Defenitieve selectie bekend voor kwalificatie Oranje O17

Vandaag heeft Bondscoach Robert de Pauw de definitieve selectie bekend gemaakt voor de Kwalificatie Oranje O17 voor kwalificatie Europees Kampioenschap 2019
welke wordt gehouden van 5 tot en met 17 mei 2019  in Bulgarije.

Gespeeld worden deze wedstrijden:
woensdag 17 oktober: Nederland – Georgië  =>Sportpark Juliana te ’s Gravenzande om 19:00 uur
zaterdag 20 oktober: Nederland – Letland  => Sportpark Zegersloot te Alphen aan de Rijn om 17.00 uur
dinsdag 23 oktober: Zweden – Nederland => Sportpark Juliana te ’s Gravenzande om  19.00 uur.

De nummers 1 en 2 gaan rechtreeks door voor de Elite ronde, de loting voor deze Elite ronde vindt plaats op 23 november.
Deze Elite ronde worden weer 7 poules van 4 landen, elke winnaar van deze poule gaat met thuisland Bulgarije bepalen wie Europees Kampioen gaat worden bij de O17.

1. Ilham Abali (ADO Den Haag),
2. Bodil van den Heuvel (Ajax),
3. Claire Dinkla  (Ajax),
4. Iris Stiekema (Ajax),
5. Nikita Tromp (Ajax),
6. Samantha van Diemen (Ajax),
7. Zenna de Zwart (Ajax),
8. Kim Everaerts Borussia (Mönchengladbach),
9. Esmee Brugts (FC Binnenmaas),
10. Anna Hightower (FC Twente),
11. Ella Peddemors (FC Twente),
12. Dana Foederer (KNVB Talententeam Zuid),
13. Lisan Alkemade (KNVB Talententeam Zuid),
14. Lobke Loonen (KNVB Talententeam Zuid),
15. Rkia Mazrouai(KNVB Talententeam Zuid),
16. Sanne Koopman (VV Alkmaar) ,
17. Justine Brandau (nvc Naarden),
18. Lotje de Keijzer (PEC Zwolle),
19. Marit Auée (PEC Zwolle),
20. Zaina Bouzerrade (VVIJ)

Op de Stand-By lijst staan:

Jasmijn de Groot (ADO Den Haag),
Manique de Vette (Ajax),
Sterre Veldhuis (FC Twente),
Emmeke Henschen (Foresters)
Julia Banus (SML),

Zera Hulswit (KNVB Talententeam Zuid) is helaas geblesseerd uitgevallen, wordt vervangen door Sanne Koopman

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.