De Heikant

Play-off poule A
6 vrijdag 29 maart 2019 ADO Den Haag – FC Twente 19:30 Cars Jeans Stadion
6 vrijdag 29 maart 2019 Ajax – PEC Zwolle 19:30 Sportpark De Toekomst
Play-off poule B
6 vrijdag 29 maart 2019 VV Alkmaar – Achilles’29 19:30 Sportpark AFC’34
6 vrijdag 29 maart 2019 Excelsior Barendrecht – sc Heerenveen 19:30 Sportpark De Bongerd

Play-off poule A
7 vrijdag 19 april 2019 PSV – Ajax 19:30 Sportpark De Herdgang
7 vrijdag 19 april 2019 PEC Zwolle – ADO Den Haag 19:30 MAC³PARK Stadion
Play-off poule B
7 vrijdag 19 april 2019 sc Heerenveen – Achilles’29 19:30 Sportpark Skoatterwâld
7 vrijdag 19 april 2019 VV Alkmaar – Excelsior Barendrecht 19:30 Sportpark AFC’34

Play-off poule A
8 (paas)maandag 22 april 2019 FC Twente – PEC Zwolle 14:30 Sportpark ’t Wilbert
8 (paas)maandag 22 april 2020 ADO Den Haag – PSV 14:30 Cars Jeans Stadion

Play-off poule A
9 vrijdag 26 april 2019 PSV – FC Twente 19:30 Sportpark De Herdgang
9 vrijdag 26 april 2019 Ajax – ADO Den Haag 19:30 Sportpark De Toekomst
Play-off poule B
8 vrijdag 26 april 2019 sc Heerenveen – Excelsior Barendrecht 19:30 Sportpark Skoatterwâld
8 vrijdag 26 april 2019 Achilles’29 – VV Alkmaar 19:30 Sportpark De Heikant

Play-off poule A
10 vrijdag 3 mei 2019 PEC Zwolle – PSV 19:30 MAC³PARK Stadion
10 vrijdag 3 mei 2019 FC Twente – Ajax 19:30 Sportpark ’t Wilbert
Play-off poule B
9 vrijdag 3 mei 2019 VV Alkmaar – sc Heerenveen 19:30 Sportpark AFC’34
9 vrijdag 3 mei 2019 Excelsior Barendrecht – Achilles’29 19:30 Sportpark De Bongerd

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.